לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-08-2005, 15:23
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
נפילת בית המקדש או נפילת ישראל?

חבר'ה כואב כואב לי הלב קשה לי לראות את המראות של המפונים מעזה לומרת זאת שאני לא תומך בהתנגדות או בסירוב פקודה ודווקא אני הייתי בעד לצאת מעזה עד שגיליתי שארה"ב מוכרת אותנו לערבים http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3129418,00.html היא רוצה שאנחנו את כל השטחים בחזרה ואז מה יהיה עזה וכל הגדה יעלו עלינו ויחריבו את ישראל !!!
איפה נעלמה הציונות של בנית בית המקדש והתישבות בארץ איפה ההגנה על המולדת ?
אתם רוצים להגן על המולדת תילחמו בערבים גם אם זה ידרוש מכם להשתמש בכוח רב כמו שנאמר "ביחד חזקה ובזרוע נטויה" נילחם בערבים לפני שהערבים יעלו עלינו כי כרגע הערבים ניצחו במערכה הראשונה ואם זה ימשך ככה הם גם ינצחו במלחמה ואנחנו נחזור לגלות ואז אנחנו חוזרים על ההיסטורה.
הלוואי שרון היה יכול לראות את זה , לקרוא ולהפנים אתה מביא את המדינה שלנו לאבדון
אל תיתן לגויים ולערבים להשתלט עלייך ולנהל לנו את החיים אל תפחד שרון אם אתה תעשה את הצעד של המלחמה נגד הערבים ולא תוותר לעולם על שטחים אני מבטיח לך שאתה לעולם לא תצעד לבד אבל לעולם!!! אנחנו נהיה איתך לארוך כל הדרך וזה מה שאתה צריך אתה לא צריך שום דבר אחר מזה אל תפחד מאמברגו ולא מכרם כלכלי קודם תגן על המדינה שאבותינו מתו למענה!!! ותחשוב על כל החיילים הצעירים שמתו לחינם!! ולמען 6 מליון היהודים שנטבחו ורצחו בגלל שלא היתה להם מדינה שרון אל תיתן לזה לקרות שוב כברגע שאתה מתחיל את התהליך הזה , זה נהפך להיות כדור שלג ענק שמתגלגל ולא נעצר עד שהוא לא הורס הכל בדרכו.
שרון תחשוב פעמיים לפני שאתה עושה צעד ואל תקשיב ללחץ העולמי תחשוב עלינו אזרחי מדינת ישראל ואל הגאווה ההישראלית וההתישבות היהודית.
אל תשכח אנחנו מדינה ישראל כמו שהרצל אמר מדינת היהודים!!!!
תהפוך את ישראל לאוטונומיה יהודית מלאה ודאג לביטחון אזרחיה .
שרון כל הבלאגן הזה יגרום לפילוג בעם ולמלחמת אחים , ולא אני ולא אתה רוצים את זה נכון?!.
חחח אני מתאר לעצמי שהאשכול שלי נראה קצת חולה כי אני מדבר למישהו שבטח לא יקרא את זה בחיים אבל בכל זאת רציתי לשתף אותכם ברגשותי ואני מקווה שאתם תשתפו אותי בשלכם .
יום טוב אבל גם יום עצוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-08-2005, 19:59
צלמית המשתמש של bazooka joe
  bazooka joe bazooka joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
Facebook profile
אתה טועה.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי RmSs שמתחילה ב "אם אפילו שרון הבין שלא נוכל לשלוט בשטח הזה לנצח,"

רובו של הטרורו האיסלאמי לא מושתת על מצב סוציו-אקונומי גרוע(ע"ע 11.9), הוא מבוסס על
הסתה מגיל ילדות, על חינוך לשנאת האחר ועל חוסר סובלנות.
האיסלאם חייב לעבור רפורמות משהו בסנון מארתין לותר. כל ההתלהמות שלך שכביכול הערבים
סובלים בגלל המתנחלים היא שטות גמורה.
עשית פעם תצפית על עזה? פעם באמת ניסית להבין את הנושא לעומק? או שאתה
טוב רק בזריקת משפטים חסרי שחר לאוויר?
בעזה יש שטח גדול עם גורדי שחקים ואזור מטופח שכולו מאוכלס אך ורק על ידי
אנשי הממשל המושחתים(לאבא שלי יש חבר פלשתינאי שבזמנו תמיד קילל את היהודים על
זה שהביאו עליו את ערפאת).
המפתח הוא בידם, ברגע שהם יתעשתו ויבינו שהם מוליכים את עצמם לתהום רק אז השלום יגיע.
לך תציץ בספרי היסטוריה, פעם האיסלאם היה אימפריה. האיסלאם פיתח כלים חשובים
בהם משתמשים עד היום, לאן כל זה נעלם?! הבעייה היא משהו בהם לא בנו.
רובו המולחט של הטרור בעולם הוא איסלאמי, איך אתה מסביר את זה? אל תקפוץ וטטען שאנחנו
האשמים כאן, אם הערבים ירצו מצם יהיה יותר טוב. תזכור שרוב התשתיות של עזה הם תשתיות
ישראליות.

אני מודע לעובדה שקיים קשר בין תנאי מחייה לבין ממשלים דיקטטוריים והרצון לבצע פעולות חבלניות
(ע"ע טרומן), אבל כאן הבעייה הרבה הרבה יותר סבוכה.
אני מציע לך בחום ללכת וללמוד על הנושא כי אני בטוח שהידע שלך בנושא שואף לאפס.

ישן 19-08-2005, 03:23
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
רמסס ידידי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי M_0sSaD שמתחילה ב "נפילת בית המקדש או נפילת ישראל?"

אני לא יודע בן כמה אתה אם אתה ילד אז יש לי משהו להגיד לך תגדל תבין ואם אתה לא יודע אז אני ממש משתתף בצערך אם ככה אתה חושב, אם אתה חושה ככה אני יכול להגיד לך דבר אחד אתה "עיוור" חושב שהערבים מסכנים חושב שהאוכלוסיה שם מוכת אבטלה ורחמים עליהם אז תפתח את העיניים ותסתכל טוב טוב!!! ותלמד ילדון איפה שיש מוסלמים יש הרוגים מבין ?!
אולי אם תפתח קצת חדשות ותקרא עיתונים אתה תשכיל, ובמיוחד אם תקרא קצת הסטוריה ותלמד על היסטוריה של העם היוהדי תדע שעזה שייכת לנו כבר מספיק זמן ואם אתה לא יודע את זה אבל איזה קריין בפוקס ניוז נוצרי יודע את זה אז ביכלל תתביש לך!!!!
ופה נסיים לגבייך.

נאש גם אני הייתי בעד ההתנתקות עד שיום אחד קראתי בYNET שראש הראשות הפלסטינאי "עבו אלה" אמר שהם הולכים לקבל את זה והוא יבנה מדינה פלשתינאית שבירתה תיהיה ירושלים , אז באותו הרגע הבנתי שאין עם מי לדבר ואחרי שהיום ישבתי וראיתי את אחי היהודים רבים ומפנים יהודים בית כנסת לומרת זאת שאני לא דוגל בסירוב פקודה או בלא להקשיב להוראות שילטון כאב לי הלב והזלתי דימעה והתחלתי לבכות כי כאב לי אבל אחרי ששמעתי שהראו בחדשות את המתנחלים מה שנקרא הגרעין הקשה שלא רצו להתפנות על הגג של אחד הביתם עומדים על הגג עם חיילים ושוטרים וכולם ביחד מחובקים ומתפללים זה עשה לי טוב בלב , ואני מקווה שבעזרת השם יהיה אחווה וכולנו נתאחד למען מטרה אחת

ישן 19-08-2005, 10:45
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי M_0sSaD שמתחילה ב "נפילת בית המקדש או נפילת ישראל?"

בשנת 1929 אלברט איינשטיין ביקר בכותל ואמר: "חבורה של אנשים קהי מוח מהשבט שלנו מתנועעים אנה ואנה כשפניהם אל הכותל. מחזה פאתטי של אנשים בעלי עבר וחסרי הווה". גם אני בביקורי הספורים בכותל היה נדמה לי שאני נמצא בבית משוגעים. נדמה שהדת מקהה את מוחם של רבים, כמו שנקראה "אופיום להמונים" ומנטרלת את ההגיון, החשיבה, החמלה והמצפון. היא גורמת להם ללכת אחרי בצורה עיוורת, קנאית ולאמץ עמדות גזעניות ששופטות אדם אך ורק לפי מוצאו או השקפותיו ולא לפי טיבו.
לפיכך נראה שחורבן בית המקדש הוא רק לטובה כי אילו היה קיים מקום להקרבת קורבנות ופולחן אלילים, המדינה היתה הופכת להיות חולנית הרבה יותר ממה שהלאומיות הדתית מאיימת להפוך אותה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר