לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2005, 18:18
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "נכון..."

בכל שרשור שתפותח בפורומים אתה מעצבן אותי במשהו חדש.

תאמין לי שאם אתה רוצה קרבי ואתה לא מתאים אז צהל ידע.
אם באמת היית רוצה היית שואל איך אתה מתקבל לקרבי ולא איך אתה משתמט.

לדעתי? ספר להם בדיוק למה אתה לא יכול להיות קרבי..
אפחד לא יתן לך פה רעיונות איך לדפוק את צה"ל ..

אם אתה חושב שאתה יכול לתרום מקום אחר, סבבה, תבקש שאתה רוצה את זה ותסביר בדיוק למה ומה הבעיות שלך.

אגב כל מי שנתן לו רעיון לעשות צרות, יכולים לדפוק אותו גובניק באילת ..תאמינו לי אני מדבר מקרוב משפחה שלי ששמו אותו לפני כמה שנים טבח באילת (נסיעה של 4 שעות כל כיון כל יום).
זה לא תמיד כזה משתלם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2005, 15:32
  N242 N242 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.05.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "לא מעוניין בקרבי, מה עושים??"

אני יצאתי מקרבי על אי התאמה

יש בזה פסול ?
וואלה לא חושב אני כבר 4 חודש בצבא רק סובל סיימתי טירונות 02 וקורס וואלה עכשיו רוצים לשבץ אותי להיות תומך
ולא מתאים לי אני לא חושב שאני מסוגל נפשית לעשות את זה
בקורס הייתימספר פעמים אצל הקבן שתעזור לי ונגמר הקורס ובשיבוץ עכשיו שלחו אותי לקבן
שאמרתי את זה לפני שהתגיסתי בפורום רצו ל"רצוח" אותי ולא עזרו וואלה יצאתי מקרבי ואני בתפקיד עורפי גם אם אני יהיה בגדוד אוגדה וכו אבל עדיין אני לא יכול לשרת בבסיס סגור
כי יש לי בעיות

בקיצר לך לקבן דבר איתו דוגרי והוא יעזור לך
לפני שהתגיסתי הוא הוציא אותי על אי התאמה לקרבי

וגם אם לא בא לך קרבי לך תסביר לו למה

אני לא ימשיך את דעותי על המערכת כי זה סתם יסיט וזה לא נכון לרשום אותם בפורום שיש בו אנשים עם דעה לא מגובשת שזה יכול להשפיע עליהם הדעה שלי ומה שכן אני מצפה שזה יהיה גם בצד השני של מורעלים לא להרעיל אנשים אחרים כי אני ראיתי מה קורה להם בדרך כלל

חוץ מזה בהצלה
ישן 13-07-2005, 18:29
  DarkBoy DarkBoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.02
בעיה דומה....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zobi6 שמתחילה ב "לא מעוניין בקרבי, מה עושים??"

גם אני לא מעוניין בקרבי, כי לדעתי אני לא מותאם נפשית לכך וגם כי לדעתי אני יכול לתרום יותר במקום אחר. אני בחיים לא אחשוב על להיכנס לכלא או לא להתגייס....כל אחד צריך להתגייס ואני לא שונה מאף אחד...פשוט קרבי אני מרגיש שאני לא מסוגל מנטלית...

הפרופיל שלי הוא 72 בגלל עקמת בגב, יש לי גם משקפיים אבל זה כנראה לא מוריד, ואני מנסה להוריד את הפרופיל איכשהו ל64, שזה פרופיל מצוין עבורי כדי להגיע להיבחן במקום שאני חולם עליו - ממר"ם.
דיברתי על כך בפורומים שונים וגם עם חברים שלי שמבינים ונזכרתי שהייתה לי תקופה מסוימת של כמה חודשים לפני 3 שנים בעיה בברך, ושמעתי שזה בין הגורמים שמורידים פרופיל הכי הרבה.
זה יכעיס כמה מכם אבל אני יכול פשוט לומר שהבעיה היא עדיין קיימת והפרופיל יירד. השאלה שלי היא אם יש דרך לבדוק בעיות כאלה בברך?? ולמי אני צריך לספר על זה?

תודה מראש
ישן 29-07-2005, 14:46
  רמי המקורי רמי המקורי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.05
אל תקשיב לאף אחד! הדרך הכי טובה לצאת מקרבי!

הדרך הכי טובה לצאת מקרבי היא להתגייס לקרבי ואח"כ להתקמבן באיזה תפקיד לא לוחם.
הדרך הכי טובה היא קורס מכי"ם\מפקדים שאח"כ אתה יכול להיות סמב"ץ, מש"ק במחלקת מבצעים של גדוד, מדריך, מפקד טירונים ועווד...
אפשר גם לצאת לקורס חובשים ולהיות חובש במרפאת הגדוד(תאג"ד) וזה אפילו נחשב לוחם למרות שאתה לא עושה משימות..
כמובן אפשר תמיד אחרי הטירונות לדבר עם המג"ד (מפקד הגדוד שאליו תגיע) והוא יסדר לך תפקיד במפקדה. אחרי הטירונות לא משאירים בקרבי מי שבאמת לא מעוניין בזה.
הרבה יותר קל וכדאי לצאת מקרבי אחרי טירונות\מסלול. אולי בסוף תראה שזה לא כ"כ נורא ותרצה להשאר לוחם..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר