לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2005, 00:44
  KLUTCH KLUTCH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
לא צריך יותר מידי רומנטי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "תודה אחי אמל מה ואיך אני יגעד לה"

אני במקומך לא הייתי פונה לכיוון של ארוחה לילית לאור נרות...
יש עוד דרכים:
צא איתה לאנשהו
סתם שבו איפשהו ותדברו
אולי תפתיע אותה באיזה ביקור קטן? נשמע נחמד כשהיא לא גרה קרוב.

אתה צריך טיפה לדובב אותה כדי לדעת מה היא מרגישה. וארוחה רומנטית לפי דעתי תחסוף את הכוונות לא?!. סתם לשבת איפשהו או שאתה מפתיע אותה בביקור ואז תרדו לסיבוב בשכונה שלה, נשמע נחמד ויחד עם זת לא מחייב!. למה צריך משהו לא מחייב? - כי לפעמים יש קטע מסריח כזה שנקרא 'פיק-ברכיים'. כלומר השתפנות ברגע האחרון. בשני הרעיונות שנתיתי לך אולי אין שום דבר רומנטי, אבל ככה תוכל לדבר ואיתה ואז להחליט מה לעשות.

עריכה:
כשאני חושב על זה, זה לא נשמע לי הכי טוב אם תרצה להגיד לה מה אתה מרגיש ותוריד אותה לסיבוב בשכונה שלה.
אם תרצה להגיד לה מה שעל ליבך, קח אותה למסעדה נורמלית (נאפיס או משהו בסיגנון, ארומה אולי..)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2005, 09:49
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
תראה לא חייבים ארוחה..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "תודה אחי אמל מה ואיך אני יגעד לה"

לק"י

או משו כזה רציני.אבל לדעתי כן חשוב שתראו אחד את השני,ושזה לא יתבצע אממ נגיד מהטלפון.תדבר איתה,ואז תגיד לה שיש לך משו חשוב לספר לה.ותתחיל מההתחלה,ותגיד לה שהרבה זמן יש לך רגשות כלפיה,ואתה לא רוצה לאבד אותה,אבל אתה חייב לדעת מה היא מרגישה.תקח בחשבון שיש מצב שהיא תסרב כי היא לא מרגישה אלייך אותו דבר,אבל יש מצב שהיא תסרב מבחינת פער הגילאים שאולי יפריע לה.מקווה שילך טוב...בהצלחה!

ישן 07-08-2005, 08:17
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
בוקר טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "מואהב בידידה טובה ביותר"

קודם כל תודה שהגבת באשכול שלי, עכשיו, בתגובות שלך אתה נותן עצה טובה לחיים,
לא לתת לגורמים כמו כסף זמן ומרחק להפריע לקשר ולרגשות, זאת מנטרה טובה, כדאי גם לך ליישם אותה =)
אלעד וירוחם אולי נראה מרחק שנות אור, אבל זה באותה ארץ, אז נכון העסק לא יהיה זול אבל פגישה היא אפשרית ועוד איך
http://www.otobusim.com/otobusim/Fr...ID2=0&WeekDay=1

הנה לך מסלולים אפשרים כיצד להגיע מהעיר שלך לעיר שלה, עלות כספית מסויימת, אבל הנה הוכחה שזה אפשרי, ואין זמן טוב יותר מהחופש כדי לנסות ולארגן פגישה, לומר לה שאתה אוהב אותה, הדרך הכי פשוטה היא פשוט לומר את זה לשפוך את הלב, אפשרי לעשות את זה תוך כדי שיחת נפש, לא ליפול עלייה מהשמיים ולומר "נשמתי אני אוהב אותך" אלה בצורה יותר מעודנת, כלומר "_______ [השם שלה], תראי אני צריך לומר לך משהו, זה כבר כמה זמן שאני מרגיש משהו כלפייך, זה יושב לי בלב ואני פשוט חייב לומר לך את זה, אני אוהב אותך ______."
אתה מוזמן לשנות את הטקסט לערוך אותו לעשות בו כאוות נפשך אבל אתה צריך לומר לה את זה אם הגעת למצב שאתה בדיכאון כי אתה לא יודע מה היא מרגישה ואתם לא ביחד,

אני יודע כמה זה כואב לאהוב מישהי שלא אוהבת אותך לצערי היה לי ניסיון עם זה בחיים,
אבל דבר אחד כן למדתי, שצריך לרדוף אחרי החלומות שלך ולנסות להפוך אותם למציאות
שכן אחרת תמיד תחייה ותחשוב על מה היה קורה אם...

פעם במצב אחר אבא שלי ציטט לי בית מתוך השיר "ציף ציף מעל הרציף" השיר מוזר וחופר לי באוזניים אבל בבית הזה היה שיעור לחיים

...לכל אדם קטר
הבא מבלי לצפור
ומי שלא עולה
נותר עם הציפור

זה אומר שעליך לרדוף ולתפוס את ההזמדנויות שלך לפני שהן חומקות לך בין האצבעות
זה הקטר שלך, לך עליו וצא אל המסע, במקרה הכי גרוע היא לא מרגישה כמוך נכון זה כואב, כואב מאוד, גורם לדיכאון יותר עמוק אבל לפחות אתה תדע, במקרה הכי רע תוכלו להשאר ידידים, אפשר לומר שזה חצי נחמה, וגם אם לא, אז אחרי הרכבת הזאת תבוא לך אחת אחרת.

כאלה הם החיים עצתי אליך היא לך על זה

שיהיה המון בהצלחה ונקווה לשמוע חדשות טובות

רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר