לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2005, 01:59
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
לשלם עליה או לא??

הנושא הועלה אחרי שאני וחברי הטוב מיכאל (Mgefen) התלבטנו האם לשלם בדייט ראשון גם עליה או לא?!

אז כך המקרה הראשון:
פגישה ראשונה אחרי דיי הרבה דיבורים בטלפון. היא מאוד חמודה אבל עדיין לא ראית אותה. אתה הולך לפגישה שלך איתה במסעדה (לא יקרה במיוחד אז שכל אחד יבחר את המסעדה שעל ליבו..).
נפגשתם בכניסה למסעדה, מבחינה חיצונית אתה מאוכזב כי ציפית ליותר כי האופי והדיבור שלה בטלפון העלה במחשבותייך דמות אחרת לגמרי מבחינה חיצונית.
במשך הארוחה כולה אתם מדברים אבל זה לא אותו דבר כמו בטלפון, ההתרגשות מצליחה לגבור על שניכם ואתם לא מרגישים כל כך בנוח עם בן/בת זוגכם.
לאחר סיום הארוחה, לא דיברתם על המשך הקשר והאם הוא יוכל להתפתח ליותר מקשר ידידות קרובה.
החשבון מגיע, ויחד איתו מגיעה גם דילמה - לשלם גם עליה למרות שאתה לא רואה ממש המשך לקשר, או לתת לה לשלם את מה שהיא אכלה?

מקרה נוסף:
בליינד-דייט גמור.
החבר שלך סידר ביניכם פגישה, הפגישה לא התנהלה הכי טוב ואותו מקרה כמו למעלה, חוזר על עצמו שוב.
במשך כל הארוחה רק היכרתם ולא היה משהו עמוק. אתה שוב פעם יוצא עם תחושת אכזבה מעטה.
והחשבון כמובן מגיע! מה תעשה?

ישנם כמובן מקרים שמובן מאליו שתשלם עליה, עליהם אין מחלוקת כלל, אבל שני המקרים הללו יכולים לעורר אצל כל אחד, תגובה שונה.
אני מבקש מכל אחד שירשום את צעדיו ואם יוכל (ועדיף..) שיצרף גם נימוק.

כל ההודעה נרשמה בלשון זכר אך היא מכוונת לבנות אך מהצד השני (כלומר האם הייתן מצפות שישלם עליכן ונימוק..)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2005, 09:23
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "לשלם עליה או לא??"

הכי פשוט שאני אכתוב מניסיוני (ואפשר להגיד שכבר יש לי ניסיון של כמה שנים )
כשהייתי בגיל של חלקכם/רובכם בגילאי 15+ (עד הצבא בערך) ויצאתי עם בנות אז שילמתי עליהם בפגישה הראשונה בתור חלק מאבירות אני חושב או משהו כזה ללא קשר איך הלך הפגישה ואם יש לזה המשך

אחרי הצבא (כי בצבא בקרבי אין יותר זמן ואפשרויות לפתח קשר אלא אם מישהי מהבסיס או לידו וזה לא יצא לצערי) שיצאתי עם בנות לא שילמתי עליהם אלא אם ראיתי שאין נכונות מצד הבחורה לשלם כלומר שהגיע החשבון אם לא ראיתי שהיא מסתכלת על החשבון או מתכוונת להוציא ארנק אז שילמתי אבל הקטע המעניין שהקשרים שהמשיכו היו דוקא אלו שהבנות התחלקו חצי חצי איתי ולאו דוקא בגלל זה אלא ככה יצא

אז לסיכום לדעתי זה תלוי באופי / חינוך שכל אחד קיבל יש כאלו שיציעו ואף יתעקשו לשלם ויש כאלו שאף יציעו לחלק חצי בחצי ולדעתי לא זה מה שיקבע את המשך ואיכות הקשר אלא הבן אדם בכלל.

בכל מקרה זאת אכן סוגיה מעניינת לדון בה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 08-07-2005, 18:38
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

אני רוצה לענות לכמה תגובות כאן

הולי - את חושבת שבת זוג, שעד כה שילמתי עליה, תקבל את זה שאני פתאום אומר לה "אין לי כסף".. או "את מוכנה לשלם על זה" (כמובן שלא במילים האלו אבל זה הרעיון)?
אחרי כמה פגישות שכבר שילמתי עליה, היא אולי תתחיל להרגיש לא נוח שכל פעם משלמים עליה, או שאולי היא תתרגל לכך.

צ'ארם - אני רוצה להגיד שזה נכון מאוד שכשאתה בקרבי אין לך בדיוק את הכסף לשלם "סתם" על מישהי כי גם ככה הכסף שמקבלים מהצבא, שיש חלק שיקראו לו משכורת ויש חלק שיקראו לו פיצויי על הקריעת תחת, לא בדיוק יספיק להרבה זמן..
בקשר למה שרשמת שזה תלוי בחינוך - לא הרבה מקבלים חינוך מדוייק מההורים על כך שהם חייבים לשלם על הדייט הראשון, אלא הם יותר לומדים את זה מהסביבה או לומדים על בשרם. ונכון מאוד שאם דווקא התשלום על הדייט הראשון יהרוס את כל הקשר, כנראה שהקשר לא נועד להמשך לזמן רב!!

קריצ' - (ככה אתה קורא לעצמך אז הרשתי לעצמי) שיוון? זה נכון אבל לא תמיד (כמו ששמת לב לתגובה של מורנה מיד אחריך)

מורנה - לא דיברנו על גלידה או משהו קטן.. אלא על ארוחה שלמה במסעדה לא הכי יוקרתית.

DefendeRoE - תוכל להסביר על ה"מכות" שקיבלת ? ואני רוצה לדעת איך בדיוק אתה מתכוון לשאול מישהי אם היא תשלם על עצמה או שאתה תשלם (הרעיו של צ'ארם נראה לי מעולה)
ישן 09-07-2005, 00:12
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
חחחחחחחחח לא יצאתי עם פנסים וסימנים כחולים
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "אני רוצה לענות לכמה תגובות כאן"

פשוט התעקשתי כמו חמור (מזל גדי אמרו לי זה קשור) לשלם עלייה והיא כזה לא אנחנו מתחלקים חצי חצי ואני המשכתי להתעקש, כי זה אבירי וג'נטלמני ואני אוהב לחיות בפנטזיות כאלה, בכל אופן יצא ששילמתי בלי לשאול אותה אז קיבלתי שתי כאפות על הגב לא רציני יותר מהסוג שבין חברים בצחוק כזה, לא במטרה לפגוע... ובאמת שלא נפגעתי, למרות שהיא הורידה אותן עם כל הלב... חחחחח
יש בנות ויש בנות
בנוגע ללשאול זה לומר "אין לך התנגדות שאני אשלם על הפעם הזאת נכון?" או משהו יותר מלוטש שמכסה מכל מיני בחינות של פרשנות...
או שאפשר גם לבדוק לפני חחח תחקיר מודיעיני לשאול בהפוכה כזה מה דעתה על דייט ראשון ותשלום...

בכל אופן מה שלא עושים חשוב לדעת זה לא להיות עקשן, מי שעקשן יוצא חמור בסוף חחחחחח
ישן 26-07-2005, 02:03
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
עניין של אופי...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "חחחחחחחחח לא יצאתי עם פנסים וסימנים כחולים"

לק"י

לדעתי כן לשאול..אני אתן דוגמה אחרת אמנם, אבל יש דמיון אני חושבת.חבר שלי לשעבר היה גר במקום מרוחק יחסית ממני,והיינו מדברים המון בפלאפון.הוא לא הסכים שאני אתקשר.כל-כך נעלבתי מזה.זה בכלל לא היה נראה לי אבירי,זה היה נראה לי כאילו הוא חושב שאני ענייה או משו.בכל מקרה שנאתי את זה.כנ"ל לגביי פגישות.חצי-חצי,יש סוג של אבירות לא חושבת שזה נכלל בתוכם,ואני בכלל לא בטוחה שזה סוג של אבירות.אבל כמובן שיהיו כאלה שיחלקו עליי.

ישן 09-07-2005, 18:12
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל metro2 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "במילה אחת: לשלם."

לא לשלם עליה. ממש לא. למה? לא כי אתה חרא, ולא כי אתה חלאת המין הגברי.
אתה לא משלם כי אתה פשוט לא צריך. חינוך לזה שגבר חייב לשלם זה הדבר הכי לא נכון שיש,
ובמיוחד עכשיו שכל הפמיניזם וה"אישה החופשית" מתגלגלים, תודיע לה רשמית שאתה לא פראייר של אף אחת, ואתה לא נותן לה ככה לנצל אותך. אני הכרתי מישהו ששילם על בת הזוג שלו המון כסף (משהו כמו 500 בחודש) ולא יצא לו מזה כלום, חוץ מזה שהיא התרגלה להיות מפונקת וזלזלה בערכו של כסף.

אני יודע שאני נשמע כמו הבן אדם הכי שוביניסט-מגעיל-קמצן שיש, אבל רעבק, אנחנו לא חיים במאה ה19 שרוכבים על סוסים ולכל הגברים יש מקטורן וכובע של אברהם לינקון, פותחים את הדלתות לנשים ולא נותנים להן לעשות שום דבר לבד. תתבגרו.

ישן 09-07-2005, 18:21
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
לדעתי, אתה טועה.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי metro2 שמתחילה ב "לא לשלם עליה. ממש לא. למה? לא..."

נכון, אנחנו לא חיים במאה ה18. מסכים. נכון אנחנו לא נוסעים יותר בכירכרות עם סוסים וחובשים מגבעות ומקטרונים. סבבה.

אבל, זה לא אומר שזה פסול (וזה למעשה, מה שאמרת) להחזיק את הדלת פתוחה למישהי או לשלם עליה במסעדה. אין פה שום עניין של זה שהיא מסוגלת לפחות מגבר. ברור שהיא מסוגלת לבד לפתוח דלת וברור שהיא מסוגלת לשלם על עצמה. אז מה.

זה עניין של אבירות. אוליי הסממנים של התקופה ההיא נעלמו - אבל, לדעתי, אם היו בה דברים חיוביים - אבירות היתה אחד הדברים האלה. מה שאצלך אוליי נתפס כזלזול ביכולת (דלת פתוחה) - אצלי נתפס ככבוד.
בדיוק כמו שפותחים דלת לנשיאים ושגרירים. מתוך כבוד. לא מתוך זלזול.

אז לא. אני לא רואה שום פסול בלהחזיק דלת פתוחה למישהי. אני לא רואה שום פסול לקנות לה מתנות קטנות (אני על חברה שלי גם מוציא בערך בסכום שציינת) - ובטח שלא שום דבר פסול בלשם על מישהי בדיט הראשון. אם אתה בקרבי ולא יכול מבחינה כספית - יאללה, חצי-חצי. אבל, למעט המקרה הזה - אני בעד לשלם על הכל. ולכמה זה כבר יגיע? 100?
ישן 09-07-2005, 19:35
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "לדעתי, אתה טועה."

הנקודה שלי היא שאסור לתת לה להתרגל שאתה משלם כל הזמן.
אנ ילא אומר שכל פעם היא צריכה לשלם, או שאתה צריך לשלם כל הזמן.
תראה, אנחנו לא אנשים בני 40, ובגיל 16 אף בחורה לא מצפה מאיתנו להיות ג'נלטמנים בריטים
שפותחים דלתות, משלמים במסעדות ולובשים טוקסידו. אתה צריך להבין שהדייט שאתה חושב עליו היא נקודת מבט אחרת לגמרי בכל המובן הזה של לפגוש נשים. אתה שם את עצמך במצב שאתה מחוייב לשלם, גם כי אתם הולכים למסעדה יוקרתית בגיל 16 וזה דבר שלדעתי, עד גיל 20 זה בכלל לא רלוונטי (מסעדה? אולי אחרי זה גם נלך לאופרה?) וגם כי אתה לא חושב על האפשרות שהיא רוצה לשלם את החלק שלה, ויכול להיות מצב שאתה גורם לה להרגיש לא נוח עם זה.

דייט ראשון, אני מבין שאתה רוצה לעשות רושם, ולמרות שאני הבנאדם שמבין נשים הכי פחות טוב.. מכל אחד אחר, אני יכול להגיד לך שהן רואות מתי אתה מנסה לעשות רושם ו"לשחק אותה", ורוב הפעמים - הן רואות את זה באופן פתטי ומאוד "זקוק לאהדה\אישור שלה" (אין דרך טובה לנסח את זה בעברית, ניסיתי :S ) וזה דבר שלמען האמת, בכלל לא עוזר לך להרשים אותה :S

ישן 09-07-2005, 20:16
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אהה... אוקיי, אני מבין את הנקודת מוצא שלך.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי metro2 שמתחילה ב "הנקודה שלי היא שאסור לתת לה..."

מה שאתה אומר, על מסעדות יוקרה וטוקסידו ולימוזינות... אנחנו לא בנשף סיום של תיכון אמריקאי.
צודק. אבל, אני דווקא דיברתי על דייט פשוט. מסעדה פשוטה. בית קפה כלשהו.

אני מדבר על לפתוח לה אוליי את הדלת, לשלם עליה... דברים כאלה. מניסיוני זה דווקא משאיר רושם מצויין. אם כי יש בנות שיכולות לראות את זה בצורה אחרת - על רוב הבנות זה משאיר את הרושם הנכון. של כבוד ואבירות.

וכן, הן מסוגלות לקרוא אותך - אז תתן שזה יבוא מהלב ולא מהראש.

ובקשר ל:
"תראה, אנחנו לא אנשים בני 40, ובגיל 16 אף בחורה לא מצפה מאיתנו להיות ג'נלטמנים בריטים
שפותחים דלתות, משלמים במסעדות ולובשים טוקסידו."

צודק. אז רק תתאר לעצמך - איזה רושם מעולה זה משאיר עד שהן פוגשות בחור שכן מתנהג ככה...
ישן 09-07-2005, 20:51
צלמית המשתמש של metro2
  metro2 metro2 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "אהה... אוקיי, אני מבין את הנקודת מוצא שלך."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרוב
אז רק תתאר לעצמך - איזה רושם מעולה זה משאיר עד שהן פוגשות בחור שכן מתנהג ככה...

רושם? "איפה הוא חי? למה הוא מנסה כל כך להיות בריטי מוזר? הוא לא מבין שזה סתם נראה מגוחך? "
זה לא כמו ב"קלולס", שהבחורה הפרינסס-לייק פוגשת גנטלמן נסיך אצילי עם פורשה אדומה (עדיף על סוס, אנחנו לא האיימיש, נכון?) והם מתאהבים... סרטים זה משהו אחד, ואלא אם כן החזרת מישהי עם מכונת זמן מהמאה ה19 שתצא איתך, זה לא יעבוד טוב. אני לא אומר שלא צריך להיות רומנטי, להיפך - אני חושב שזה אחלה דבר. אבל רומנטי זה לא לשלם עליה ולהתנהג מוזר. מה זה רומנטי? אני לא יכול ממש להגדיר.. ואתה?

ישן 09-07-2005, 16:39
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
שכל ישר

זה המדד היחיד שיכול לענות על שאלתך .
אין בדברים כאלו חוקים, יש פשוט צורת התנהגות שאתה מוצא לנכון .
לתת דוגמה לשני מקרים זה יפה, אבל אל תשכח שעומדת בחורה בשר ודם מאחורי כל תיאור כזה או אחר .

קודם כל נתחיל בזה שאף פעם אני לא ממליצה ללכת למסעדה בפגישה ראשונה (אחרי היכרות וירטואלית לדוגמה, לא מדברת על פגישה ראשונה לאחר היכרות ויזואלית מקדימה) .
שכן - טלפון, תמונות, שיחות ארוכות באייסיקיו לעולם לא יוכלו לשקף את הכימיה של פנים מול פנים .
ואז אם אתה לא מוצא לנכון לשלם כי לא הייתה כימיה ואתה לא רואה לכם עתיד, כל אחד משלם על עצמו .
כל פגישה ראשונה שלי כזו נעשתה במקום ציבורי ואם רואים מצב להמשך - עוברים לבית קפה/גלידריה וגם אם הבחור לא הציע לשלם לא נעלבתי שכן ה"נזק הכספי" הינו מזערי לעומת בילוי יוקרתי אחר .
את הבילויים היוקרתיים באמת משאירים להמשך, כשיש את הקרבה המתאימה ואת הרצון המשותף לקדם את סוג הבילויים .
חבר שלי ואני לדוגמה - כשרק התחלנו לצאת היינו מתחלקים על החשבון, לאט לאט הכסף לא שיחק תפקיד ואחד החל לשלם על השני (וההשקעה לא באה לידי ביטוי רק בבילויים) אלא בנסיעות, מתנות וכו' .
אני מאחלת לך שלכשתמצא את אהבתך לא תעשו חשבונות שכאלו שכן הכסף ישחק תפקיד מזערי לעומת האהבה ביניכם .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-07-2005, 12:17
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
למה לשלם לעזאזל?!

תהיה COOL , פשוט תברחו משם... ככה לא אתה נדפק ולא היא נדפקת...

אז לא נרוא.. המסעדה תפסיד הערב 150 שקל. זה לא יגרד לו את השערה ההכי ימנית של ליד השפם התחתונה.

למען האמת... עד היום הקטע של התשלום ובכלל הכסף\, הוא שמנע ממני חלקית לצאת עם ידידה לאנשהו (תאמת, זה היה השלב השניף הראשון היה לאזור אומץ להציע בכלל..). למה?
כי ההורים שלי שונאים כשאני לקוח כסף, אבא במיוחד. לאט שהם רעים, אבא שלי חסכן מוות פשוט
אם היתי ואמר לו שאני צריך תכסף לקנות ספר בפיחזקה, הוא היה מזמין מטוס בואינג בשביל להביא אותו.

חינוך - אמרה מצויינת. לא לצאת למסעדה אם ההכירות היא וירטואלית - אמרה מצויינת נוספת. לברוח משם לבד - אמרה בת ****

סתם חברה.. צריך להיות ג'נטלמן, אנמי מאמין שבחורה כזו או אחרת, שמעריכה תצמה, תשמח לראות ממולה בחור שיש לו ככה... ערכים של גבר, אחד עםראש על הכתפיים. אחרת.. ה יא פרחה שמחפשת לדחוף משהו לשם..

נערך לאחרונה ע"י Mgefen בתאריך 11-07-2005 בשעה 12:23.
ישן 12-07-2005, 23:24
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
אפשר להגיד משהו מנסיון???
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "אמנם אני לא מכיר אותך"

תראו אני הוצאתי המון המון כסף על בחורות אפשר לומר שאני נהנה מזה אפשר לומר שחלק מהבחורות שיצאתי איתן לא היה להן כסף כי הן היו תלמידות וגם תודה לאל יש לי כסף לא חסר ולא מההורים בזכותי!!
עכשיו שתבינו אני בן 18 אוטוטו הוצאתי על בחורות אולי עשרים עשרים וחמש אלף שקל פחות או יותר בחיים לא הייתי נותן לבחורה לשלם או להזמין אותי זה נראה לי ברור שהגבר משלם וזה קבוע אבללל אם אני ייראה שהבחורה נצלנית ורק מחפשת תקני לי ותביא לי ושאני יהיה איתה במסעדה או במקום כלשהו ונצטרך לשלם והיא ואני יוציא כסף או יביא ויזה והיא אפילו לא תתייחס ולא תציע ( לא שאני ייקח ממנה) וואלה אני ייסתכל עליה אחרת ונראה לי שזהו אני לא ייצא איתה יותר.
למשל עם החברה האחרונה הרצינית שלי אני שילמתי כל הזמן גם בגלל זה אני החזקתי את היחסים וניהלתי אותם היא לא שילמה לא הציע זה החזיק כמה חודשים והיה אחד מהשיקולים שלי להפרד ממנה.
אז בנות אל תהיו טמאיות לא כולם במצב פינססי מצויין ואף אחד לא פראייר תחשבו שאנחנו עובדים מהבוקר עד הערב בשביל 200-300 ש' במקרה הטוב ויש עבודה ובערב אחד של שעתיים אתן שורפות לנו את הכסף אז תציעו תהיו הגיוניות ותאימנו לי בגישה הזאתי רק תרוויחו..
אז ייאלה אל תהיו פראיירים אבל גם לא קמצנים ואין מה לעשות גבר זה גבר אם אין לך כסף אל תצא עם בחורה ואם יש לך והיא נצלנית שתלך תחפש פראייר אחר.
ישן 16-07-2005, 23:33
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stardust
אבל תרשה לי להניח שאתה לא בליין שיוצא כל יום עם מישהי אחרת?
ואם אתה יוצא עם מישהי קבועה היא לא תיתן לך לשלם עליה כל הזמן.

אז איפה הבעיה?
בשביל פעם בשבוע-שבועיים שאתה יוצא עם מישהי, זה נשמע לי סביר. גם חייל ג'ובניק שמקבל 350 שקל בחודש יכול להרשות את זה לעצמו.. (אלא אם כן יש לו חולשה למסעדות יוקרה)

לפי דעתי לחייל אין כסף שהוא יכול להרשות לעצמו לבזבז "סתם" (שימו לב לגרשיים!!)
לכל חייל יש את הצרכים שלו ויש כאלו שיש להם מגבלות נוספות שצורכות כסף (דוגמא מעולה - סיגריות..) ובהתחשב בכך שהוא רוצה גם לבלות עם חברים שלו באיזה מועדון או משהו פעם בשבוע, אז כסף נוסף בורח..
ככה שקשה להגדיר את כל החיילים אבל לפי דעתי לחייל קשה מאוד לשלם על דייט ובמיוחד בליינד דייט שלא יהיה לו המשך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:58

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר