לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2004, 00:18
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
מממ... הנה מקרה שקרה לחברה שלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hemingway שמתחילה ב "מה קורה כשמתאהבים בידידה טובה?"

היו לה 2 ידידים ממש טובים... שלושתם היו כמו אחים... הם בילו את כל הזמן הפנוי שהיה להם ביחד... ואז היא נכנסה למין קשר מוזר ולא מוגדר עם אחד מהם... הם היו מתחמקים מכולם כל הזמן, תמיד הולכים ביחד לצד... אבל, אפילו כשהם שכבו - הם אף פעם לא אמרו אחת לשני "אני אוהב/ת אותך"... מה גם שהיא ידעה טוב מאוד שהידיד שלה חשב על מישהי, ושהוא כנראה רק "הסתפק בה", כי זה מה יש... כאילו הם נשארו בדיוק אותם הידידים שהם היו קודם רק נוסף לזה גם הקטע המיני... והם עד עכשיו ככה... רק שהידיד השני יצא מהתמונה פחות או יותר...

כולם אומרים לה שקשר כזה זה לא בריא... ושזה ייגמר מתישהו ויהיה לה לא נעים משניהם... והקטע הוא ששניהם חשובים לה יותר מכל האנשים בעולם... אבל המצב הזה מתאים לה משום מה... היא לא רוצה לסיים את זה... או שהיא לא יודעת איך לעשות את זה בלי להרוס הכל.

לא יודעת מזה קשור להודעה שלך... אין לי ממש נקודה... אני אומרת לך על זה אבל תחשוב טוב על מה שעלול לקרות.

נערך לאחרונה ע"י מירי בתאריך 21-11-2004 בשעה 00:22.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2004, 00:35
צלמית המשתמש של FuRiOuS_Revenge
  FuRiOuS_Revenge FuRiOuS_Revenge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.04
טוב אז ככה,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hemingway שמתחילה ב "מה קורה כשמתאהבים בידידה טובה?"

קודם כל, לדעתי אין דבר כזה "ידידות בין בחור לבחורה"....
לא יודע, אני חושב שזה לא קיים או שזה קיים באחוזים כ"כ נמוכים שזה לא נחשב!
תראו, תמיד קשר ידידות כזה יסתיים בזה שאחד הצדדים יתעניין בצד השני זה פשוט תמיד ככה!!!!
כך שאתה לא שונה מאחרים ובסופו של דבר לא תיהיה ברירה אלא לגשת וללבן את כל העניין אחת ולתמיד לטוב ולרע....
קשרי הידידות האמיתיים נמדדים על הקטעים האלה, אם תיהיו ביחד, תיפרדו ותתגברו על כל העניין אז הידידות שלכם מובטחת לנצח ואם לא, אז לא נורא אתם עוד חלק מהסטטיסטיקה של "ידידות" כושלת בין בחור לבחורה זו דעתי בעניין.

ומירי- בקשר למקרה שלך.
תראי, זה מקרה קלאסי של יזיזות לשמה. המקרה שלהם ברור כשמש ואני אפילו יכול לנבא איך הוא יסתיים.
אני חושב שלשניהם נוח עם העניין וכל עוד הם מרוצים לא אכפת להם, הצרות יתחילו כשאחד מהם ידלק על מישהו אחר והקשר יסתיים בזה שאחד מהם פשוט יתחיל לצאת עם אחרים ואז הקטע המיני יפחת עד כדי סיום אבל מצד שני הוא גם יכול להימשך ויכול להיווצר מצב של חיי מין כפולים שזה מסוכן אבל כיף (:
הידידים הקרובים תמיד ממליצים לסיים קשר כזה, אבל אני בעד להמשיך כי לדעתי זה רק מקריב בין השניים כי אין התחייבות, זה נוח וכיף, בדר"כ קשרים כאלה לא מסתיימים בצורה רעה כך שלדעתי אין מה לדאוג, כשהעניין יגיע לידי מיצוי שני הצדדים כבר יבינו את זה ויפרדו כידידים.

נערך לאחרונה ע"י FuRiOuS_Revenge בתאריך 21-11-2004 בשעה 00:46.
ישן 21-11-2004, 01:31
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מידע כמה שאלות אלייך

כמה זמן אתם מכירים ואיזה קשר של ידידות אתם, האם אתם ידידים קרובים או סחבקים או ידידי נפש מה שנקרא הנפש התאומה אחד של השני?

כמו ששיקוז אמר (מקווה שכתבתי את זה נכון) גם לדעתי אם אתם בקשר קרוב ויכולים לדבר ולשאול שאלות אישיות אז תברר מה קורה איתה האם יש לה מישהו או מעונינת במישהו והאם אתה הטעם שלה וכמו שהציעו פה אתה יכול לזרוק רמזים ולראות איך היא מקבלת את זה

כמו כן תוודא שאתה הפכת להיות מאוהב בבחורה ולא ברעיון של להיות מאוהב (שגם זה יכול לקרות) ומה קרה שפתאום התאהבת בה

נשמח לעדכון
שיהיה לך ולכולם שבוע נהדר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 21-11-2004, 20:43
  Hemingway Hemingway אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
מי שיקרא את

האשכול שפתחתי מקודם: http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=9552
יבין שהייתה לי אהבה מאוד קשה בשנה האחרונה ואני אולי, באיזשהו מקום, מנסה לפתוח דף חדש עם מישהי אחרת. אותה אחת שאני מדבר עליה באשכול המצויין לעיל, לא שכחתי אותה אם כי היא הידידה הכי טובה שלי ואני לא בטוח כרגע שאני מוכן לקשר רומנטי איתה.
לעומת זאת, ישנה ידידה אחרת שלי, שגם היא ידידה טובה שלי, אומנם לא היו לי שיחות כמו שהיו לי עם זאת שאני מדבר עליה באשכול לעיל, אבל בכל זאת אני יודע שיש לי רגשות אליה וכי יש לנו מס' דברים משותפים ואולי כדאי לי לתת לזה הזדמנות.
השאלה היא, האם כדאי לי לעשות את הצעד הזה... אני כרגע מאוהב באותה אחת...
היה לה יום הולדת שבוע שעבר ועשינו לה מסיבת הפתעה. עכשיו חשבתי להכין לה מתנה.
כשאני מכין מתנות לאנשים שאני אוהב, אלו בד"כ מתנות מקוריות. משהו שאני הכנתי והשקעתי בו.
לכן חשבתי להכין לה איזה שירון או חמשיר עם מספר מילים חמודות וזה יהיה הרמז הראשון ומכאן לראות אם היא מעוניינת...
מה אתם אומרים?

--- Ernest Hemingway ---

ישן 22-11-2004, 00:49
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
המינגווי היקר תשובה לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Hemingway שמתחילה ב "מי שיקרא את"

דבר ראשון תקן אותי אם אני טועה אבל האם היום הולדת של הידידה שלך לא היה כבר? (זה לא אומר שאי אפשר להביא מתנה אחרי) בקשר למתנה ההצעה שלי שאם אתה רוצה לתת לה מתנה מכל הלב תתן אבל חשוב שלא תיתן את זה כדי לקבל משהו ואני מתכוון שתיתן ואז תצפה שהיא תודה לך באופן מסוים או שאחרי שתתן ותדבר איתה אולי על הידוק הקשר היא תגיד כן ותתלהב וכו וכו בקיצור מה שאני רוצה להגיד הוא שהתמורה שלך יהיה הסיפוק האישי שעשית למישהו משהו יפה ושימחת אותו ללא קשר למה יקרה הלאה

בקשר לשאלה השניה שלך על הידידה הזאת אז קראתי גם את האשכול השני שלך שפרסמת (וגם הגבתי לך שם) לדעתי אתה נמצא במצב מעניין כי מצד אחד יש לך ידידה שמעונינת בך ואתה היית מעונין בה ומצד שני יש לך את הידידה השניה שלך שאתה כרגע מעונין בה אבל לא יודע איך היא מרגישה כלפיך.
מה שאני הייתי מציע לך זה קודם לפתור ולהחליט מי מהידידות שלך אתה רוצה יותר בתור חברה כי לדעתי אתה לא סגור בינך ולבין עצמך, ולכן אני מציע לך לשבת עם עצמך וכמובן להמשיך להעזר באנשים פה (ויכול להיות ששווה לפתוח לך עוד אשכול עם השאלה בקשר לידידות ולראות מה יגידו לך פה אם אתה רוצה עוד דעות) ולהחליט מי מהן אתה רוצה ואז לפעול.
אם זאת הידידה הראשונה שגם רוצה אותך אז סבבה וככל שנראה לי עכשיו הדרך אליה פתוחה והאהבה תהייה הדדית (רק קח בחשבון בכל מקרה לגבי שתי הידידות שחברות אחרי ידידות משנה כמעט תמיד את הידידות לחלוטין כלומר שאם חס וחלילה תפרדו רוב הסיכויים שלא תחזרו למה שהייתם כשהייתם ידידים)
ואם זאת הידידה השניה אז מתנה יפה זה יכול להיות אחלה פתח לשיחה ואולי להידוק הקשר ולדעתי כמו שיכולת לדעת שהידידה הראשנה מעונינת בך כך אם אתה בקשר קרוב מאוד לידידה השניה תוכל לדעת אם זה הדדי או רק אתה מעונין בה בתור חבר

בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים :-)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר