לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-07-2005, 18:55
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
לכל המבינים שבכם אני צריך עזרה

טוב אז סיפור קטן שאני צריך שתייעצו לי מה לעשות, תודה מראש!.

אז ככה, יש איזה ילדה שאני רוצה כבר איזה שנתיים בערך קוראים לה נועה (אני בן 15 רק כדי לקבל פרופורציות) והיה לי כמה בנות בשנתיים החארונות אבל תמיד הרגשתי כאילו אני לא מסופק כזה אוף אני לא מצליח להסביר תמיד הציק לי שאני לא עם נועה אז חתכתי אחרי כמה ימים או שבוע לכל היותר ואחרי ניג'וסים בלתי פוסקים היא הסכימה שננסה ביחד חודש.
עבר שבוע מאז שאנחנו ביחד ואני אפשר להגיד די מאושר אבל מה שקורה זה שהיא מחזיקה אותי קצר כזה, כאילו היא לא שמה עליי.
לפני כמה ימים היא הייתהאצלי ואחרי שעה הלכה שאלתי אותה לאן זה? אז היא ענתה לי "סתם לידיד שלי הוא הזמין אותי אליו" אמרתי לה מי זה? היא אמרה לי מי זה ושאלתי אותה למה היא צריכה בכלל להפגש איתו אז היא התעצבנה והלכה.
הרגשתי חרא ממש אבל אז התקשרתי בלילה לבקש סליחה והיא אמרה לי כזה אני לא יכולה לדבר עכשיו וניתקה לי בפנים!
למחרת היא ביקשה סליחה והתירוץ ה"מוצלח" שלה היה שהיא הייתה עייפה מאור יותר הבנתי שידיד שלה עדיין היה אצלה אז קבעתי איתה והתחלךנו לדבר קלפים על השולחן אמרתי לה מה שאני מרגיש וכמה רציתי אותה והיא אמרה לי שהיא מרגישה שטוב לנו ביחד ונמשיך כרגיל אבל אני ממש מרגיש בואו נגיד "מנוצל" אין לי בדיוק מושג מנוצל לטובת מה או למה אבל זה איך שאני מרגיש וזה מציק לי אין לכם מושג כמה אני לא יודע מה לעשות אני ממש אוהב אותה אבל לא יכול לסבול את זה שאני כאילו בובה על חבל בשבילה.
חלק מהחברים שלי אומרים לי "תגיד תודה שהיא שמה עליך אין אחד מהתיכון שלא רוצה אותה"
ואחרים אומרים "תזרוק אותה מה אתה צריך להיות נעל שלה"

אז אני רוצה לפנות אליכם ולבקש עזרה אולי יש לחלקיכם עצות אני מאוד אשמח אני כבר משתגעעע

תודה לכולם!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-07-2005, 02:06
  Chaosmantor Chaosmantor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
אתם פשוט לא מתארים לעצמיכם כמה ניסיתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "לכל המבינים שבכם אני צריך עזרה"

אבל כך פעם שאני בא אליה היא יושבת עליי, מסתכלת עליי כזה, שכבת עליי, מנשקת אותי אני פשוט לא יכול אני תמיד לפני שבא אליה אומר לעצמי "היום אני אומר לה שזהו! היום!" ואחרי שאני יוצא ממנה אני מרגיש בענניםם לפעמים גם אני פולט איזה יציאה בסגנון "ישששש!!!" וכזה קופץ חחח קצת מוזר אני יודע אבל ממש אני לא יודע מה לעשות בכל מקרה דיברנו היום שוב עכשיו חזרתי ממנה והיא הבטיחה שהיא תקדיש יותר תשומת לב למערכת שלנו, למרות שלא נראה לי שזה יקרה בקרוב אבל חייבם לנסות.
אם היא תצמישך ככה אני פשוט אחתוך אבל אני חייב לנסות שוב
וואי אני מבולבל לגמריי

ישן 30-07-2005, 13:27
  משתמש זכר Hilon Hilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Hilon
ידידי היקר...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "אתם פשוט לא מתארים לעצמיכם כמה ניסיתי"

התסביך שאתה נמצא בו מוכר לי, קצת יותר מדי...
מצד אחד, אתה "דלוק" על הילדה הזו, ואפילו מוכן להשקיע כמה שאתה יכול, במגבלות שלך...
אבל.. , מצד שני, היא נשמעת לי סנובית, מתנשאת וריקה מתוכן...(על פי מה שאני קורא פה...).

צר לי לאכזב אותך, אבל אלו הבנות מהסוג שעדיף להסתכל ולא לגעת...
כי זה כמעט תמיד נגמר חרא...
עדיף שתפנה את האנרגיה שלך כדי למצוא מישהי אחרת...

-------------------------------------------------------------------------------------------
מצד שני, אם אתה רוצה להרגיש טוב עם עצמך, תן לזה רק עוד צ'אנס אחד..., אבל רק אחד..
ואם זה לא עבד...
"הקם לזרוקך, השקם לזורקו..."

שיהייה בהצלחה...

(לרגישים שבנינו, עמכם הסליחה אם התגובה בוטא מדי... )

נערך לאחרונה ע"י Hilon בתאריך 30-07-2005 בשעה 13:33. סיבה: ...
ישן 30-07-2005, 14:29
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Chaosmantor שמתחילה ב "לכל המבינים שבכם אני צריך עזרה"

הרבה פעמים הלב והשכל אומרים לנו דברים שונים ולכן אנחנו מעדיפים להתעלם מאחד מהם .
מצד אחד היא הבחורה הכי שווה בשכבה וזה הישג חברתי נכבד בעבורך, מצד שני - היא לא מספקת אותך רגשית ולא נותנת לך כבוד ראוי (והכל במילותיך) . אז תגיד לי אתה- כמה זה באמת שווה לך ?

ובוא אני אגיד לך משהו - יודע מה עושה אדם פופולרי לדגנרט ? -לגיטימציה של אחרים .
כאשר סוגדים לרצפה עליה היא מניחה רגלה, מן הראוי שהיא תתנפח כמו מדוזה .
לטעמי לא היית צריך להתעקש ולבקש חודש ניסיון, מערכת יחסים אמיתית לא מתחילה בנסיונות, היא מתחילה עם רצון משותף להיות אחד עם השניה ולבנות משהו אמיד וחזק .
ותמיד תזכור משהו שהוא ערך בסיסי ביחסי אנוש : כבוד, אם היא לא מכבדת אותך היא לא בנאדם ששווה השקעה .

תן לזה צ'אנס, עשה מה שאתה מרגיש, אך אל תתעלם מן השכל הישר .

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 30-07-2005 בשעה 14:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר