לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2005, 01:07
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי psychoron שמתחילה ב "קודם כל - תתחדש. אם הלכת על..."

1. היא מרגישה כמו צעצוע

2. עדשת הקיט שלה מחורבנת (שוב, יחסית - ניסן אלמרה אם תרצה, לעומת BMW Z3.. ההשוואה מקובלת עלי)

3. אין לה 2 גלגלים נפרדים לשליטה ידנית בצמצם ומהירות סגר (דבר שמבחינתי כבר בלתי מקובל, ולהזכיר לך, שגם בפנטקס K1000 שלי, יש שליטה ידנית על הכל, כך שבמצלמה חדשה כמו זו, זה פשוט לא מקובל).

וזה רק ממה שאני הרגשתי באופן אישי... להשוואות בין 300D ל D70 שעשו טובים וגדולים ממני, אתה מוזמן לנבור בין נבכי dpreview ו d-spot (בעברית) ולראות שקנון פשוט לא עולים על ניקון בשום דבר, מלבד כמובן, המחיר... הם זולים יותר, ולא בכדי, כי הדגם הזה שלהם, שווה פחות, מהדגם שציינתי, של ניקון).

שוב, אני לא עושה "מלחמת ניקון בקנון". בקטע הזה, שבין D70 ל 300D אין בכלל השוואה, במיוחד שהבדלי המחירים פשוט לא מצדיקים את זה.
סא-טו.

אגב - עידכון קושחה ל 300D יצא?
כי ל D70 יצא... (בוייאקה! )

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2005, 04:21
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "1. היא מרגישה כמו צעצוע 2...."

ידידי, כל פעם שמישהו מעלה את המילה קנון לפורום אתה מתפחלץ. מדוע?
למה שלא תהיה שמח בשלך? הבחור קנה מצלמה חדשה, תגיד לו תתחדש, מה אתה אומר לו משתתף בצערך? מה אתה ילד?
אני לא מבין אותך, בכלל לא. אם יש לך משהו חיובי לומר אתה לוחש אותו,אם זה שלילי אתה צועק אותו.. מיותר ולא בוגר. כולם מדברים על לשמור על רמת הפורום ולהיות בוגרים, מה שאתה עושה, לא ניכנס בהגדרות האלו.
קח את זה בחיוך, אני יודע שאתה ממהר לשלוף ציטוטים ותגובות מעליבות, לא באתי להעליב אותך, רק לרמוז שהתגובות שלך צריכות עריכה וביקורת עצמית לפני שאתה לוחץ על "שלח תגובה"

ישן 22-08-2005, 05:32
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "ידידי, כל פעם שמישהו מעלה את..."

משה, ברמה האישית, אתה היחידי בפורום שחושב כך.
משפט יפה שלמדתי בפסיכומטרי אומר "טול קורה מבין עיניך".

אני מתפחלץ בכל פעם שמישהו אומר "קנון"?
נו, כנראה דילגת על האשכולות בהן הצהרתי כי קניתי שתי מצלמות קנון A510 וכי אני ממליץ עליה בחום.
כנראה שאתה שומע מה שאתה רוצה לשמוע.

בכל מקרה, אני מתפחלץ בכל פעם שאומרים ש 300D טובה כמו ה D70.
ובמקום לענות לעניין, ולהסביר איפה אני טועה, אתה תוקף אותה ברמה האישית בכך שאני מוריד את רמת הפורום וכו'.

משה.. עבר עליך יום קשה?
בקשר לתגובות "חיוביות" אותן אני לוחש, אספר לך סיפור קצר (ורועי, אם זה גובל בספאם, תחליק).
היה אתר בו הייתי פעיל לפני כשנה בשם "במה חדשה".
בהתחלה הייתי מקבל פידבקים על הצילומים שלי מצלמים מאוד איכותיים (כדוגמת רועי גליץ) והיו משפרים אותי פלאים.
אבל, רוב התגובות שהייתי מקבל (בעיקר בזמן האחרון) היו ריקות מתוכן:
"ווואו!!! מדהים!!!"
"משגע!! איזה צבעים!!!"
ואני לא מתבייש לומר שהתגובות הסתמיות האלה היו דווקא על הצילומים הפחות אמנותיים שלי.
הפחות "טובים" - לטעמי. אנשים לא התייחסו לדברים שרציתי שיתייחסו אליהם באמת.
לו הייתי רוצה תפיחה על האגו, הייתי שולח את זה לכמה חברים באימייל וזהו... תאמין לי, הייתי מקבל "וואו!!!" מכל אחד ואחד מהם. האתר הזה עיצבן אותי בגלל ההתנהגות של המשתמשים שם, והגעתי למצב שאני פשוט לא לוקח ממנו כלום (בעוד שאני אישית, הייתי מגיב לאחרים, כמו שרועי גליץ ושות' הגיבו לי פעם), וגם פה - אותו הסיפור.
כשיש לי משהו תורם להוסיף, אני משתדל לפרט.
כשאין לי מה להגיב, אני בד"כ נמנע מלהוסיף מילה.
כשיש צילום שהפתיע אותי, או שחידש לי בצורה כלשהי - אני ממהר לומר גם בעצמי "וואו" (להוציא מן הכלל צילומים מדהימים שכבר קיבלו 20 תגובות - לצילומים כאלה אני מעדיף שלא להגיב בשביל לא להעמיס על המפרסם, שכבר הבין שהצילום שלו נאהב מאוד על חברי הפורום).

זה ידוע שקשה להוציא ממני מחמאות, אבל זה לא דבר רע.
ואני מחמיא, למי שמצליח להפתיע אותי, ואם אני לא טועה, האחרון שקיבל(ה) ממני פירגון, היה משתמש שצילם שקיעה (כמה בנאלי) עם מצלמה בת שנתיים מבית HP.

משה, הדיון פה בנוגע למצלמה אינו סופי.
הבחור אמנם הזמין את המצלמה, אבל אמר שהוא יכול עדיין לבחור מצלמה אחרת.
לדעתי - זו תהיה טעות נוראית לקנות את ה 300D כשבמחיר מאוד קרוב, אפשר להשיג מצלמה טובה יותר (חבל שלא קראת את כל האשכול).
לחלוטין לא אומר לו שהוא עשה טעות שהלך על קנון, דבר ששוב מראה, עד כמה אתה לא עוקב אחרי התגובות שלי.

שבוע טוב.

ישן 22-08-2005, 16:10
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי mp3lll שמתחילה ב "אני מקבל את התגובה שלך וכמובן מסכים איתה! מה לדעתך הכי אידאלי?"

בתחום ה SDLR כיום, יש לך מספר אפשרויות.

D70 הדגם הישן (בארץ כבר אי אפשר להשיג, אבל ב B&H עדיין יש להם כמה בסטוק, לפחות לפי האתר)
D70s הדגם החדש
D50 האחות הקטנה של ה D70, מצלמה זולה יותר, מתאימה למתחילי הצילום ב SLR. מופחתת פונקציות, אבל לא ברמה שתפריע לצלם החובב (לא שאני מצאתי בכל אופן). בעלת גלגל פונקצוית אחד בלבד - בדומה ל 300D (שכבר הספקת להבין שאני לא אוהב).
350D של קנון.

אישית, הייתי מציע לך להתלבט בין ה D70s לבין ה 350D, אבל את האמת, גם אם תקנה את ה D70 הרגילה (המחיר של הבודי 750 בניו-יורק), אתה תהיה מבסוט מעל הראש.
סה"כ, ההבדלים בין ה D70 ל D70s הם לא כאלה משמעותיים.
מצד שני - גם הפרש המחיר בינהם לא כזה משמעותי (150 דולר בניו-יורק).

הקנון היא בעלת המפרט המרשים מהשתיים, והיא זולה יותר (800 דולר בניו-יורק).
בכל מקרה - מה שלא תבחר מהמצלמות שהזכרתי פה - לא תשמע תלונות שלי או של אף אחד אחר בנוגע לבחירה.

בהצלחה!!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:15

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר