לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2005, 01:47
  משתמש זכר Web Web אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Web שלח הודעה דרך MSN אל Web Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי guy10 שמתחילה ב "אני מסכים איתך ב-100% שלא..."

תראה, אני אישיתי גם כן לא בעד לתת דברים "על מוכן", אך זהו פורום בניית אתרים, הוא מכיל משתמשים ברמות שונות, יש את אלה שכותבים סקריפטים בעצמם, ויש את אלה שפשוט רוצים איזה סקריפט שעושה משהו מבלי שיצטרכו ממש להפעיל את הראש.
ויש להתחשב בכל המשתמשים פה ללא קשר לרמה שלהם...

לידיעתכם, אני התחלתי כשחיפשתי אחר "בניית אתרים" בוואלה ולמדתי HTML מאתרים כדוגמת סיגל ועוד רבים.. ו"אפילו" אני הייתי מרבה להשתמש בסקריפטים מוכנים כולל אלו שעושים איזה משהו שעוקב אחרי העכבר אפילו שזה סתם אידיוטי, למה? כי זה נראה לי מגניב, הרי הייתי אז ממש מתחיל...
הגעתי למצב שבו משום חוסר הידיעה שלי בתחום הייתי מאוד מוגבל מבחינת הסקריפטים ואז הבנתי שכדי להתקדם צריך ללמוד להפעיל את הראש , ואז התחלתי מהphp, עברתי ל js.. ומשם בשביל העיצוב לcss...
בשורה תחתונה: נראה לי שכל מי שמתחיל מלבקש סקריפטים פה על מוכן בסופו של דבר יבין שהוא צריך להתחיל לקחת את עצמו בידיים וללמוד לתכנת, אז אין סיבה לקפח פה אף-אחד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר