לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-08-2005, 08:53
  משתמש זכר חזי_פיפוש חזי_פיפוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך MSN אל חזי_פיפוש
שאלה אחרונה לפני שאני קונה, צריך עזרה...

אני מתכוון לקנות מארז חדש (יש לי ג'נרי כזה בעע), עבור קירור יותר טוב וכמובן שיהיה שקט. אני מתלבט בין שני המארזים להלן:
- Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19

RAIDMAX Scorpio 868 Mid-Tower

מצד אחד הריידמאקס מושך את העין (כן גם זה חשוב), אבל מצד שני יש לו המון מאווררים ואני חושש שהם יגרמו להרבה רעש.
לHEC יש מאווררים של 120MM, אבל רק שניים?! הוא גם מכוער מאד, והוא מגיע רק עם מאוורר 120 אחד מאחור, ועוד אחד בגודל כזה ממש לא זול...

בקיצור, אני צריך מישהו שמכיר את השני המארזים בכדי שיסביר לי מה יותר יעיל, עבור קירור ועבור שקט.
(וכמובן אחד שנראה מספיק נחמד שיהיה אפשר להדליק אותו בלי להתבאס). ואם אפשר לא לשלוח לי קישורים לנושאים "דומים" כביכול, נושא שעבר ששלחו לי לא היה דומה כלל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-08-2005, 09:15
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
תגיד, אתה קורא את מה שמפנים אותך אליו?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חזי_פיפוש שמתחילה ב "שאלה אחרונה לפני שאני קונה, צריך עזרה..."

אם היית טורח לקרוא את הלינק שתפוחים נתן לך בפעם הקודמת היית רואה שהסבירו שם למישהו אחר שה-raidmax scorpio הוא מארז לא מומלץ כי הוא רועש, ולא מאוורר כמו שצריך, למרות שיש לו 3 מאווררים. לעומתו ה-6A19 הוא המארז המינימלי הרצוי כיוון שיש לו כבר איוורור נסבל (כן, מאוורר של 120mm הוא איוורור מינימלי, לא 80mm), בנוסף, מניסיון אישי אני יכול לומר לך שלי יש בבית את ה-6A21 והוא אומנם לא נראה מגניב אבל המעבד שלי לא עובר את ה-40 מעלות גם עכשיו כשחם ולמרות שהוא נמצא בחדר ללא מיזוג
אם אתה רוצה מארז יפה (עם חלון וכו') ועם איורור טוב תצטרך להשקיע יותר כסף וללכת על מארזים של antec, thermaltake וכד' שמתחילים סביב 500 ש"ח...

נ.ב. יש קצת חוצפה בלהעביר ביקורת על אדם שעוזר לך (אפילו אם לא הבנת מה שהוא אמר לך)

ישן 03-08-2005, 10:23
  משתמש זכר חזי_פיפוש חזי_פיפוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך MSN אל חזי_פיפוש
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "אם הוא טוען שהקישור שנתנו לו לא קשור"

ביקשתי שלא יפנו אותי לנושאים דומים, וכיוון שהם לא עונים על שאלתי בהכרח, ועונים על חצי שאלה. OMG מי העביר ביקורת לעזאזל?! שוב, סה"כ אמרתי שאני צריך תשובה מלאה חד משמעית מהמבינים בתחום המארזים, כיוון שהזמן שלי אוזל, ונשארה יחידה אחת מהHEC שבחנות.
באמת ביקשתי רק חוות דעת משנית, זה שאחד אומר לי שזה רע ישן ולא טוב, לא אומר שאני לא יכול לשאול אחרים, אתה לא צריך להתעצבן. :S

בכל מקרה, מה אתם אומרים על הHEC? איך האוורור? אני מנחש שעם שני מאווררים הוא די שקט. אם אפשר מישהו שיש לו את אותו הדגם יוכל לרשום לי את הטמפ' בזמן מנוחה ועבודה זה יהיה נחמד מאד.

נ.ב אני מודה לתפוחים שעזר לי בחוות דעת ראשונית, אבל אני צריך תשובה נרחבת יותר מדוע עדיף את הHEC.

נערך לאחרונה ע"י חזי_פיפוש בתאריך 03-08-2005 בשעה 10:34.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר