לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2005, 00:44
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
עזרה: מסיבת גיוס

לכל מי שלא יודע אני בן 19 עוד מעט ואני על סף הכניסה לצבא.
יש לי רק עוד שבוע בערך (אני מתגייס ב31 החודש) ואני רוצה לעשות מסיבת גיוס עם חברים.
הבעיה שלי היא שאין לי מושג מה לעשות!?!
חשבתי שנצא כולם לאיזו מסיבה טובה ועם "טיפה" אלכוהול (ושלא תחשבו שאני מעודד שתיה אבל לפי דעתי במסיבת גיוס במועדון זה חובה!) הכל אמור להסתדר.
משום מה הרעיון מפריע לי וזה גם מתישהו מתחיל להמאס שכולם מזמינים לאיזה מועדון ושם מסיימים את האזרחות.
רעיון נוסף הוא לעשות על האש בפארק קרוב, עם חברים קרובים ומוזיקה (שאין לי מושג מאיפה נביא..)

קיצר בלי יותר מידי בילבולי מח - אני מחפש רעיונות נוספים למסיבת גיוס וכל רעיון יתקבל בברכה! אז כמה שיותר רעיונות וכמה שיותר מהר כדי שאני אוכל לבצע אותם !

אוףףףףףף... אני ממש לא רוצה להכנס דווקא עכשיו לצבא כי זו התפתחה להיות אחת התקופות היפות בחיים שלי כי שיניתי דיי הרבה את הדרך חיים שלי ועכשיו הצבא הולך להרוס לי את זה.
ואני מפחדדדדד כי אין לי מושג למה אני עתיד להכנס ומה מחכה לי בצבא (קרבי זה הכי אחי!!!!!!)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2005, 12:13
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "עזרה: מסיבת גיוס"

העיקר שאתה תהנה מהמסיבת גיוס שלך, וזה לא ממש משנה איפה. אני אישית חושבת שעל האש בפארק הרבה יותר טוב ממועדון.
כי אחרי כול במועדון יש עוד מלא אנשים חוץ ממך והחברים שלך, וכל אחד בסבבה שלו לבד עם עצמו.
לעומת זה אם אתה עושה בפארק, זה רק אתה וכל אלה שאתה רוצה שיהיו איתך במסיבת הגיוס, ואתם עושים כל מה שאתם נהנים לעשותף וזה הכי סבבה לדעתי.

למה אתה חושב שהצבא יהרוס את דרך החיים החדשה שלך? זה לא חייב, ממש ממש לא. ההפך לפעמים זה יכול גם ממש לעזור.

לאן מתגייס?

שיהיה לך הרבה הרבה הרבה בהצלחה!!
תזכור שבסופע השבוע אנחנו פה!

רינה

ישן 24-07-2005, 19:46
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

תודה על התגובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "העיקר שאתה תהנה מהמסיבת גיוס..."

נכון שהרעיון של הפארק הוא הרבה יותר אישי וקטן. בעיה אחת היא שדיי הרבה מהחברים שלי מתגייסים לפני ככה שלא ישארו לי הרבה חח..
בקשר למה שאמרתי שהצבא יהרוס לי - אחרי המסיבת סיום לא היתה שישי שלא מצאתי את עצמי באיזה מועדון וכמעט רוב הלילות לא הייתי בכלל בבית. נראה לי שהצבא יהרוס את זה לא?! (זה מעצבן אבל אני מקבל את זה כחלק ממה שאני צריך לעבור כמו כולם).

אז תודה רבה רינה על התגובה ואני מקווה שעוד אנשים ימשיכו לתת הצעות או תגובות נוספות.

עריכה:
קיבלתי הצעה נוספת לקומזיץ בים. אהבתי את ההצעה אבל היא טיפה יותר קשה לביצוע. ואני רוצה להגיד למי ששלח לי את ההצעה תודה שוב פעם (אנונימי!)
ישן 25-07-2005, 13:11
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

בקשר לרעיון הים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי O.r שמתחילה ב "אוקיי, זו כבר בעיה אחרת, אם..."

הרעיון קשה לביצוע כי כדי להגיע לים תריך רכבים - אין בעיה עם זה. הבעיה מתחילה כמביאים שתיה! לפי מה שידוע לי השתיה והנהיגה לא בדיוק הולכים ביחד אז או שמורידים את השתיה או שמורידים את הרכבים ואז צריך לבוא במוניות (עוד כסף!).
לבנתיים הרעיון של הים נראה לי טוב ולא אמרתי שהוא ירד מהפרק אבל הוא טיפה קשה..

בקשר ליציאות - שום דבר לא מובטח וגם אף אחד לא יכול להבטיח לי שאני אצא בסוף השבוע ואני יכול לצערי גם לסגור 21-28 יום בבסיס סגור.
ולמרות שאת קטנה ממני את עדיין עוזרת ככה שאם את לא יכולה לעזור לי במשהו, זה רק בגלל שאת עדיין לא עברת את זה.

adamo - אני יכול לעשות את מה שהמלצת והוא בעיקרון אחלה רעיון. עכשיו צריך לשכנע את החברים שלי להגיע כשהמשפחה (ה-ע-נ-ק-י-ת) שלי כאן.. ואני יודע שאנחנו נהיה בחדר כי זה מלחיץ להוית ליד המשפחה.

MareaDark - יופי. גם לך האשכול הזה יוכל לעזור!. אז שיהיה לך שירות קל ומוצלח עד כמה שיכול להיות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר