לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 13:13
  --abc-- --abc-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
חדש+בבעיה...

שלום לכולם אני חדש פה וגם יש לי בעיה קטנה...
אוףףף רשמתי פה הודעה ממש ארוכה והכל נמחק ולא נשלח אז אני ינסה לרשום שוב :\
אני בן 15 ויש לי ידידה כבר כמה זמן (שנה בערך) בהתחלה היה בינינו קשר רגיל היינו ידידים אבל לאט לאט התחלתי להתאהב בה ועכשיו אני ממש אוהב אותה אז ניסיתי להתקרב אליה כמה שיותר ובסוף היינו ידידים טובים אבל ממש ממש טובים...ואני לא יודע אם זה הדדי או לא ומה שכן לומר לה את זה בפנים שאני אוהב אותה לא נראה לי אפשרות כל כך טובה כי אם אני יגיד לה את זה ויקבל תשובה שלילית אז זה יהרוס את כל הקשר יענו זה לא יהיה כמו מקודם ואני לא רוצה להרוס את הקשר איתה.. אבל הבעיה הרצינית מתחילה כאן.. לפני כמה שבועות היא נסעה לחול ומאז שהיא חזרה אני מרגיש שהיא מרוחקת כזאת ויבשה ואני אומר את זה כי לפני שהיא נסעה היינו ידידים ממש ממש טובים.. ויענו היא לא אותה ילדה שהייתה לפני שהיא נסעה שהיה כיף לדבר איתה והילדה שאהבתי..
יענו אני לא יודע איך להסביר את זה אבל ככה זה היא פשוט יותר מרוחקת כזאת.. יכול להיות אולי בגלל שהיא גילתה שאני אוהב אותה או משהו כזה? כי לפני שהיא נסעה היא רצתה שאני יכתוב לה משהו שהיא תוכל לקרוא שם.. ויכול להיות שקצת נסחפתי ודרך זה היא יודעת או משהו כזה..:\
אני כבר לא יודע מה לחשוב.. אני אוהב אותה אבל מאז שהיא חזרה היא מתנהגת שונה ואולי זה בכלל רק אני.. אני לא יודע מה לחשוב.. כדאי בכלל לדבר איתה על זה? ואני לא רוצה שהקשר שלי איתה יהרס או משהו כזה... אז מה אני יכול לעשות?
וסתם הייתי צריך לפרוק הכל ואני פה כמה זמן וראיתי שזה אחלה פורום אז אני מקווה שתוכלו לעזור לי או סתם להגיב..

נערך לאחרונה ע"י --abc-- בתאריך 24-08-2005 בשעה 13:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 17:13
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
תראה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי --abc-- שמתחילה ב "[QUOTE=eranif]אולי גם היא..."

אם הייתי במקומך הייתי מדבר איתה על זה,גם לי היה מקרה דומה רק שהידידות לא הייתה כזו טובה.
הסיפור שלי קצת יותר מסובך,אבל היו לי מספיק הזדמנויות שיכולתי לעשות בהם משהו ולא עשיתי,למה?לא יודע ממש,ומאוד התחרטתי על זה.
בחיים חיבים לקחת צ'אנסים,אחרת לא תקבל כלום.
קשה לך עכשיו שאתה לא איתה,אם תנסה משהו,אם לא תצליח לא נורא,יהיו לך עוד הרבה הזדמנויות.
זו הרגשה ממש לא נעימה לדעת שיכולת לעשות משהו ועם סיכוי טוב שיצא משהו ולא עשית כלום.
על כל מקרה,לפני שאתה עושה משהו,תנסה לבדוק אם היא אוהבת מישהו,אם היא בנויה לקשר.
אם תקבל תשובה שהיא לא אוהבת אף אחד,תצטרך להתחיל לחזר אחריה ולתפח את הקשר שלכם,ואז הסיכוים שהיא תתחיל להרגיש אליך משהו יגדלו
בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר