לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2005, 00:32
  205GTI 205GTI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
ריקנות? חוסר במשהו ספציפי?

אוקיי אני משתמש בפורום רק במקרים ממש מציקים לי, כרגע אני מוצא את עצמי יושב\שוכב ולא מצליח להרדם, מרגיש מן ריקנות אבל לא יודע למה...

אוקיי אז אני בן אדם דיי חומרני ופחות רגשן (או שזה עמוק בתוך)

בכל מקרה בזמן האחרון כבר הרבה זמן אני מרגיש ריקנות מוחלטת ורק כרגע זה ממש התגלה לי כנראה כי אני מתעמק בזה, השיעמום של הלילה, שירים רגועים וכו'...

בכל מקרה חסר לי משהו בקטע הרגשי הבעיה היא שאני לא אוהב אף אחת ולא בא לי קשר כלל, אין לי בעיה להשיג בנות, לדבר עם בנות, להתידד איתן, לגרום להן לרגשות אבל לי לא בא שום דבר פשוט כלום ואני מרגיש ריקנות.

אם מישהי מתאהבת בי או מרגישה כלפיי משהו אני מושך את זה עד שזה לא עובר לה, בכל מקרה כל העניין מוזר ולסיכום לא בא לי שום קשר אבל אני מרגיש ריקנות פנימית שהחומרנות יותר לא מסתירה לי אותה! בכל מקרה אני לא יודע מה לעשות בקשר לריקנות הזאת אבל לפעמים בא לי פשוט להיסגר עם עצמי ולשקוע בריקנות הזאת בלי שמישהו יפריע לי, באותו זמן או באותן תקופות אני מתרחק מכל העולם חוץ מאולי מישהו אחד שיודע עליי הכל כולל כל מה שעובר לי אי פעם בראש, אחרי שיחה או שתיים ופריקה של כל השטויות נהיה לי טוב אבל זה רק עד לפעם הבאה וככה זה חוזר על עצמו כל פעם הריקנות

בסוף יוצא שמצתברים לי כ''כ הרבה דברים על הראש ואני יותר לא יודע איך לפתור את הדברים הקטנים והמרגיזים האלה שהתעלמתי מהם ועכשיו כבר יש יותר מדיי מהם שכל פעם שאחד מהם עולה אני נתקע במקום ולא מצליח להמשיך הלאה, כנראה זה נובע מהתעלמות מהבעיות... בכל מקרה רציתי לפרוק פה דברים.

אני לא נוטה לשפוך את ליבי ומעט מאוד יודעים מה באמת קורה לי בראש, אבל עכשיו הרגשתי צורך כנראה גם בגלל שאינכם מקירים אותי... ומה שקורה לי בפנים לעיתים רחוקות מאוד נראה גם מבחוץ!

בכל מקרה אני אשמח לראות תגובות מכל סוג.

תודה על כך שיש את הפורום הזה !

...

נערך לאחרונה ע"י 205GTI בתאריך 16-08-2005 בשעה 00:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2005, 23:14
  praise praise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.04
התשובה לריקנות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 205GTI שמתחילה ב "ריקנות? חוסר במשהו ספציפי?"

הריקנות הזאת ,זאתה ציינת זה משהו שחסר לך עמוק בתוך הנשמה. וזה החיבור שלך לאלוהים,לא משנה כמה דברים וכמה חומריות ועושר ואהבה והנאות (לא שאני פוסלת אותם),אולם כל הדברים הללו ללא אלוהים הלא לא נותנים משמעות.
אני בחורה צעירה בת 24 ואני יכולה להגיד לך בלב פתוח שאני מלאה בפנים וזה בגלל האמונה שאלוהים שם בי. ואני מאמינה שלהגיע לאלוהים ,לא אני אומרת אלא התנ"ך הדרך,הגשר,המעבר לאלוהים זה דרך ישוע המשיח (כן כן הבן של אלוהים).אם בתקופת התנ"ך זה היה דרך הקרבת קורבנות ,אז כיום ,ישוע המשיח שהגיע עלי אדמות במטרה אחת להושיע אותנו מחטאינו,מפני שאנו נבראנו עם החטא.וכאשר הוא נצלב,הוא שילם בדמו את המחיר שלנו -הוא ישוע, שהתהלך בקדושה ובטהרה ,לקח את מקומנו ונהיה קדוש במקומנו ועכשיו אנו יכולים לגשת אל אלוהים דרך ישוע המשיח ולהתקבל בזרעות פתוחות כבניו האוהבים.
אנו מאוד מקווה שהבנתה קצת את מה שכתבתי.ואני מבקשת בבקשה ללא דעות קדומות על הנצרות ,מפני שאנשים רבים לאורך ההסטוריה בשתמשו בשמו של ישוע ובשם הנצרות ועשו מזה דברים איומים.ותזכור שתמיד אתה יכול לפנות לאלוהים ולבקש ממנו עזרה ותמיכה ושיגלה לך את האמת ,מה חסר לך על-מנת להיות מאושר.וללא צל של ספק הוא ישמח לענות לך מפני שאלוהים הוא אהבה והוא אוהב אותך כל-כך עד שמסר את בנו האהוב למות בשבילך.ומהנסיון שלי בחיים ,תמיד תמיד הוא לא נטש אותי הוא תמיד מעודד אותי ומחבק אותי באהבה שלו.הלוואי שתדע להכיר את האלוהים הזה .
ולהבנה ,תוכל לקרוא בתנ"ך:

הנבואה שיוולד בבית לחם-מיכה:ה,2
הנבואה שיוולד מבתולה-ישעיהו ז:14
הנבואה שידחה על ידי בני עמו-ישעיהו נג:3,1
נבואה שהמשיח ימות על חטאינו: ישעיהו נ"ג :6,5,8,10,11,12
שהמשיח ישלוט על כל הארץ: תהילים: 8:72

שאלוהים יאיר את עיניך להבין את האמת
ישן 23-08-2005, 15:10
  205GTI 205GTI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
אוקיי עדכון ממש לטובה :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 205GTI שמתחילה ב "ריקנות? חוסר במשהו ספציפי?"

דבר ראשון לא יכולתי שלא לשים לב לגבי האמונה, אני אדם מאמין (לא דתי) אבל מאוד מאמין ב ה' ככה שזה לא נכנס פה (הייתי מפרט והיית מבינה יותר אבל זה לא על גבי הפורום)

בכל מקרה תודה רבה לכולם

כרגע עבר לי כל הקטע... הרבה דברים שסוף סוף משיכים את דעתי (דברים מאוד טובים) וסוף סוף אני שמח מהחופש, חוץ מזה בקרוב חוזר ללימודים שזה קצת מצער אבל בכל דבר רע יש משהו טוב

ויש ילדה חמודה שבערך שמתי עליה עין ואני אנסה אולי לקדם את זה, אבל בעיקר הראש ריק מרגשות, משטויות ומבעיות וככה הכי טוב לי, כנראה שהתמודדתי פחות או יותר עם הדברים שהפריעו לי באותו זמן והתגברתי על דברים ככה שהכל בסדר!

תודה רבה לכל המגיבים!

החיים יפים ואחרי הירידה באה העליה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר