לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2005, 18:53
  petelboy petelboy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.05
די לשנאה המיותרת בעם שלנו!

תראו למה הפכנו???? כולם שונאים את כולם? תגידו, מה יהיה??
יהודי צריך לשנוא יהודי אחר??? ועוד לגרש? הרבה אנשים אומרים תפנו את ה"חיות" האלה ועוד הרבה כינויים שהדביקו למתנחלים. אבל תבינו, זה הבית שלהם בין אם חוקי ובין אם לא! הם גרים שם 20 שנה ומעלה...קחו 2 דקות.ותחשבו מה היה קורה אם אתם הייתם במצב הזה..שיום אחד פשוט מגיעים חיילים לוקחים אותך מהבית וזהו.לא תראה אותו יותר.ולפחות הייתם אומרים שזה יביא שלום...איזה יביא?
ומה השלב הבא? אריאל...תפוח...וכל האיזור ההוא! אל תשכחו זו הארץ שלנו! נלחמנו עליה מספיק קשה..כ"כ הרבה דם נשפך כדי שאנחנו נוכל להיות פה...ובא איזה מפגר שמחלק את הארץ????? תחשבו על זה...לא עברנו מספיק? ההיסטוריה של העם שלנו לא מזהירה,תמיד שנאו ורדפו אותנו.
אז רק תחשבו...זה באמת שווה את זה?? אל תגידו לי שאחד מכם שראה אתמול איך מפנים, וזה לא צבט לא בלב...אני אומר לכם ברצינות...ראיתי את זה עם דמעות בעיניים...
לכן הגיע הזמן להתמקד בבעיה האמיתית כאן בארץ...והיא לא המתנחלים היהודים!! יהודים!! אתם קולטים?? יהודים...כמוני וכמוך...
כולנו יודעים שהגיע הזמן לגרש רק עם אחד מפה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2005, 23:12
  kobi_rahmian kobi_rahmian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל kobi_rahmian שלח הודעה דרך MSN אל kobi_rahmian
דעה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי petelboy שמתחילה ב "די לשנאה המיותרת בעם שלנו!"

אסור לקלל את שרון בכל זאת הוא ראש ממשלה ועם נקלל אותה אין סיכוי שהעם ישאר מלוכד
קודם כל תמיד כולם אומרים די לשנאה והגזענות אבל תחשבו רגע אחד לפני למה אני שונא את השני זה הולך ככה המזרחים שונאים את האזכנזים כולם שונאים את הרוסים הרוסים שונאים את כולם חרידים שונאים את החילונים חילונים שונאים את החרידים הימינים שונאים את השמאלנים השמאלנים את הימינים ועוד זה רשימה ענקית!
די!!!!!!!!!!!!!!!!! למה השנאה הזאת בכלל! תפסיקיו הקדוש ברוך רק רוצה שתהיו ביחד שתאהבו אחד את השני אתם אחים!אני אח שלי האתיופי (שחור שפת הגזענות) ואח של הרוסי והשמאלני החרידי והחילוני
די לעברינות תיקחו את ההודעה הזאת ללב אני בן 15 ואני רואה כבר מכות וקללות וגנבות הולכות אצלנו בבית-הספר אני צריך לקחת את התיק שלי איתי לשיעור ספורט שלא יגנבו לי שום דבר איפה אנחנו חיים למה שיגנבו לי בגלל ספרים שיש לי בוא תחיו חיים יפים בלי בעיות קטטות ועם יש אנשים כאלה תמענו ממגה איתם ותתלננו (תלשינו בשפה ילדודית)
כי תחשבו על הצמכם עם היה לכם עסק ויגנבו לכם! להזעיל דמעה אל העם פשוט כך
אני כבר חודשיים מדבר עם אנשים ומסביר אבל אני רק אחד ועוד אחדים כמוני שמנסים למה שלא כולם היו ככה ורק אז תהיה ישראל יפה!
אוהב אותכם קובי!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר