לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2005, 09:15
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
סבבה פירוט:)
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "נו מה, אתם רציניים ?"

המקום החדש שבו אני משרתת נחמד מאוד, אנשים נחמדים- אני מאוד נהנית (העבודה קשה אבל שווה את זה).

קנו לי מחשב חדש

התקבלתי לעבודה ממש טובה שתתחיל כמה ימים לפני סוף השירות שלי!! עבודה משתלמת בתחום שאני הכי אוהבת - ילדים, וגם המשכורת ממש טובה.

בעקבות העבודה אני עוברת דירה (מהדירה של ההורים) - העצמאות קוראת לי!!

התחלתי קצת לאהוב את הדגים שלי - כבר 3 שבועות - הם לא רק גדלו - גם לא הרגתי אף דג בדרך..

קניתי מכנסיים (דבר שקורה פעם במיליון שנה).

עוד מעט אוכל לנהוג בלי מלווה.

עוד 72 ימים של שירות בפועל ואני אזרחית חופשייה.

יותר מזה? חח עד כאן עידכון.. כל הדברים האלה קרו השבוע, או לחלופין עליתי עלהם השבוע, היה נחמד דיי מסכם את זה לא?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2005, 08:06
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ואני הראשון שיבוא עם הודעות חדשות גדולות ומרגשות :-)
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי KLUTCH שמתחילה ב "אני אשמח להיות הראשון שרושם כאן הודעה עם תוכן.."

שלום חברים
עבר עליי שבוע מעניין, במיוחד במישור האישי וזה החדשות הגדולות שכמו שציינתי, והחדשות הם שגיליתי שעוד חצי שנה אני משנה סטטוס ובוא נגיד שאז אני יבין את ההורים שלכם הרבה יותר טוב .... (ולמי שלא הבין אני הולך להיות אבא )

בנוסף וגם כדי להתכונן להרחבת המשפחה הצפויה החלטתי להגדיל את ההכנסה שלנו והתחלתי לחלק עיתונים בבוקר (עיתון מעריב) וזה פעם ראשונה שאני עושה זאת, אז נכון שהשעה קצת בעייתים לקום (3 בבוקר) אבל כשנמצאים בחוץ לדעתי זה השעה הכי יפה ביממה הכל שקט אין כמעט מכוניות או ממש מעט ובייחוד שקט ובנוסף עושים כושר לא רע ללכת הרבה ולעלות הרבה מדרגות ובנוסף השכר הוא לא רע לעומת מיעוט השעות שעובדים עבורם, כך שסך הכל יוצא סבבה

והדבר האחרון שהתחלתי השבוע הוא להצטרף לקבוצת רוכבי אופניים ולרכב בערבים (אהבה ישנה שלי שחזרתי אליה אחרי הרבה זמן) בקצב דיי מהיר, היה מצחיק שרכבנו מפארק הירקון לטיילת ומשם ליפו ובדרך עוברים אנשים שקצת נבהלים שקבוצה של 20 רוכבי אופנים עוקפים אותם במהירות ועוד בלילה שכולם מנצנצים עם הפנסים והנצנצים

אני חושב שזה מספיק להפעם לא?
שיהיה לכולנו שבת שלום
אני שמח לראות שיש הענות גדולה בהצבעה לסקר המפגש, תרגישו חופשי גם להגיב שם ונתראה בקרוב
שלכם באהבה
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 23-07-2005, 17:04
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
שבוע עמוס מתקופה עמוסה אבל אני מרוצה =)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע ?"

בזמן האחרון הייתי מאוד עסוק בכל מיני דברים, החל מהמכבייה שפשוט הייתה חוויה כיפית על כל העליות והירידות שהיו, ומסתיים בכל מיני דברים שקשורים לגיוס המתקרב ובא, (אל תחשבו שהזנחתי את הפורום אני קראתי כמעט כל הודעה חדשה ואפילו הגבתי מדי פעם =) )
אז בואו נראה מעללי בזמן האחרון אממ כמו שאמרתי הייתי בכל מיני מקומות, הכרתי לא מעט בנות חמודות, כן עדיין בחיפוש אחרי הנערה המיוחדת שתגרום לי להרגיש ולהיות שלם, לצערי אף אחת מאלה שהכרתי פנויה, מה שנאמר "כל הטובות תפוסות", אבל אני לא אומר נואש =) ממשיכים הלאה, המכבייה הייתה חוויה יוצאת דופן ואני ממש שמח שהלכתי לשם אפילו שאולי זה יראה כאילו "בזבזתי" את החופש שלי על השבועיים האלה אני ממש מרוצה כי יצא לי להכיר אנשים חדשים ולראות עוד דברים והתנהלויות בארץ שלא הייתי עד לקיומן לפני כן, ואולי אפילו יצא לי לשמור על קשר אינטרנטי עם ספורטאית אחת, בתנאי שהיא לא איבדה את הפתק שהבאתי לה עם הטלפון והמייל שלי חחח שנות ה2000 אולי הייתי מביא לה גם את האייסיקיו, אממ אתמול עשינו לחבר שלי מסיבת גיוס היה ממש סבבה קצת הגזמתי עם השתייה אז היום היה לי הנג אובר עצבני אבל לא נורא נהנתי היה ממש נחמד, וחוצמזה סופרים את הימים עד לגיוס (19 היום) עולה ההתרגשות בבטן, סופרים את הימים שנותרו למלווה (32 היום) ואני עדיין לא מאמין שעברתי טסט וכמה שהדבר הזה עניין של מזל ועל איזה טסטר (או טסטרית..) נופלים, אממ עוד כמה זמן ההורים שלי טסים לנופש ומשאירים אותי בייביסיטר על האחים שלי, אבל אני עובד על לזרוק אותם אצל סבא וסבתא ואצל דודים שלי וככה לסדר בית ריק לסופ"ש בטח בסוף אני סתם אתמוגג מהשקט שיש לי וארדם ל3 ימים שלמים, וזהו בסך הכל בגרויות בינתיים הלכו מצויין (טפו טפו טפו) כמו שאמרתי קודם עם בנות המצב גם מאיר עיניים (אומנם תפוסות אבל מתישהו תגיע אחת פנויה) ויש אפילו קשרים שנרקמים מעבר לים הודות לפלאי הטכנולוגיה, וזהו בסך הכל מגילה קטנה על מה שהיה ומה שבתכנון =) שיהיה שבוע מקסים ונהדר לכולנו,

והמון מזל טוב לארז =) תתחילו לחשוב על שם מעכשיו עם המבחר של השמות היפים שיש היום הבחירה לא תהיה קלה =) דעו רק אושר ושמחה מהעולל\ה העתיד\ה לבוא

שלכם,
רועי
ישן 24-07-2005, 17:24
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היה שבוע ארוך, חם ומעיק !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "חברים, איך עבר עליכם השבוע ?"

החום הזה פשוט בלתי נסבל ואי אפשר לשרוד איתו, אני לא פרודוקטיבית כשחם לי וכמה שאני לא שותה יש לי כאבי ראש מעצבנים ונמאס לי כבר מאנשים מסריחים מזיעה באוטובוס....
ו-הביאו לי מלא נגדים וקצינים להינתקות ששורצים אצלי במשרד ומקשקשים לי בשכל כל היום, ממש כמו כוורת דבורים !!!
טוב, סיימתי לקטר
מה שחדש אצלי זה שקנו לי פלאפון חדש וחתיך !! (שדרגתי כך שנשאר לי אותו מספר מלא שמיניות )
ויש בו מצלמה חמודה כך שאני מצלמת כל מה שזז, וכל מי שמתקשר אלי אני רואה תמונה שלו על הצג (פלאי הטכנולוגיה...)

ביום חמישי הייתי עם חבר שלי בסרט "חשיכה" ובתור אחת שממש אוהבת סרטים ובמיוחד את ז'אנר האימה- הוא פשוט א-כ-ז-ב-ה, אני ממש מחכה בקוצר רוח שיתחילו להציג את "צ'רלי בממלכת השוקולד" ואת "חתונת הרפאים" (המתנה ארוכה לאין קץ !)
ו... לאחר תקופה ארוכה שלא רכשתי בגדים (חיילת 90% מהיום) אמא שלי סחבה אותי וקנתה לי ג'ינס בונבון מ"גולף" וכמה טי-שירטים עם צווארון בצבעי פסטל ומכנס פדלאה (סן טרופז) בצבא חום בהיר משגעעעעע מ: Z-Paris .
ו-התאהבתי בבושם החדש של DKNY- Be Delicious (יאמיייייייי ), הוא בהחלט הבושם הבא שלי !
מצאתי אפילו את הפרסומת היפה שלו :

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.burntwing.com/projects/dkny/storyboard/images/64.jpg]

וזהו בינתיים... שיהיה שבוע נעים וקליל לכולם !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-07-2005, 22:33
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04

למרות שדי מאוחר להגיב אני אגיב....
קודם כל אני רוצה להגיד הרבה הרבה הרבה מזל טוב לארז, נקווה שיהיה כמוך בעתיד
ואצלי השבוע עבר די בסדר..רק הסוף שבוע היה ממש מאכזב :\
יש לי ידידה שאני די דלוק עליה ונפגשנו אני 2 חברים שלי חבר שלי וחברה של חבר שלי(שהיא גם חברה של זאת שאני דלוק עליה, שבאה גם היא).
בקיצור אני ציפיתי להיות יותר לבד עם זאת שאני דלוק עליה...אבל כמובן כמו כל הציפיות הן התבדו כשהחבר השני שלי "לקח לי את ההצגה" ופשוט כל הזמן הצחיק אותה, התיישב לידה....ואפשר להגיד שפלרטט איתה... בעוד אני נשארתי מאחור, לבד...
החיים זה דבר מוזר...אצלי במיוחד...אני אף פעם לא מצליח להבין אנשים...
לפחות דבר אחד למדתי מהסוף שבוע הזה...וזה להפסיק לחפש ורק לזרום...(עד עכשיו רק חיפשתי חברה..ועשיתי שמיניות באוויר בשביל זה...ולאן הגעתי בדיוק?) מה שיצא, יצא...
תמיד צריך לחפש את הדברים הקטנים שגורמים לך להיות מאושר בחיים...לי קשה למצוא אותם..אבל יום אחד אני אמצא, אני בטוח....(או שלא..)
שיהיה לכולם שבוע נהדר...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:19

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר