לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2005, 17:04
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
המלצות טראקים חדשים וקטלניים (פסייטראנס)

טוב רק רציתי להגיד עוד משהו לפני ההמלצות שאתמול הייתי בפסטיבל הבירה בתל אביב, ואחרי שהקאתי לא מעט פעמים הלכתי לרחבת ריקודים והוא שם שם את כל האלבום של של Father & Son- Planet Music ואני חייב להגיד שזה אלבום קטלני למסיבות אז כל הדי ג'יים למיניהם קחו את זה לתשומת לבכם

ועכשיו ההמלצות-

Void vs. Tube- Welcome to the power
טראק תותח וואקל ממש יפה ההתחלה קצת שווה לי לביצה אבל אחר כך זה הולך ומשפתר אני חורש על הטראק הזה כמו לא יודע מה ממש טראק נהדרר

ציון: 93

Void- Dark Power
טוב טראק רגיל של ווייד בלי הרבה דברים מיוחדים אבל עדיין הסגנון הבלתי מעורער של שני המטורפים האלה ודי כיףלשמוע

ציון: 80

Skazi vs. GMS- Boom Shankar
טראק חמוד דווקא אבל לא מי יודע מה כאילו לא משהו מיוחד רגיל כזה, לא יודע ציפיתי שיהיה יותר מזה

ציון: 75

Skazi vs. Paranormal Attack- Paraskazi
טראק מטרףףף מומלץ בחום לחובבי פארנורמל ממש טראק יפה ובאמצע כזה יש עליה ובסוף וואקל מטורף כזה משהו קטלניי מי שראה את ההופעה בברזיל מ2004 יודע על מה אני מדבר.

ציון: 95.5

Paranormal Attack- Capivara
אמממ טראק ממוצע של פאראנורמל לא מי יודע מה אבל חמוד כזה אתם יודעים לשמוע בבית

ציון: 82

Paranormal Attack vs. Skazi- The Bitts
וואי איזה טראק משוגעעעעע ממש טראק נדיר איזה סקראצ'ים קטלנייםם

ציון: 94

Skazi- Ganetic Manipulation
טוב לא חשבתי שאי פעם אני אגיד את זה אבל חסר עוצמות בטראק של סקאזי חח הוא יכול להיות ממש טוב אם הוא יהיה יותר עוצמתי

ציון: 85

Skazi vs. CPU- Highest Party
טראק די יפה מזכיר קצת תסגנון של אין דה פיוצ'ר ממש טוב הוואקל באמצע חזקק ביותר אני אהבתי מאוד
ציון: 90

זה הכל להפעם
שבוע הבא:
Chemical Crew- Revolution Compilation
אני מניח שחלקכם יודעים מה זה מי שלא מוזמן להכנס לאתר של הכמימקל ולראות בכל מקרה אני משאר שעוד שבוע כבר אני אמליץ על הטראקים כולל חוות דעת

נערך לאחרונה ע"י Chaosmantor בתאריך 28-07-2005 בשעה 17:22.
חזרה לפורום
ישן 30-07-2005, 19:07

אתה צודק
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Nash שמתחילה ב "חחחח... 1. מתוק שלי,..."

אין מה הלגיד אתה פשוט צודק אני בן שנתיים
אתה בא לתקן אותי (עזוב את זה שטעית) ואני מתפלצף?! אתה בא אליי בצורה כאילו אני לא מבין מהחחים שלי כותב לי "תשמע תטראקים שאתה ממליץ עליהם" כותב לי "אל תכתוב שטויות ואל תטעה אנשים"
עשה לי טובה יחתיכת סנוב מסריח אתה האחרון בעולם שאני אבזבז עליו אנרגיות.

אם חשבת שיש לי טעות במה שכתבתי תכתוב לי את זה כמו שצריך לא בצורה שאתה פונה אליי אז אתה יותר ותיק ממני, ונכון אתה יותר מבין במוזיקה אלקטרונית, ונכון אתה די ג'יי, ונכון אני חדש יחסית בתחום אבל בצורה שאתה פונה אליי זה רק גורם לי להבין כמה אתה חרא של בן אדם אני יחסית חדש פה במקום שתבוא תתקן לי תטעויות כמו שצריך אתה כל הזמן קוטל אותי אז אתה יודע מה כבר הבנתי שטובות מאנשים כמוך אי אפשר לקבל אז זדיין לי מהחיים.
אתה יכול להגיב באשכולות שלי כמה שאתה רוצה אני פשוט לא יתייחס אז תרגיש חופשי לענות פה (לעצמך)
יום טוב אח שלי

חזרה לפורום
ישן 30-07-2005, 20:12
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Eli0r שמתחילה ב "דוגרי יצאת פה ילד אחי. מאז..."

אתה יודע למה אני בא אליך בגישה כזאת? כי מאז שאתה פה אתה התחלת עם ההמלצות שלך, כל פעם תיקנתי אותך ואתה לא אמרת תודה לא כלום והמשכת עם השטויות..
נכון, זה לא בוגר מה שעשיתי אבל כנראה רק ככה אתה תשים לב למה שאני אומר..

בקשר למה שאילאור כתב, אין לי מה להגיד אתם צודקים עכשיו שאני מסתכל על זה, אני שחצן בפורום שזה דבר שלא מתאים לי בחיים האמיתיים אבל זה נכנס בי כנראה בגלל אנשים אחרים (לא רק מהפורום הזה), אנערף בקיצור אני לא יכתוב לכם את סיפור חיים שלי, לא הייתי בסדר, מצטער אבל תקשיב גם למה שאליאור כתב לך.

חזרה לפורום
ישן 31-07-2005, 00:18

אליואור,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "המלצות טראקים חדשים וקטלניים (פסייטראנס)"

אתה צודק שאתה אומר שמאז שבגעתי אני עושה שטויות ועשיתי כמה טעויות אתה צודק 100 אחוז לא הייתי צריך לתפוס תחת ככה...
אבל ממש מעצבן אותי איך שה"מבין הגדול" NASH מדבר אליי כאילו אני ילד בן 4 באלוהים יעשו לך את זה אתה תתעצבן בדיוק כמוני.
הוא בא אליי בטון כזה איך נאמר, מאיים, מתנשא, שחצני.
מאז שאני פה יש כאלה שבאמת אני מעריך אותם כבני אדם ונאש רק מחפש לקטול אותי כל הזמן במקופ שיבוא לקראתי...

אבל אני הפסקתי לפתח ציפיות לגביו.
אם הוא רוצה לקטול יש הרבה דרכים הרבה כתבו לי שאני מדבר שטויות אבל אמרו לי אחר כך דברים כמו "מזה תלמד אחי ואל תכתוב כאלה דברים פעם הבאה".

חזרה לפורום
ישן 31-07-2005, 02:02
צלמית המשתמש של Death Angel
  Death Angel Death Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.02
וואו וואו חברים! נסחפתם!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "המלצות טראקים חדשים וקטלניים (פסייטראנס)"

אתם לוקחים יותר מידי קשה מה שהולך פה,תרדו מהקטע!
Chaosmantor המליץ על כמה טראקים שאהב,יכול ליהיות שטעה בכמה דברים שכתב על אותם קטעים אם זה באשכול זה ואם זה באחרים...לא קרה כלום,מתקנים וזהו חפיף.
Nash - לא צריך להתעצבן כל כך מהר,כמו שאמרתי,טעה - חפיף. פשוט צריך להסביר כמו שצריך זה הכל.
מה אתם מתחילים להתווכח כמו ילדים קטנים על זה? ומה עיניין הכבוד פה בגלל כל הקטע של ה-DJ? (היום כל ילד הוא DJ,חס וחלילה בלי לפגוע,פשוט יש הרבה כאלה ) או עיניין הותק של המשתמש?
אין פה קטע של כבוד,תבינו את זה.
אז בקיצר חברים,קצת נסחפתם - קחו הכל בקלות,תמשיכו עם ההמלצות רק שמרו על תרבות דיון זה הכל

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר