לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2005, 07:15
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
אנשים אני צריכה עצה..

לפני חודש בערך חבר שלי ואני נפרדנו, לפני כמה ימים הוא התקשר ואמר שהוא רוצה לחזור.
עכשיו, מדובר בבנאדם מקסים, יפה וטוב. מבחינת התאמה אנחנו מתאימים, אבל יש כמה בעיות, אחת מהן היא שאני לא בטוחה שזה קשר שנועד להימשך הרבה זמן בגלל שהתוכניות שלנו לעתיד מאוד שונות, אני אתחיל לעבוד בתור אומנת (נני) דבר שירתק אותי לבית שבו אגור והיציאות שלי יהיו מעטות מאוד, זה יימשך כשנה בזמן שהוא יגור בבית שלו ויבלה כמעט כל ערב, הוא נראה מאוד טוב והרבה בנות מחפשות רק לשכב איתו (אולי זה חוסר ביטחון שלי- אבל זה קצת מפחיד אותי), בעיה נוספת היא העתיד רחוק יותר, אני עומדת ללמוד לתואר ראשון ולפתוח את העסק שלי ( כבר תכננתי כמעט הכל לגבי העסק, נותר לי רק להרוויח את יתרת הכסף וגם לזה דאגתי, זה עיניין של זמן בלבד), הוא לא קיבל תעודת בגרות ואין לו תוכנית לגבי העתיד הרחוק (לא משהו סגור וקבוע), בנוסף לעובדה שאני הקשר הרציני הראשון שלו והוא עושה המון טעויות, אי אפשר לדעת מה הוא יעשה מחר.

לגבי אהבה, אני לא יכולה לדעת אם הוא אוהב אותי ולא יודעת מה אני מרגישה לגבי זה, הניסיון של עם המילה הזאת "אהבה" הוא ניסיון שנגמר ברובו עם טעם מר מאוד והרבה צביעות (חיוכים מזוייפים ושמירה בבטן), לא רוצה שישחקו בי.

אתם בטח תכתבו שזאת החלטה שלי ושאני צריכה לבדוק אם אני רוצה לחזור אליו (אם אני אוהבת אותו) אבל אני לא יודעת, מצד אחד לפני שבועיים הסתכלתי בתמונות שלו וירדו לי דמעות ומצד שני לא רק שלא הייתי ממש בדיכאון אלא גם התחלתי לצאת עם בחור דתי מקסים (שאני יודעת בוודאות שאני לא מאוהבת בו, ואלה רק יציאות שיגמרו בפרידה- בנתיים אנחנו מנסים להכיר, אבל אני כבר יודעת את התשובה).

מחר נפגש ונדבר (האקס ואני) ונראה מה הוחלט לגבינו, אין לי מושג מה לענות לו..בבקשה, זה ממש דחוף!! לא חושבת שאי פעם הרגשתי כ"כ אובדת עצות.

תודה, תמי..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2005, 09:00
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
היי מותק...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אנשים אני צריכה עצה.."

תראי,האמת שזאת באמת החלטה שלך ואת צריכה ללכת לפי מה שהלב אומר לך...
אבל בכל זאת,לפעמים הלב שלנו טועה,ומוביל אותנו למלכודות...
העניין שאת מפחדת עליו,כי הוא נראה טוב,ובנות כל הזמן מנסות להיות איתו-זה דבר טבעי ונורמלי......גם לי היה את הקטע הזה בתחילת הקשר עם חבר שלי,אבל למדתי לסמוך עליו,והוא גם הוכיח לי שמגיע לו שאני אסמוך עליו,אז את צריכה לשאול את עצמך האם את רואה אותו שומר לך אמונים ואת יכולה לסמוך עליו בעיניים עצומות?! כי לא על כל אחד אפשר לסמוך אין מה לעשות,בנים רואים משהו יפה-ונתפסים (ואני לא מדברת רק על חברות של צעירים..אלא על נשואים!!)
את אומרת שהיציאות שלך יהיו מעטות ,אין מה לעשות,לפעמים צריך להקריב דברים,אבל אם הוא באמת רוצה אותך אז הוא ילמד למצוא דרכים כדי להיות איתך,אי אפשר שהוא יבוא אליך לשם לעזור לך מדי פעם? למרות שלא ככה בונים קשר........
בגלל זה את צריכה לחשוב על זה טוב טוב לפני שאת מכניסה את עצמך לשם שוב פעם,כי חבל שיקרה מצב שבסוף זה לא הולך ואת תיפגעי כפול...
בכית כשראית תמונות שלו? קורה...זה טבעי,בגלל שבכל זאת הייתה לכם בטח תקופה יפה ביחד,גם אני אחרי שנה ו-5 חודשים עם חבר שלי מסתכלת לפעמים בתמונות של אקסים ואומרת שזה היה פיספוס-אבל אי אפשר לחיות במחשבה שהאהבה תמיד מנצחת(את עדיין לא יודעת אם באמת יש שם אהבה אפילו...) כי לפעמים יש ללכת לפי ההגיון,ואת תמצאי מישהו אפילו יותר טוב מהנוכחי...ותזכרי שזה שהוא חתיך ויפה,וכולן רוצות אותו-זה רק מכשול.... זה גם מסוכן בעתיד...
תראי,את צעירה ,ויש לך את כל החיים לפנייך,ולפי מה שאמרת החיים שלך ממש מתוכננים(קבלי ח"ח כי לי אין מושג מה אני רוצה ...) את תכירי עוד בחורים ותראי שאולי באמת שווה יותר היה להמשיך הלאה ולראות עוד ממה שיש לעולם להציע לך...
ולמה את חושבת שאין המשך לקשר שלך עם הבחור הדתי?למה שלא תזרמי ותראי לאן זה יכול להוביל?? אם כייף לך אל תשאלי למה....

אז זהו בערך...אני לא יודעת אם עזרתי או לא,אבל זה מה שאני חושבת לפחות...
אין מה לעשות,לפעמים שווה יותר להמשיך הלאה,מאשר לשבור את הראש "מעניין מה הוא עושה עכשיו עם כולם,עם מי הוא מדבר ומי הבחורה שלא מפסיקה להקרצץ אליו עכשיו?!"
אז מותק,שיהיה לך בהצלחה,עדיין את זאת שצריכה להחליט,ונכון שזה קל לדבר וקשה לעשות-אבל אין ברירה אחרת...
אני מקווה שמה שתחליטי יהיה הדבר הכי טוב בשבילך,ואני בטוחה שתמיד אפשר למצוא מישהו יותר טוב..

בהצלחה בהחלטה..
שלך,
אורית

ישן 10-08-2005, 12:56
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אוקי,אז ככה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "אנשים אני צריכה עצה.."

לק"י

את מפחדת.זה טוב ונורמלי לפחד.מה שלא טוב זה מה שהפחד גורם לנו לעשות.את חייבת לשבת עם עצמך ולבדוק:את מוכנה להסתכן?את מוכנה להסתכן בזה שזה אולי לא יצליח?שזה אולי לא יעבוד?אם כן,אז את יודעת למי לפנות.בכל מקרה אין אהבה בלי סיכונים.כשאת מתאהבת את מסתכנת,את הופכת למרחפת, ואת באמת מרגישה בשמיים.את רק צריכה לבדוק אם את בכלל רוצה את הסיכון הספציפי הזה?אם את מאמינה בו ובך.כלבכל בחירה שתבחרי,בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר