לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2005, 17:28
צלמית המשתמש של Mgefen
  Mgefen Mgefen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Mgefen שלח הודעה דרך MSN אל Mgefen
דיגמא קטנה מספר יפה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gman2 שמתחילה ב "בעיה לא באיך להתחיל אלא איך להמשיך"

הנה ציטוט קטן שיעזור לך בחיים, ואני גם יתן לך הסבר יותר יומיומי...
"בזמן שדיברתי עימו, ג'וליין מזג את הכפה אל תוך הכוס שלי, הוא המשיך למזוג עד אשר הכוס התמלאה, ואז לפתע, ג'וליין המשיך למזוג והקפה התחיל להשפך על הרצפה. לא יכולת ילראות זאת יותר, וכמעת צעקתי עליו " ג'וליין, למה אתה שופך אתת הקפה על הרצפה? לא משנה כמה תנסה, זה לא יעזור לך".
"אל תכעס ידידי, אני מכבד אותך מאוד, תמיד היתי. העניין הוא, כפי שהכסו הזו מלאה בתאי, כך גם דעותיך ממלאות את הראש שלך, בדעות שאין בהן תמורה ויעילות".

אתה יושב עם הבחרה הזאת ואתה אומר שנתקעת?
ידידי, בן כמה אתה?
אם אתה לפני הגיוס\, שאל אותה מת יהיא מתגייסת, לאן, ואם היא בכלל רוצה להתגייס... יבוא רגע מתאים שאתה תחוש בו, ומייד אחרי השאלה, תפנה את השאלה כלפיך, כאיל ושאלת את עצמך והיא מאזינה לך...
אם אתם בני 15, דברו על דברים שהיתם רוצים לעושת, או דברים שעישתם, לאן הגעתם הכי רחוק עם החבריםפ שלכם (אילתץ? חו"ל? ). תציע לה ללכת לסיבוב הליכה ברגל..
ואל תהיה יותר מדי מתעניין בה, תהיה אתה עצמך.

צר לי ידידי, בננות מאוד תופסות תחת שהן חשות מעניינות וכוסיות. לא אמרתי שתשפיל אותן, לא אמרתי שלא תתיחס אליהןף, תתיחס, אבל אל תתלהב.
דבר איתה על נושיאם שקשורים אליה, על נושאים שקשורים לגיל שלכם, על ההורים שלכם, על מה מותרוטמה אשסור.
דבר איתה על ההתנתקות, תספר לה כמה יפה גוש קטיף, וכמה חבל שהורסים אותה.
דבר איתה על החרמון, עךל טיול שעשיתה.

טיפ טוב יש לי בשיבלך, שנאטי עצמי עובד עליו עם הזמן.
תננסה תמיד להכניס בדיחת רגע בדברים שאתה / היא אומר/ת. כלומר, הבחורה לא מחפשת פוליטיקאים אחי... היא מחפשת מישהו להשתעשע איתו...

אחי - תהיה יצירתי קצת, תפתח תשכל שלך, תדמיין דברים מציאותיים - לא מעבורת על גלקציה אחרת...
תחשוב עלך דבירם, תפתח שיחות, שב בבית תנסה לעושת דיאלוג מאורפל, יעני פיצול איישות, תראה לאן אתה מתקדם.
שים תצמך במקום הבת, מה היתה רוצה שהבחור מולך יגיד לך..
תשלב סקסיו, צחוק ורצינות - זה מושלם..

אני יודע שרמשתי יותר מדי, אני אקצר את זה:
ץתהיה יצירתי, אל תנעל את עצמך בבוא הרגע "מה אני יגיד עכשיו?!".
תתאמן, זה לא מצחיק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-08-2005, 12:24
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אמממ אני בת אבל עדיין....בא לי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gman2 שמתחילה ב "בעיה לא באיך להתחיל אלא איך להמשיך"

לק"י

באמת פשוט תדבר,אחרי שמצחיקים אותנו קצת,אנחנו די נפתחות.וחוצמזה לא כל הבנות אותו דבר...זאת-אומרת אנחנו לא ברשימה של כן ולא,אנחנו הרבה מעבר לזה..פשוט תדבר על החיים,על מה שמסביב,ואז מה אם שותקים לפעמים,זה לא מין משחק שצריך להספיק כמה שיותר לדבר בזמן מוקצב,זה אמור להיות כיפי ונוח ולא מעיק.קח את זה בצורה נהנתנית ולא בצורה כבדה,פשוט תדבר,תהיה עצמך..לאט-לאט הקרח ישבר והשיחה תיבנה מעצמה...לא לדאוג!בהצלחה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:14

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר