לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2005, 05:12
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
אחי היא צודקת!!!!!!!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי slipkorn שמתחילה ב "צריך את חוות דעתכם..."

קרה לי בידיוק אותו מקרה רק שאצלי היא גדולה ממני בשנה

ויש לי משהו להגיד לך:
בחיים אבל בחיים אל תיתן לגורמים כמו זמן מרחק או כסף להפריד בינכם אם הקששר טוב אתה אוהב אותה והיא אותך אפילו אם היא מזימבבואה אל תיפרדו גם אם תיצתרך לשלם מיליונים אל תיפרדו
ובקשר לשאלה שלך אם אפשר לנהל קשר רציני מכזה מרחק :
אפשר הכל רק אם רוצים!!!!!!!! כוח הרצון הוא הכוח החזק ביותר הקיים על האדמה ואם אתה תירצה להקיר אותה אתה תקיר אותה א בל צריך לרצות מהאם אם אמא של הלב

דרך אגב בישביל הידע הכללי אני נוסע אליה לביקור לשבת בקרוב מאוד...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-08-2005, 06:28
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לעישונים

ידידי היקר
אני מסכים עם עישונים שאומר שמרחק לא אמור להפריע, הקשר במצב כזה הוא שונה מקשר שיש לך עם מישהי שגרה לידך אבל זה לא אומר שהוא פחות טוב
זה אפשר להגיד קצת דומה לקשר של בחורה עם חבר בחיל קרבי רק אתם במצב יותר טוב והכוונה שלי היא שסביר להניח בייחוד שכנראה לשניכם אין אוטו או אמצעי זמין שמאפשר לכם לנסוע מתי שאתם רוצים אז בעיקר אתם תדברו באינטרנט או בטלפון או דרך מצלמת אינטרנט ובקיצור תדברו הרבה תפגשו קצת פחות אבל אני מעריך שאתם תפגשו זה יהיה זמן איכותי מאוד, ואם יש לכם נושאי שיחה טובים ומדברים המון ובכיף זה הכי חשוב מפה צומחת האהבה הגדולה כך שהמפגש הוא רק הדובדבן בקצפת
שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 07-08-2005, 11:44
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
וואו...

אני מסכים עם כל הודעה שנכתבה פה.... זה בדיוק מה שחשבתי והייתי צריך חיזוקים.
הקטע הוא שהיא כל כך מיוחדת עד שאני ממש רוצה שיהיה בינינו משו. אני "פוחד" שלא יהיה, ובגלל זה אני מנסה כמה שפחות להיקשר אליה אבל אנלא יודע מה לעשות כי היא לפעמים עושה כאילו היא באותו מצב כמוני.... כאילו גם היא מאוד רוצה בקשר הזה, ולפעמים ממש פחות.
פעם כשדיברתי איתה על זה שהצעתי למשהי לצאת והיא סירבה היא אמרה שהיא הייתה יוצאת איתי. אז הצעתי לה והיא אמרה שהיא לא מרגישה מוכנה עכשיו כי היא ניפרדה לא ממזמן מהאקס שלה.
אני ראיתי תמונה שלה היא לא ראתה את שלי.... ניראה לכם נורמלי שמשהי תצא עם מישהו שהיא לא ראתה? כי הקטע ממש גם לי קצת לערער.....
קיצר לא יודע אני מתוסבך בתוך עצמי אני לא יודע אם לקחת אותה ברצינות או לא... אם לפתח רגשות או לא.... אנלא יודע.
ישן 09-08-2005, 11:34
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
WaR-PiG לא מסכים איתך בכלל
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי WaR-PiG שמתחילה ב "תגובה ילדותית"

היום האינטרנט מספק אמצעי טוב ויעיל להכרות בין אנשים ויש כאלו שיגידו שלהכיר קודם את האישיות ורק אז את החיצוניות זה עדיף וזה בדרך כלל מה שקורה בהכרויות דרך האינטרנט
הוא בעיקר מספק פיתרון מעולה לביישנים מאיתנו או לאלו שאין להם את הלשון החדה שבעזרתה הם יכולים ללכת לדיסקוטק ולצאת עם 10 מספרי טלפון
ולכן אני לא רואה כל פסול בלהכיר ולדבר עם אנשים באינטרנט

ולslipkorn יש משפט חכם שאומר שאם אתה מפחד להיקשר כדי לא לאבד את זה בעצם זה אף פעם לא היה שלך
חלק מהחיים וזה בעצם היופי שבהם שיש בהם עליות ומורדות וככל שהעליה גדולה כך גם הירידה (או במקרה שלנו הנפילה, האכזבה וכו') גדולה אבל העלייה חזרה תהייה גם גדולה אם לא גדולה יותר וזה הדרך לחיות את החיים במלואם
אני יכול להבין את הפחד מלהפגע וגם לי היה לא מזמן מצב כזה אומנם שונה כי היה מדובר בכלבה שלי ולא בחברה או משהו כזה אבל העיקרון הוא אותו עיקרון וגם שאימצנו אותה בהתחלה חששתי מלקבל ולאהוב אותה כי מה יקרה אם יקרה לה משהו חס וחלילה או משהו כזה או שהיא לא תסתדר ואז אני אקשר אליה ויהיה כואב להחזיר אותה אבל כמו שאמרתי אם אתה לא נפתח למשהו את מפספס משהו הרבה יותר גדול וזה אהבה שלך אל אותו חיה אדם או כל דבר אחר וכמובן את האהבה שלו חזרה
ולכן הצעה שלי היא שאל תפחד להפגע תפתח את הלב אליה ותראה שגם היא תפתח את הלב אליך ותתן לאהבה לזרום ביניכם וכל השאר כמו מרחק חיצוניות (בעיקר שאתה יודע איך היא נראית פחות או יותר) יהיו דברים קטנים להתעסק בהם
בקשר לתמונה שלך שהיא לא ראתה עדיין אם היא לא לחוצה על לראות אותך אז זה לא צריך להפריע לך ואם היא תבקש אז תשלח לה

והעיקר שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר