לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-08-2005, 11:48
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הטקסים האלה כל כך נלעגים ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "טקס אנשי השנה - אתם בוחרים"

חגיגה של נרקיסיזם , חנופה ובדיחות גרועות .
אבל למרות הכל הנה אנשי השנה שלי - בלי קשר למועמדים של קשת

קולנוע - איש השנה שלי בקולנוע הוא עמוס גיתאי שהוכיח שוב לכולנו שאפשר לעשות את זה בגדול בחו"ל ולמכור להם מתוצרת הקולנוע הישראלי! לא משנה עד כמה היא גרועה , העיקר שהיא תהיה פרו פלסטינית .

מוזיקה - אנשי השנה שלי במוזיקה הם שלישיית "מה קשור" שהוכיחו שגם אם אתה בדרן מדרג ב' , אתה יכול לצאת מהבועה שלך וליצור שירים גרועים בדיוק כמו רוב הזמרים הישראלים האחרים בתנאי שישמיעו אותך בגל"צ והרבה . נתנו להם צ'אנס , הם שרו מהלב ולנו כואבות כבר האוזניים .

תאטרון - איש השנה שלי בתאטרון הוא יעקב אגמון שהוכיח שאפשר להתפרס מתאטרון בארצנו ואפילו יפה מאוד. ככל שאתה מנהל כושל יותר , כך התקציבים של המוסד שלך גדולים יותר ואתה גוזר קופון שמן יותר לתפארת התרבות במדינת ישראל . אחר כך גילה מתלוננת בעיתון שהמתנחלים שוב שתו את כל תקציבי המדינה וממהרת לטוס לחו"ל ע"ח התאטרון של בעלה .

ספורט - אשת השנה שלי בספורט היא השרה לימור לבנת שהצליחה להצטיין השנה דווקא בתחום הספורטיבי בו נכשלים ישראלים רבים , האיפוק . היא הצליחה להתאפק ולהשאר בממשלה הפועלת נגד דעתה הפוליטית למקרות הביקורות הקשות על הצמדותה למנעמי השלטון . היא הצליחה , להתאפק השנה ולא לעלות לפודיום לנשק ספורטאי שזכה במדליה ובכך חסכה אי נעימות ויזואלית מכולנו - תודה לימור .

טלוויזיה - איש השנה שלי בטלוויזיה הוא כמובן אמנון אברומביץ שהסביר לכולנו מהו תפקידה של התקשורת בעידן הדמוקרטיה המתגוננת בפני ערכיה , לא לבקר את ראש הממשלה על שחיתותו עד יעבור זעם התוכנית המדינית אלא לשמור עליו "כמו אתרוג" . בכך הנחיל את מסורת ישראל סבא לרבים מצופי ערוץ 2 , שעד אז לא ידעו מהו אתרוג והיום יודעים שזה ראש הממשלה .

תמונת השנה - היא התמונה המפורסמת מכפר מימון שהראתה לכלונו עד כמה מסוכנים כל המתנחלים הפאנטים עד כדי כך שהממשלה מאלצת אותם להתפלל ולהפגין מאחורי הגדר , בנפרד מאחיהם - המתנחלים הימנים הדתיים והפאנטים השייכים לכוחות הבטחון .

טרנד השנה - הוא הרדיפה אחרי הצבע הכתום , צבע שלם יצא מן החוק - אין להכנס איתו למחנות צה"ל או למבני משטרה . שלום עכשיו הגדילו לעשות ודרשו ששרוולי הנחיתה הכתומים של המטוסים בנתב"ג יצבעו מחדש , יפה שהם מטיפים לכל הצבועים האלה . הגינג'ים וחברת orange נכנסו לכוננות ספיגה .

שערוריית השנה - היא פרשת ניסו "חרא עליהם" , שהסביר למפקדו שאמר את מה שאמר כי חשב שהמצלמות שייכות למשטרה . אכן שערורייה שנתנו למצלמות התקשורת לצלם עדות לאלימות המשטרתית במקום להמשיך ולטאטא אותה מתחת לשטיח , לצערנו מפקד המשטרה לא הבין מהי השערוריה האמיתית ובכל זאת קנס את ניסו בשישה ימי עבודה , שזה בדיוק הסכום שהיה עולה לניסו קורס בשפה העברית . מילא , התקשורת (ראה ערך) המשיכה לעשות את עבודתה נאמנה ופרסמה כתבות מלאות שבחים לפועלו. אני מקווה שניסו הצליח לקרוא אותן .

קאמבק השנה - הוא שובו של בנימין נתניהו לשורות הימין , האיש לא היה מוכן להיות אחראי על אסון ההתנתקות ולכן נשאר בממשלה , אפשר את המהלך ואז ברח רגע לפני שנדרש לשאת באחריות לתוצאותיו והכל כמובן למען המדינה ובטחונה . אל תחפשו אותו עכשיו , הוא בניו יורק , אוסף כספים שבטח ישמשו לרכישת אדמות לחקלאי גוש קטיף המנושלים .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י looklook בתאריך 12-08-2005 בשעה 11:53.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר