לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2005, 05:50
  shayetet 7 shayetet 7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.02.05
מסכים עם התגובה הקודמת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי q1w2e3r4t5 שמתחילה ב "הכנה לגיבוש..."

אני מסכים עם זה שככל שתתאמן יותר קשה ולא תוותר לעצמך אתה תתחזק מבחינה מנטלית
החוזק המנטלי שהתמודדות עם קשיים תיתן לך זה שבגיבוש אתה תגיד לעצמך - אני מכיר את הקושי והכאבים האלה אני יכול להתמודד איתם

בנוסף תבוא לגיבוש ותכניס לעצמך לראש - אני לא פורש !!!!
זה אמנם קל להגיד אבל תחשוב על הסיפוק האדיר הזה לסיים גיבוש עד הסוף אולי זה יעזור לך .
ברגעי משבר תחשוב אם הפתרון הוא פרישה ? אם אתה פורש אתה מתחיל להתאושש ואחרי שתאושש תחשוב לעזאזל למה פרשתי יכולתי להמשיך לסחוב עוד קצת .
תגיד לעצמך שאתה מסיים את הגיבוש ואם אתה מתאים ליחידה שאליה עשית גיבוש אתה גם תעבור .

תכניס את זה טוב טוב לראש , תתאמן טוב ואין שום סיבה שלא תסיים גיבוש , לא חשוב מה הקושי שלו .
אם תעבור או לא ....זה כבר עניין אחר אבל לפחות תסיים .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2005, 10:21
  הליקופטר הליקופטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.05
לא מסכים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי q1w2e3r4t5 שמתחילה ב "הכנה לגיבוש..."

תראה קודם כל אין ספק שבלי כושר לא תסיים את הגיבוש וחובה להגיע בכושר בסיסי.. ( אצלי למשל במסע רצנו עם תדל עלינו ואסור היה להתרחק יותר משני מטר מהמפקד ומי שפיגר פשוט יצא מהגיבוש)
אבל בגיבוש הם מקדישים מעט חשיבות לכושר הנוכחי שלך. כי הם באים בגישה שאת הכושר הם ישפרו כבר בצבא. צריך להגיע בכושר שיאפשר לך לסיים את הגיבוש.
מה שהכי חשוב למפקדים בקטע הפיזי הזה.. זה לראות שאתה נותן את כולך לא נשבר ולא שם זין על הכאב... אז כואב.. אז מה.
עכשיו בקשר ללקבוע לעצמך לרוץ עשרה קילומטרים כדי לחזק כושר מנטלי אני לא מסכים..
אם אתה לא מאומן בריצה מרחק יחסית ארוך ומאד כואבות לך הרגליים במהלכה לא מומלץ כלל להמשיך.. כן זה אמנם יחזק אותך מנטלית אבל גם ידאג שלא תוכל לעמוד על הרגליים בגיבוש
חשוב למשוך הלאה בריצה לפעמים למרות שכואב הצד או שקצת קשה אבל רק אם זה במרחק סביר שאתה אמור להיות מסוגל לעשות ושלא יביא לפגיעה.
באופן אישי אני חושב שהצד המנטלי שלי חוזק בעיקר באלונקה עליה התאמנתי.. פשוט אמרתי לעצמי שלא איכפת לי שכואב אני ממשיך.. וככה עשיתי.. ובגיבוש גם תמיד תמיד הייתי עם אלונקה ואין לי ספק שהמפקדים ראו את זה.
אבל הכי חשוב לטפח אגו בריא על הדיונות.. למשל בספרינטים פשוט חשבתי לעצמי בשמחה.."נראה לך שהוא!! יעקוף אותך?! יאללה רוץ כבר!!"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר