לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-07-2005, 17:41
  הרואה את הנולד הרואה את הנולד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.02
כבר מזמן הבעתי את דעתי בקשר לאלימות
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אז אם נסכים שניסו הוא נבלה או טרפה, תסכים שאריאל הוא טריפה או נבלה?"

בניגוד לכמה אנשים אחרים כאן, אני משתדל להיות נאמן לקו מסויים ולכן לא מוצא את עצמי מגן על אנשים שמטיפים לאלימות, מעצרי ילדות בנות ארבע עשרה עד תום ההליכים, מעלה תמיהות על נסיבות ההכאה של זקנים חולי לב, שלטון רקוב ומושחת, אלימות שוטרים כנגד מפגינים וסלקציה באוטובוסים והורדת נוסעים דתיים.
בהקשר הזה, מעורר קבס לראות אותך "מעלה תמיהות" על הכאת זקן חולה לב אבל קופץ כנשוך נחש מאמירותיו של אורי אריאל.

לעצם העניין, אני נגד אלימות ואני אישית לא אשתתף בשום אלימות, אני אקום ואלך הרבה לפני שאגיע לשם אבל אני מניח שלא כולם ינהגו כמוני ואני חושב שהנהגת יש"ע צריכה לחשוב היכן היא רוצה למצוא את עצמה יום אחרי ההתנתקות. אם הם רוצים להחזיר מלחמה למשטרת ישראל, אחרי חלק מהתמונות שראיתי, אני יכול להבין את זה אבל אני לא חושב שזה יקדם את מטרותיהם ביהודה ושומרון, ההיפך הוא הנכון. הם עלולים ליצור מומנטום שיביא לתפוררות המדינה. בכל אופן, בעיני אנשים כמוך הם תמיד יהיו אשמים כך שהם צריכים מאוד להיזהר שהקו המנחה אותם לא יהיה ל"שאת חן" או ל"היות צודקים" בעיני אנשים כמוך או בעיני משרתי מימשל כדוגמת אברמוביץ אלא פעולה בהתאם למה שהם מגדירים כאסטרטגיה שלהם יום אחרי הפינוי. לדעתי, אלימות לא תשרת את האינטרס הזה אבל אני לא בהנהגת יש"ע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-07-2005, 17:58
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אני הכי שונא שמסלפים את דברי או מיחסים לי דברים שלא אמרתי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי הרואה את הנולד שמתחילה ב "כבר מזמן הבעתי את דעתי בקשר לאלימות"

התמיהות שהעליתי בעניין הזקן, היו על אמינות הידיעה עצמה. לא על הצדקה כלשהי למכות שקיבל (אם קיבל). אני גם ציינתי במפורש שאין שום הצדקה לנהוג נגדו באלימות. אז אכיר לך תודה אם לא תצטרף לטרנד של קבוצת גולשים פה, שבהעדר יכולת להתמודד עם דברי בפועל, מכניסים לפי דברים שאתם הם כן יכולים להתמודד...

בעניין הילדות "התמות" במעצר קרא:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=85994
http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=85972
ותסביר לי איך היית נוהג ב"ילדות" הללו.

ואחרון אחרון חביב, תן לי פרופיל - מבוסס על "כתבי" של מה שנקרא בפיך "אנשים כמוך"...

ישן 31-07-2005, 18:40

בסופו של יום בפורום, אנחנו נמדדים לפי אילו שאנו מגנים עליהם
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "אני הכי שונא שמסלפים את דברי או מיחסים לי דברים שלא אמרתי"

או לחילופין, לא מגנים עליהם.
כשאתה קופץ ו"מעלה" תמיהות באשר להכאת הזקן חולה הלב, מטרתך היא לזרוע ספק ולמסמס את אמינות הסיפור. לא היית מעלה תמיהות אילו היו מספרים על תת ניצב ניסו שאמר "חארות החרדים האלה... שישרפו כולם", אז היית מבקש "הוכחות". זו השיטה שלך למיסמוס סיפורים והטיית הנושא מהעיקר לטפל. טוב, במקרה של ניסו היתה לך קצת בעיה, אבל העיקרון הוא אותו עיקרון.

לגבי הילדות, סוחרי סמים לא תמיד מוחזקים במעצר עד תום ההליכים. יש מספיק דרכים שאפשר לחשוב עליהם איך לשמור את הילדות האילו במעצר בית, מעצר דודה או מעצר אצל סבתא, באמצעות ערבות כספית או או ערבות אחרת, הנושא הזה נטחן כאן מספיק, ברגע שמלפט של בית המשפט הוא כליאת מפגינות בנות ארבע עשרה עד תום ההליכים הוא מאבד את הלגיטימיות שלו יחד עם השילטון שאיבד את עוד לפניו את הלגיטימיות שלו (בעיני חלקים מספיק גדולים מהאוכלוסיה).

באשר לפרופיל שלך, מחמת מורכבותו זו אינה משימה של מה בכך. היום הסתיים, ואני בדרכי לביתי.
תזכיר לי בהזדמנות אחרת, תקבל אותו בחינם.
ישן 31-07-2005, 17:49

ואתה יודע מה ההבדל ?
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אתה יודע מה ההבדל?"

ניסו "הוענש" על דבריו כחלק מהצגה של קראדי ועזרא כלפי הציבור, הוא חלק מאירגון ממלכתי שמואשם כרגע באלימות חסרת מעצורים. בניגוד אליו, אורי אריאל הוא מנהיג פוליטי ואינו חלק מאירגון בטחוני ממלכתי, הוא מנהיג פוליטי שאינו כפוף לנהלים או למפקדים מעליו.
אם המשטרה רוצה להימנע מהצהרות כאלה, שתשתדל בפעם הבאה לא לשבור את צלעותיהם של מנהיגים פוליטיים או לחילופין לא למעוך את אשכיהם. בתקופה כל כך רגישה, לא כדאי שיבדקו היכן עובר סף הנכונות לאלימות של ציבור שספג יותר מכולם את האיניתיפאדה השניה והוכיח כושר עמידה וכושר שליטה עצמית ברמות שהציבור האחר במדינת ישראל, לא יוכל להגיע עליהן.
ישן 31-07-2005, 19:16
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
זה אפילו יותר פאתטי ממה שחשבתי שזה יהיה
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "בלינק שהובא"

א. הכותרת כאן היא לא "קריאה מפורשת לאלימות" - אלא איום באלימות (אם... אז... - כמו שמישהו ניסה לרמוז כאן): ח"כ אורי אריאל מאיים באלימות.
ב. הדיון שציטוט ממנו הביא ג'מבו נסב על נקיטת צעדים מעשיים נגד המאיימים בפעולות לא חוקיות (שם סרבנות, כאן אלימות) ומה שכתבתי שם, תקף מבחינתי גם כאן, ולכן הבהרתי לג'מבו שאני עומד מאחורי הדברים גם במקרה הזה (אם כי אני לא בטוח שבמקרה הזה הוא עומד מאחוריהם באותה התלהבות שבה מיהר לשלוף את הציטוט שלי).
תיזהר לא להעיף על עצמך חול כשאתה מנסה לצאת מהבור.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר