לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-07-2005, 12:00
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
מה פתאום ?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "גם אתה מאלה שמאשימים את התקשורת במקום את מי שצריך להאשים ?"

אהלן

מה פתאום ? רק התקשורת אשמה כי היא מפריעה בדרכה זו לכוחות הביטחון לפעול כפי שיש לפעול.
אני משוכנע שאנשי הביטחון יודעים בדיוק מה עבודתם ובמקביל לשמור על "טוהר הבשק" .אם אותו קצין נגח בפלשתיני אני בטוח שהקצין עשה רק את המעט שיש לעשות .

כנראה ואני מדגיש כנראה , שאתה מעולם לא היית במגע ישיר עם מתפרעים .

ושלא נדע, ראית כיצד פועלים כוחות אירופאים אשר יודעים לייעץ לנו מרחוק עד שהם חוטפים את מה שחטפו.

ראית איך כוחות הביטחון המצריים נוהגים כלפי מתפרעים .

מה אתה מחפש עוד בכוחות הביטחון שלנו ?

בשביל מה ? תאמין שהם עושים את המירב ולא אחת על חשבון פגיעה אישית בחייל או בקצין .
אם יש מקרה שפוגעים לשווא , אז מבקשים סליחה כדוגמת כוחות הביטחון הבריטיים הדגולים. כי בטרור כמו בטרור !!

בברכה

illi

נ.ב. דודודו סול דיח וואייל בקימאן . מקווה שאתה מבין הכתוב .(שיהיה לך לבריאות)

נערך לאחרונה ע"י illi בתאריך 24-07-2005 בשעה 12:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-07-2005, 12:12
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
למה אתה מתכוון כשאתה אומר "לפעול כפי שיש לפעול"?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "מה פתאום ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי illi
אהלן

מה פתאום ? רק התקשורת אשמה כי היא מפריעה בדרכה זו לכוחות הביטחון לפעול כפי שיש לפעול.
אני משוכנע שאנשי הביטחון יודעים בדיוק מה עבודתם ובמקביל לשמור על "טוהר הבשק" .אם אותו קצין נגח בפלשתיני אני בטוח שהקצין עשה רק את המעט שיש לעשות .

כנראה ואני מדגיש כנראה , שאתה מעולם לא היית במגע ישיר עם מתפרעים .

ושלא נדע, ראית כיצד פועלים כוחות אירופאים אשר יודעים לייעץ לנו מרחוק עד שהם חוטפים את מה שחטפו.

ראית איך כוחות הביטחון המצריים נוהגים כלפי מתפרעים .

מה אתה מחפש עוד בכוחות הביטחון שלנו ?

בשביל מה ? תאמין שהם עושים את המירב ולא אחת על חשבון פגיעה אישית בחייל או בקצין .
אם יש מקרה שפוגעים לשווא , אז מבקשים סליחה כדוגמת כוחות הביטחון הבריטיים הדגולים. כי בטרור כמו בטרור !!

בברכה

illi

נ.ב. דודודו סול דיח וואייל בקימאן . מקווה שאתה מבין הכתוב .(שיהיה לך לבריאות)

ישן 24-07-2005, 13:27
  illi illi אינו מחובר  

לא הרחקת לכת ?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי לא עוד דומם שמתחילה ב "תשמע illi, אני לא מאמינה למשמע עיניי"

אהלן

אין במדינה שלנו אף אחד שהוא מעל לחוק. לא מבין מאיפה לקחת את זה מדברי ואני מצטער אם כך הוא הדבר. למרות שמהיומיום אנו למדים שיש כאלה שהם מעל לחוק או שהחוק מתעלם מהם . לכן המצב חמור שבעתיים.
במידה וכוחות הביטחון או מי מהם יעבור על החוק , אני משוכנע שהם ידעו לטפל בעיניין, לדאוג שלא ישנה ולהעמיד העבריין לדין או במקומו או על טעותו , על פי חומרת העברה .
"צביעת" אירוע מסוקר כזה או אחר לא עולה תמיד בקנה אחד עם מה שקורה בשטח בזמן אמת .
נכון הוא, במקרה של הנגיחה למשל, שהקצין נגח בפלשתיני . למה נגח ? מה הביא אותו לנגיחה ? אולי היה צריך יותר מנגיחה ? אולי הנגיחה מיותרת ? כל זה שהצבא , או כל מערכת אחרת , יפתרו בתוכם ובצורה הכי נכונה והוגנת שיש .
הכורסה בבית רק מוסיפה ספקולאציות לעיניין והשפיטה לא תמיד ראוייה ממנה.כי עד לכורסה נשמטים מספר נתונים.
ומעל לכל זה , לצערי לפחות ואני מקווה שתצטרפי אלי , אנחנו נמצאים בתוך מלחמה מכוערת מאין כמותה , תוך ניצול ילדים , נשים וזקנים . דבר המקשה על כוחות הביטחון היקרים לנו מאד . לכן, תקראי לזה איך שתרצי, במלחמה או בטרור כמו במלחמה או בטרור כאשר שניהם, המלחמה והטרור כואבים לשני הצדדים באותה המידה ואין מה לעשות . ראי דוגמת הבריטים למלחמתם בטרור .עם כל הצער והכאב . ואני חוזר ומדגיש, עם כל הצער והכאב .
כאשר יש כנופיות של רוצחים, טרוריסטים מסוג כזה או אחר , כאשר יש מפרי חוק , כאשר יש מזיקים כאלה בשם הלאום שלהם או הדת שלהם או כל מה שיכול ליהיות אשר שופכים שמן בכבישים היהודיים ומפזרים מסמרים על מנת לגרום מוות נוראי ליהודים אחרים דינם אחד הוא .
זה כבר לא דמוקרטיה ולא הפגנה ברישיון זו אלימות פושעת לשמה בדיוק כמו האלימות של הפלשתינים . המטרה היא זהה . להרוג יהודים וכמה שיותר .
אני מקווה שהבנת משמעות המילה טרור והטיפול בו .

בברכת גאולת ציון

illi
ישן 24-07-2005, 12:54
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אם כוחות הביטחון פועלים לפי ההנחיות לא צריכה להיות להם בעיה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי illi שמתחילה ב "אז אני אסביר לך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי illi
אהלן

שכוחות הביטחון יעשו עבודתם לא דרך זכוכית מגדלת ועינייה של התקשורת המיודעת נהדר לפרש ולצבוע כל אירוע בצבעים שהיא רוצה .

אני משוכנע שכוחות הביטחון מקבלים הנחיות כיצד עליהם לעבוד תוך כדי שמירה על כללים הנוגעים לחפים מפשע .שלא אחת עלה לנו בדם רב ויקר מאד .

במתפרעים יש לנהוג כפי שיש לנהוג , לא הייתי רוצה לראות את כוחות הביטחון פועלים כפי שהבריטים פעלו לאחרונה אבל אין מה לעשות זה יכול לקרות בתנאים מסויימים לצערי הרב .
כי המלמה בטרור היא מלחמה קשה ומכוערת יותר מכל מלחמה אחרת .

הבנת זאת מר/ת קאלווין קליין 5760 ?

בברכה

illi

לעבוד תחת עינה הבוחנת של התקשורת.
כאשר נלחמים בטרור מה שצריך להיות שונה זה ההנחיות.
זוהי האופציה היחידה אחרת נקבל הרבה "ניסו" כאלה המבלבלים בין המותר והאסור,
שחושבים שמותר להם הכל תוך שהם מסתתרים מאחורי התג.

ישן 24-07-2005, 13:43
  illi illi אינו מחובר  

ראה תגובתי לגברת שמעל ועוד
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ck5760 שמתחילה ב "אם כוחות הביטחון פועלים לפי ההנחיות לא צריכה להיות להם בעיה"

אהלן גם לך

לאט לאט ה-אהלן שלי הפך לסימלי . :-)

ראשית תראה את תגובתי לגברת שמעל .

אני לא מכיר הרבה "כוחות ביטחון" אשר המצלמות מתלוות אליהם כמו שבארץ .
כוונתי מבחינת ההגבלות . בארץ אין שום מיגבלה לעיתנאים ללכת אחרי הכוחות .
זו טעות איומה .
גם התמונות אשר צולמו בכפר מיימון מבחינתי היו ברוחב לב אשר גרם לדפיקות לב להרבה אזרחים במדינה וכתוצאה מכך לגל גובר של אנטי לאותם אנשים בכפר מיימון וגוש קטיף. תסביר לי בשביל מה זה היה טוב ? לראות את השמן שפוך על הכבישים והמסמרים עם מכוניות חונות בצידי הדרכים והנהגים המומים מהמזל שהיה להם. בשביל מה זה היה טוב ?
אל תיקח את דברי אישית מופנים אליך כי לא זו כוונתי . כוונתי להראות לך שלא תמיד מצלמות בשטח עושות את מה שאנשי גוש קטיף וחבריהם רצו להראות .

אין לי ספק בריגשותיהם הכואבים של אותןם התושבים ונשבע לך שאני יכול להבין את כאבם .
אבל כמה רחוק ללכת להראות את כאבך ? הרי נעשה כאן דבר הפוך לחלוטין .
לכן המצלמות לא תמיד רצויות בדיוק כמו שהן מפריעות לכוחות הביטחון . במיוחד כאשר ישנם איזורים המוכרזים כאיזור סגור ובאים חברה' ועושים הבה ונתחכמה לו.
אז תיהיה הוגן עם עצמך לפחות ובמיוחד עם כוחות הביטחון למרות שעל ידי סיכול מזימתכם לחבור לגוש קטיף בהיותו איזור סגור , נקראים על ידכם : כוחות הרשע . הצביעות ממש עוברת כל גבול, כאשר החוק מפריע לכם אתם עושים לו "מסביב" וצועקים : גיוואלד " מכים יהודים . לשפוך שמן על הכביש זה או קיי .למה לא ? זו דמוקראטיה !! מותר הכל .

הייה לי בריא

illi
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר