לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2004, 15:13
  Hemingway Hemingway אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
האהבה - כל הסיפור שלי

בכיתה יא' הכרתי מישהי ממש חמודה והתחלנו לדבר באי סי קיו, בבית ספר, בטלפון ומאוד התיידדנו. התברר לי שהיא הבן אדם הכי מקסים שיכולתי לפגוש אי פעם ובאופן טיבעי התאהבתי בה. היו לי הרבה סימני שאלה כאן בקשר להרחבת הקשר שלנו. לא ידעתי אם לדבר איתה על זה, מה להגיד לה וכו'... הרבה מהשאלות, שאלתי כאן, בפורום, ותמיד קיבלתי תמיכה. תודה!
הייתי מאוהב בה בטירוף, כל הזמן הייתי חושב עליה. אחרי חצי שנה שאנחנו ידידים טובים וכבר מדברים על הכל, היו לנו הרבה שיחות מעניינות ומרתקות, החלטתי שאני הולך לדבר איתה על הרגשות שיש לי כלפיה. הרגשתי שגם לה יש רגשות כלפי ולכן החלטתי שהגיע הזמן שאגיד משהו בנושא. ביום שהגעתי להחלטה הזו, תכננתי ביום שלמחרת לדבר איתה על זה.
אבל... אבל למזלי הרע, עוד באותו הערב התברר לי שיש לה חבר.שבמקרה אני גם מכיר אותו, אירוניה...
היא לא אמרה לי כלום על זה ולפי מה שהבנתי הוא חבר שלה רק כמה ימים בינתיים.
אני הרגשתי את ההחמצה של החיים שלי. באותו יום הייתי מבואס כמו שלא הייתי מבואס בחיים שלי, לא האמנתי למשמע אוזניי כששמעתי את זה. לקחו לי שבועיים בערך עד שהתגברתי על עיקר ההחמצה הזו אבל לקחו לי יותר משבועיים לאבד כל רגש אהבה של יותר מידידה טובה כלפיה.
אני כמובן לא כעסתי עליה או משהו כזה כי זה הכל עניין של מזל. הוקדמתי בכמה ימים, כניראה.
החלטתי שהיא תהיה רק ידידה שלי וזהו. ידידה הכי טובה.. כי לא שכחתי את מה שהיה לנו לפני. הייתי חייב להגיע לידי החלטה זו כי אחרת לא הייתי יכול להמשיך לחיות עם רגש ההחמצה הזה,
חייבים להתגבר.
כל משך הזמן שהם היו חברים, הקשר ביני לבינה, ירד קצת. הגיוני... יש לה חבר אז זה דיי ברור שזה לא יהיה כמו לפני. כמובן שכל משך הזמן שהם היו חברים אני המשכתי לשמור איתה קשר כרגיל, זה לא אמור לשנות את הקשר הידידותי בינינו.
בתחילת יב', היא אמרה לי שהם נפרדו. זמן מה אח"כ היא אמרה לי שבאותו הזמן שאני הייתי מאוהב בה (היא לא ידעה את זה) היא הייתה מאוהבת בי. אירוניה... אה?!
אני הרגשתי שיש לה רגשות כלפי.
אני מאמין שהיא סיפרה לי את זה כי היא רצתה, כניראה, בקשר איתי. בקשר של יותר מידיד טוב, עכשיו. בגלל ההחמצה שהרגשתי ותהליך ההתגברות שעברתי... לא יכולתי לאהוב אותה יותר מידידה. אולי הייתי יכול אחרי תהליך מחודש של לחשוב על קשר רציני איתה.
בכל אופן, היא שאלה אותי אם היו לי רגשות אליה בעבר, ואמרתי לה שהיו לי בהתחלה אבל בסופו של דבר נטתי להאמין שלא יצא מזה משהו ושאני אשאר רק ידיד שלה.
היא, כניראה, הבינה שלא יצא מזה משהו עכשיו למרות שהיא לא שאלה אותי שום דבר ישירות ואני לא נתתי לה שום תשובה ישירה כי לא הייתי שאלה ישירה.
אני לא רציתי להגיד לה את האמת כי לא רציתי שהיא תרגיש כאילו היא אשמה במשהו, ושגם היא תרגיש החמצה כמו שאני הרגשתי.
מאז השיחה הזו הקשר בינינו התרופף קצת. כבר אין לנו שיחות בבית ספר כמו פעם, לא שיחות בטלפון, לאי סי קיו היא כמעט ולא מתחברת. בקושי אומרים "שלום" אחד לשני בבוקר. מידי פעם מדברים קצת אבל זה עדיין לא כמו שהיה פעם. בקיצור הקשר התדרדר.
חבל לי כי אני עדיין אוהב אותה. בתור ידידה. היא הידידה הכי טובה שלי ויש לי רגשות אליה אפילו כבר יותר מידידה, אלא כחברה טובה (אני מתכוון לא מבחינה רומנטית).
עכשיו, מה כדאי לי לעשות??
להגיד לה שאני רוצה לתפוס איתה שיחה הכי רצינית שבעולם ולספר לה את כל הסיפור פעם אחת ולתמיד מבלי ללכת סחור סחור?
או פשוט לוותר? לתת לקשר להישאר כמו שהוא ולאן שהוא ילך, שילך? אני ממש לא הייתי רוצה באופציה זו כי אני לא יכול לשכוח את מה שהיה לנו בתור ידידים טובים.
כבר עברו חודשיים מאז היא גילתה לי שהיו לה רגשות אליי.

מצטער על המגילה הארוכה.
הייתי רוצה לשמוע את חוות דעתכם ואת עצותיכם.
אם אתם ממליצים לי לתפוס איתה שיחה ולדבר איתה על הכל, איך הייתם ממליצים לי להגיד לה את זה? כאילו חודשיים לא אמרתי לה כלום, אז מה הסיבה שאני אומר לה את זה עכשיו?
איך להתחיל את השיחה שלנו בנושא?

תודה רבה חבר'ה על התמיכה שלכם במשך כל הזמן הזה. באמת תודה רבה.
אני מאוד מעריך את זה.

--- Ernest Hemingway ---

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2004, 15:33
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
נראה לי שאתה יודע את התשובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Hemingway שמתחילה ב "האהבה - כל הסיפור שלי"

אתה צריך לתפוס אותה לשיחה ולהוריד הכל מהלב חבל שזה התפספס בפעם הקודמת אבל שום דבר לא חקוק באבן רגשות גם יכולים להתפתח מחדש, אני וחברה שלי בהתחלה היינו ידידים הכי טובים ודיברנו מלא באייסיקיו והתחלנו להתקרב וקרו כמה מקרים והיא שפכה את הלב שלה בפני והייתה לי הרגשה שיש ביננו קצת יותר מרגשות חיבה של ידידים הכי טובים, אבל פחדתי לא משנה למה ומה בכל מקרה עכשיו אנחנו יחד ואנחנו אוהבים המון כמו שמעולם לא אהבנו וזאת אהבה גדולה וחזקה שמנצחת הכל, בדיוק האהבה שהייתה כל כך חסרה לי ולה.
אני אומר לך על זה תפוס אותה לשיחה תוריד הכל מהלב שלך ככה גם תרגיש יותר טוב עם פחות מועקה.
המון המון בהצלחה אני מקווה שזה יצליח לכם ותישארו ידידים ואפילו יותר מזה

רועי

נערך לאחרונה ע"י DefendeRoE בתאריך 21-11-2004 בשעה 15:35. סיבה: הודיני והמשפט הנעלם חחחח
ישן 21-11-2004, 15:42
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
כמו שידידי המוסמך אמר, לך עם הרגש ותתפוס איתה שיחה רצינית.

לפי איך שאתה מתאר את זה עכשיו הקשר כמעט מת, אתה פשוט צריך לקחת אותה ולדבר איתה ולספר לה הכל, להיות כנה איתה, הרי כל הקשר בנוי על אמון.... ונקווה בשבילך שהיא תרצה להיות לפחות ידידה שלך כמו שהייתם, חבל שאתה לא אוהב אותה באופן רומנטי כמו פעם כי זאת נראית לי אהבה שחבל ששניכם תפספסו אבל לפחות אם לא תוכלו להיות חברים אז אני כולי תקווה שתישארו ידידים טובים לכמה שיותר זמן.

המון המון בהצלחה.

ישן 21-11-2004, 21:26
  Hemingway Hemingway אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
קראתי את כל העצות שלכם

ואני באמת רוצה להודות על התמיכה ואני באמת חושב שאדבר איתה על זה.
אבל אני לא כל כך יודע איך אדבר איתה על זה. כלומר אני לא יודע איך להתחיל את השיחה.
רק ההתחלה חסרה לי ומכאן הכל כבר יזרום מאליו, אני בטוח בזה.
אני גם יודע שאחרי השיחה הזו הדברים ישתנו לגמרי. ואני אמצא את עצמי במצב של אמצע.
במידה ועדיין יש לה רגשות כלפי, אני מתכוון לרגשות של יותר מידיד טוב, אז מצד אחד אני מאמין שהיא תצפה לזה שאני אסכים להיות חבר שלה אבל מצד שני אני לא יודע אם אני מוכן. איך אני חוזר להרגיש כלפיה משהו? זה תהליך שאני צריך לעבור אותו לבד, עם עצמי או שמא שזה תהליך שנעבור אותו ביחד? תחילה כידידים, כרגיל, ולאט לאט ליותר מזה?
מה לעשות בהמשך?

--- Ernest Hemingway ---

ישן 22-11-2004, 02:34
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
עזרה המינגווי היקר תשובה לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Hemingway שמתחילה ב "קראתי את כל העצות שלכם"

המינגווי היקר קראתי את מכתבך וגם את התגובות וגם את האשכול השני שדן בידידה השניה שלך והנה תשובתי ועצתי.
לדעתי אין לך את משפט הפתיחה או את ההתחלה כמו שאתה אמרת מהסיבה הפשוטה שאתה לא סגור כלפיה אתה לא יודע אם אתה מעונין בה (או בידידה השניה)בתור חברה ידידה או כל דבר אחר. ברגע שתחליט עם עצמך מה היא בשבילך או מה הקשר שאתה רוצה איתה לדעתי יהיה לך גם את ההתחלה וגם את הכיוון של המשך השיחה

חשוב רק שתחליט (וזה בקשר לשתי הידידות) ושתיקח בחשבון שידידות שעוברת לחברות לא יכולה לחזור (או לפחות זה כמעט לא סביר) לאותה ידידות שהיתה לפני החברות והשאלה הגדולה היא האם שווה לך לסכן את הידידות שיש לך עם הבחורה ואת הקשר הקרוב במשהו שמצד אחד יכול להיות אחלה אך מצד שני אולי זה לא יהיה זה ואת ההחלטה רק אתה יכול להחליט אך למרות זאת אוכל אולי לתת לך (וגם לכולם ששואלים את שאלת מיליון הדולר) קצת שאלות הכוונה ונקודות מחשבה:

1. האם יש תכונות מסוימות שאתה לא אוהב בידידה שלך? יש הרבה פעמים תכונות או מעשים שידידים וחברים או כמו במקרה שלך ידידות עושות שאולי אנחנו לא מתלהבים מהם אבל מבליגים כי הן ידידות שלך ובגדול לא חייבות לך כלום ולכן אתה לא רב איתם על זה אך בתור חברה / בת זוג זה היה מאוד מפריע לך (לדוגמא איחור בזמן, התנהגות ילדותית, לבוש שמושך תשומת לב וכו).

2. משיכה וצורה חיצונית - האם אתה נמשך אל הידידה שלך אמנם כמו שהרוב אומרים מה שחשוב זה האופי ולא היופי אבל בכל זאת ליופי יש גם משקל לא קטן בשיקולים, אני זוכר שלמשל בתקופת הצבא היתה מישהי בבסיס שלי שהיינו ידידים מאוד טובים והיא היתה אחלה וגם אם רציתי אני חושב שהיינו יכולים להיות זוג אבל לא נמשכתי אליה ולכן המשכנו להיות ידידים טובים וקרובים

3. טיב הקשר ונושאים משותפים - תסתכל ותראה על מה מושתת הקשר שלכם האם זה על שיחות נפש? האם זה בעיקר צחוקים ודאחקות? האם זה עזרה אחד לשני או שצד אחד עוזר בעיקר לצד השני?. לדעתי זה חשוב להסתכל לרגע מהצד על הקשר ולראות את סוג הקשר כי בחברות חשוב שיהיה לך על מה לדבר עם בת הזוג שלך ושלמרות שהידידה הטובה שלך הפכה להיות חברה שלך היא עדיין תהייה גם הידידה הטובה שלך שכמו שבעבר התייעצת איתה תמשיך להתייעץ איתה גם עכשיו

זה מה שעולה לי לבינתיים ובהתחשב בשעה הייתי אומר שזה לא רע
מה שבעיקר חשוב ולכן גם נתתי לך את הנקודות הנ"ל זה שאתם הופכים להיות חברים וכעבור כמה זמן שההתאהבות הראשונית עוברת יש עם מי לדבר ולכייף ולא לגלות שבעצם אין לך יותר מידי נושאי שיחה או שהתכונה הזאת מעצבנת או כל דבר אחר אשר יכול לגמור את הקשר דיי מהר ואז במבט לאחור אולי היה עדיף שהייתם נשארים חברים.

כמו שאתה רואה גם התשובה שלי לא היתה בדיוק קצרה ומקווה שעזרתי לך (ואולי לעוד אנשים) בהתלבטות אם תרצה עוד עזרה אני וגם אנחנו פה ובכל מקרה תעדכן אותנו במה שבחרת
והעיקר שיהיה לך בהצלחה |חכם|
.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר