לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2005, 22:11
  FUFUXU FUFUXU אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
שלח הודעה דרך ICQ אל FUFUXU שלח הודעה דרך MSN אל FUFUXU
אז זהו? רשמית אתה פורש מקרטה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי karate kid שמתחילה ב "קפואירה או גוגיטסו עזרה בבקשה"

חבל...
בכל מקרה, כפי שאתה יודע אני מתאמן בקפואירה ולא ג'יוג'יטסו ולכן לא אוכל לעזור לך בנושא הזה, רק בקפואירה.
אני יכול לדבר שעות על קפואירה אבל לפי דעתי הדרך הטובה ביותר היא ללכת להתנסות בקפואירה וג'יוג'יטסו באימון ניסיון ואז להחליט ולא רק לפי אנשים שאתה לא מכיר מהאינטרנט. יכול להיות שאני סתם הולך לז**ן לך ת'שכל עכשיו
בכל מקרה, כנס לאתר הזה
http://www.capoeira-israel.com/
וחפס שם מאמן (האינטרנט שלי קצת דפוק אז זה לא נכנס...)
עכשיו בוא אני אנסה להסביר לך קצת על מה ששאלת:
קפואירה היא אומנות לחימה לכל דבר- היא נוצרה ע"י עבדים בברזיל שלא היו מוכנים למשטר ששלט בהם.
עקב כך שלעבדים היה אסור לשאת נשק וגם ללמוד דרכי התגוננות, הם נאלצו להשתמש בתכסיסים כדי ללמוד להגן על עצמם. המשטר ידע שיש להם מן טקסים מוזרים שהם הביעו עימם באפריקה (רואים הרבה בסרטים- ריקודים מוזרים סביב מדורה וכדומה) לכן, הם השתמשו בטקסים האלו כדי להתאמן קפואירה במסווה של ריקוד- ומכאן נוצר בעצם שיטת הלימוד הייחודית הזאת.
וגם כיום אנשים לא מבינים שקפואירה זאת אומנות לחימה במסווה של ריקוד ובעצם אם אתה מסתכל טוב טוב (לאחר כמה אימונים מתחילים לשים לב), האנשים האלו לא רוקדים אלה משחקים אחד עם השני!
וכן, לא כל הקפואירה היא חסרת מגע לגמרי! יש המון הפלות ובעיטות שחלקן גם פוגעות!

לפי דעתי היופי בקפואירה זה שהיא מלמדת אותך לזרום ולא להתקע כמו באומנויות לחימה אחרות!

חזרה לפורום
ישן 23-08-2005, 11:32
  karate kid karate kid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי FUFUXU שמתחילה ב "אז זהו? רשמית אתה פורש מקרטה?"

לא לא אחי אני לא פורש מקראטה אני פשוט רוצה עוד אומנות לחימה... דווקא חזרתי לקראטה היה בסדר לא נורא והכל אחלה לא צריך לעזוב בגלל שטויות אני ממש נהנה שם, הקיצר היה ממש נחמד לקרוא מה שכתבת ובכול זאת גם שאלתי איפה יש קפואירה ברעננה זה למה גם שאלתי כאן כי לא נראה לי שיש, יש קרבות בקפואירה... איך מתנהלים הקרבות אחרי כמה שנים (או באיזה חגרורה) אתה חושב שעם קפואירה אפשר להיתגונן ברחוב? האם צריך לעבוד שם קשה? ושאני אומר קשה אני מתכוון לוקח זמן ללמוד דברים (כמו סלטות ודברים כאלה) כי יש לי חבר שבקושי יודע משהו והוא 3 שנים שם אנשים אם אפשר לתת לי בבקשה גם קצת מידע על הישרדות
ומה ההבדל בין גוגיטסו לנינגיטסו אולי היתבלבלתי חחח

נערך לאחרונה ע"י karate kid בתאריך 23-08-2005 בשעה 11:40.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר