לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2005, 13:21
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
תראי...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי OR2666 שמתחילה ב "ניסתה..לא הצליחה.."

בן אדם לא סתם לא מצליח לרדת ממישהו אחר.......אם היא לא מצליחה אז זה בגלל שהיא לא מנסה מספיק.......
יש ביניהם דיבור מדי פעם?רואים אחד את השניה די הרבה?היא רודפת אחריו?יש מצב שהוא זורק לה יציאות "למה את קטנה מדי" או "מה הייתי עושה אם לא היית קטנה..." ? אז היא עדיין משלה את עצמה,וזה גרוע!
שתחשוב טוב למה היא לא יורדת מימנו......בלי להעליב אבל ככה זה ילדות קטנות,הן רודפות אחרי מישהו שהן דלוקות עליו בלי להרגיש אפילו שאין מצב בכלללללל
אני לא מביאה לך עצות של :מה לעשות כדי שיהיה שלה כי הוא לא יהיה שלה..............
היא קטנה מדי,ואם הוא הבהיר לה את המצב -ובמיוחד אם יש לו חברה-ואל תגידי שהם לא בדיוק חברים כי מי את שתגידי מה יש ביניהם,אם הם עדיין חוזרים זה אומר שיש שם משהו....שפשוט תרד מזה.....
היא עוד פיצפונת ואין סיבה שתיתקע על בן אדם כזה,שאין לה שום סיכוי איתו....

אבל לכי תדעי אני מכירה מקרים כאלה שאחרי כמה שנים שההפרש בין הזוג כבר לא נחשב כי היא לא קטינה -והוא פותח את העיניים ,רואה אותה פתאום ונדלק....
אבל שלא תנסה להתבגר יותר מדי מהר.....עזבי אותך משטויות,יהיה לכן עוד הרבה זמן לסבול,לשמוח,להתאהב ולהתאכזב מבנים......תיחיו את החיים לאט...

בכל אופן,שיהיה בהצלחה,ושלא תיתקע להמשיך הלאה!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2005, 16:54
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
צודק
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי DCD שמתחילה ב "אפילו אם הוא היה רוצה אותה - אסור לו...כי בשבילו היא קטינה"

על פי החוק אסור להיות איתה ושיהיה קיים בינהם מגע כלשהו, מפני שכל מגע בינהם יכול להתפשר כניצול מיני, החוק אומר שמתחת לגיל 16 יורשה מגע מיני עם גבר כל עוד ההפרש הגילים בינהם אינו עולה על 3 שנים וגיל הנערה הינו מעל 13 שכן קשר בעל אספקט מיני מתחת לגיל זה נחשב לפדופיליה מעל גיל 16 היא רשאית לשכב כל עוד אין ניצול של יחסי תלות כלשהם ולאחרי גיל 18 היא חופשיה לעשות כדעתה, יש לציין שעד גיל 18 ההורים רשאים להגיש תביעה משפטית אולם לאחר גיל 16 אם המגע נעשה תוך כדי הסכמתה של הנערה אין תוקף לתביעת ההורים ללא הגשת תלונה מצד הנערה. סתם לידע כללי אם הייתי לא מובן אני אבהיר את הנקודות והחוק ברצון

נערך לאחרונה ע"י DefendeRoE בתאריך 01-08-2005 בשעה 16:56. סיבה: תיקונים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר