לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-08-2005, 12:16
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "משפחת סעוד=משפחת המלוכה הסעודית"

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2...3% D7%99%D7%AA

אני מנסה למצוא משהו להפיל את מה שאמרת....

"עם מותו של אבן-סעוד ב-1953 הועברה המלוכה לבנו, סעוד בן עבד אל-עזיז. כהונתו עמדה בסימן דחיית הערביזם הרדיקלי מבית מדרשו של שליט מצרים גמאל עבד אל-נאצר, ובהתקרבות לארצות הברית ולמשטרים הערבים המתונים. ב-1964 הודח, בין היתר בשל מתיחות פנים-משפחתית, בריאותו הרופפת ואי-סדרים כלכליים בממלכה, והוחלף על ידי אחיו למחצה, ראש הממשלה ונסיך הכתר פייצל בן עבד אל-עזיז. הלה תמך (מילולית, ולא צבאית) במצרים במהלך מלחמת ששת הימים (1967). ההתנקשותו בחייו של פייצל ב-1975 זעזעה את המזרח התיכון, אך לא פגעה ביציבות הממלכה. אחיו, ח'אלד בן עבד אל-עזיז, שלט עד למותו מהתקף לב ב-1982, או אז עלה אחיו החורג, הנסיך פהד בן עבד-אל עזיז, מודרניסט פרו-מערבי אשר ניהל בפועל את ענייני הממלכה בתקופתו של חאלד. אחיו-למחצה של פהד, עבדאללה, נבחר לכהן כראש הממשלה ונסיך הכתר....."

נערך לאחרונה ע"י EventHorizon בתאריך 01-08-2005 בשעה 12:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2005, 12:24
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
מתוך האתר של הCIA
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי EventHorizon שמתחילה ב "..."

עדיין לא עידכנו אותו. כפי שאת רואה,השם השולט הוא Abd al-Aziz Al Saud

http://www.cia.gov/cia/publications.../chiefs154.html

King FAHD bin Abd al-Aziz Al SaudPrime Minister FAHD bin Abd al-Aziz Al SaudFirst Dep. Prime Min. ABDALLAH bin Abd al-Aziz Al SaudSecond Dep. Prime Min. SULTAN bin Abd al-Aziz Al SaudMin. of Agriculture Fahd bin Abd al-Rahman bin Sulayman BALGHUNAYMMin. of Civil Service Muhammad bin Ali FAYIZMin. of Commerce & Industry Hashim bin Abdallah bin Hashim YAMANIMin. of Communications & Information Technology Muhammad bin Jamil bin Ahmed MULLAMin. of Culture & Information Iyad bin Amin MADANIMin. of Defense & Aviation SULTAN bin Abd al-Aziz Al SaudMin. of Economy & Planning Khalid bin Muhammad al-QUSAYBIMin. of Education Abdallah bin Salih OBAIDMin. of Finance Ibrahim Abd al-Aziz al-ASAFMin. of Foreign Affairs SAUD al-FAYSAL bin Abd al-Aziz Al SaudMin. of Health Hamad bin Abdallah al-MANEIMin. of Higher Education Khalid bin Muhammad al-ANQARIMin. of Interior NAYIF bin Abd al-Aziz Al SaudMin. of Islamic Guidance SALIH bin Abd al-Aziz bin Muhammad bin Ibrahim Al al-SHAYKHMin. of Justice ABDALLAH Muhammad Ibrahim Al al-SHAYKHMin. of Labor Ghazi bin Abd al-Rahman al-QUSAYBIMin. of Municipal & Rural Affairs MITIB bin Abd al-Aziz Al SaudMin. of Petroleum & Mineral Resources Ali Ibrahim al-NAIMIMin. of Pilgrimage Affairs & Religious Trusts Fuad Abd al-Salam Muhammad FARSIMin. of Social Affairs Abd al-Mushin bin Abd al-Aziz al-AKKASMin. of Transport Jubara bin Id al-SURAYSRIMin. of Water & Electricity Abdallah al-HUSAYNMin. of State Musaid bin Muhammad al-AYBANMin. of State Abd al-Aziz bin Abdallah al-KHUWAYTIRMin. of State Mutalib bin Abdallah al-NAFISAMin. of State ABD AL-AZIZ bin Fahd bin Abd al-Aziz Al SaudMin. of State Abdallah bin Zainal ALI REZAPres., Higher Council of Ulema ABD AL-AZIZ Abdallah Al al-SHAYKHGovernor, Saudi Arabian Monetary Agency Hamad al-SAYYARIAmbassador to the US BANDAR BIN SULTAN bin Abd al-Aziz Al SaudPermanent Representative to the UN, New York Fawzi bin Abd al-Majid SHUBUKSHI

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 01-08-2005 בשעה 12:27.
ישן 01-08-2005, 12:37
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
כגדל הציפיה כך גודל האכזבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אני כולי נרגשת! הרגע צילצלו אלי מסעודיה"

נכון שאתמול דיברתי איתכם על כמה שהציפיה למשהו שאוהבים היא טובה יותר מלעשות את הדבר שאוהבים?
אז הרגע הצלחתי לברר מה הוריש לי המלך פהאד. למרבה האכזבה, לא מדובר בבאר נפט,לא בוילה על אגם ג'נבה,וגם לא איזה רולס-רויס קטן. כפי שאתם יודעים,הספורט האהוב על הנסיכים בסעודיה הוא ציד בעזרת בזים,ואני קיבלתי את הבז המלכותי הטוב ביותר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nicolas-falcons.com/en/images/Sh%20Abdl%20with%20Shahin.jpg]

לפי מה שהסבירו לי,השווי של בז כזה הוא בין 80 ל100 אלף דולר. מכיוון שאני "מחבקת עצים",אינני מתכוונת למכור אותו. ברגע שהבז יהיה ברשותי,אני עולה לרמת הגולן ומשחררת אותו בתיאום עם החברה להגנת הטבע. אז נותרתי מרוששת כתמיד,וממש מצטערת שאין לי מה לחלק לכם.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 01-08-2005 בשעה 12:39.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:29

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר