לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-10-2005, 04:26
  Tamir007 Tamir007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Tamir007 שלח הודעה דרך AIM אל Tamir007 שלח הודעה דרך MSN אל Tamir007
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי satriani שמתחילה ב "joe satriani"

אני גר בניו יורק. ויצא לי לראות את סטיב וואי בהופעה. ועוד מעט אני כנראה גם אראה את מלמסטין.

סמכו לי , סטיב וואי הוא הגיטריסט הטובבעולם, מבחינת מקוריות, טכניקה, הFEEL. ופשוט כל פעם שאני שומע את הדיסקים שלו, במיוחד את הגדול מכולם passion and warfare שיצא בשנת 90, אני מתחבר למוזיקה כל כך חזק. וואי בניגוד למלמסטין לא שוויצר, שאינווי מנגן הוא רוצה שכולם יחשבו שהוא האלוהים של כל העולם, לעומת זאת וואי הוא אדם צנוע אבל אוהב להרשים למען ההופעה, וכל עוד זה נשמע טוב וזה כיף לכולם , זה אחלה.

ג'ו סאטריאני הוא היה המורה של סטיב וואי, ואין ספק שהוא מדהים אם הוא גידל כזה גיטריסט ועוד מלא גיטריסטים גדולים. כפי שראית ב G3 03 עם YNGWIE או ה G3 עם ERIC JOHNSON, ג'ו סאטריאני אף פעם לא מראה מה שבאמת יש לו, ואני חושב שיש לו הרבה להראות, מבחינת מקוריות, טכניקה(הרבה לגאטו) וצליל נקי. אבל לא מבחינת FEEL, כי פה סטיב וואי לוקח את כולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר