לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2005, 02:47
  Barista Barista אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IntelligenceAgent שמתחילה ב "בבעיה"

אתה לא יודע כמה אני מבין אותך..
יש לי פשוט את אותו הסיפור, יותר נכון היה.
הייתה לי ידידה ממש טובה , היום אנחנו כבר פחות אחרי מה שקרה .. אני עדיין מאוהב בה בטירוף חושב עליה כל היום...
הקטע שכל פעם שהיא דיברה עם בנים אני קינאתי ונקרעתי מבפנים כמו לא יודע מה... גם כי ידעתי שזה ככל הנראה חד צדדי לפי ההתנהגות שלה ..
וזה ככה היה הרבה זמן(עדיין למעשה), עד שזה הגיע לנקודה שאמרתי .. זהו אני מספר לה - משאיר לי תקווה קטנה ואם לא אני פשוט אנתק את הקשר כי אני לא יכול יותר וביום שיהיה לה חבר אני לא יודע מה אני אעשה עם עצמי..
אז אמרתי לה ... ועשיתי את אחת הטעויות הכי גדולות שעשיתי(אני עוד צעיר אני יודע שיהיו לי טעויות יותר גדולות (: ).. היא אמרה שהיא תחשוב על זה ... שפעם אולי היה משהו ... בקיצור ניסתה לא לפגוע בי...אבל תכלס מה שהיא רצתה להגיד זה שהיא מצטערת אבל זה פשוט לא הדדי....
אז ניתקנו קשר ובאמת לא דיברנו כמה זמן אבל יום אחד היא שלחה לי הודעה... וכמו אדיוט חזרתי לדבר איתה.. ושוב ההרגשה הזאת שעוד לא הספיקה להיעלם חזרה בצורה כה חזקה כמו שהייתה בעבר...
אז ניסיתי להחזיר את היחסים שלנו למה שהיו.. ניסיתי להפגש איתה , לדבר איתה, ליזום... אבל אף פעם היא לא יכולה... כל פעם שהצעתי לה לרדת למטה רגע, משום מקום התמלא הלוח זמנים שלה מעלות השחר ועד שעות הלילה הקטנות...
אבל לא וויתרתי ואני לא מוותר... פשוט אני לא יודע מה לעשות מאחר ועשיתי את הטעות הזאת והייתי כל כך ישיר איתה שפשוט לא נעים לה ממני.....

ובעזרת הסיפור שלי אני מראה לך אפשרות אחת שהיא להגיד לה מה אתה מרגיש - וכאן אתה לוקח סיכון גדול..שכן אחרי זה יכול להווצר המצב שלי שלא יהיה לה נעים ממך והיא תמנע מלהפגש איתך - תתרחקו לאט לאט.. ואולי היא דווקא תגיד שזה כן הדדי..
או שאתה יכול לנתק איתה את הקשר - אני ניסיתי ולא הצלחתי.
או, מה שאני הייתי עושה במבט לאחור, מנסה להתקרב אליה ומעיז הרבה יותר כדי שהיא תרצה אותי כמו שאני רוצה אותה. ככה גם תדע שניסית..
אני באמת מאמין שאפשר להשיג כל אחת/ד , צריך לדעת להעיז ולא לפחד, לא לעשות את מה שאני עשיתי איתה כשלא נתתי לה סיבה להמשך אליי..
תשמע לי קח את האפשרות הזאת ותיתן את כל כולך , אם יש רצון יש דרך.. בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י Barista בתאריך 19-08-2005 בשעה 02:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2005, 17:55
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי IntelligenceAgent שמתחילה ב "בבעיה"

תראה, אני לחלוטין מבינה את הדילמה שאתה שרוי בה, אך למען הרגשות שלך כדאי לך לנקוט בהחלטה כי זה מבאס להישאר באוויר בלי לדעת אם יכול להתפתח משהו טוב מזה . אז מכאן יש לך מספר אופציות :
1. לבחור ללכת עם רחשי לבך ולהתחיל איתה, כלומר - להציע לה לצאת או ליזום מפגשים תכופים יותר .
במידה והיא מעוניינת - מה טוב ומשם הכל יכול לפרוח, במידה ולא - הפסד שלה וזה ממש ככה, תמיד טוב לאמץ גישה כזו שמי ששווה אותך יהיה אתך, מי שלא - אז לא .
2. לבחור לוותר עליה ולהמשיך הלאה, זו האופציה הפחות טובה שכן היא לא מאפשרת לך לבדוק את השטח .

לסיכום - לדעתי אתה צריך לתת לזה צ'אנס, אם לא תנסה לא תדע מה אתה מפסיד .

שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר