לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2005, 18:23
צלמית המשתמש של mayafi
  mayafi mayafi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.04
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי barak001 שמתחילה ב "D50 או D70"

אומנם עדיין לא קיבלתי את המצלמה (הגרמנים אולי נחשבים יעילים, אבל היעילות הזו לוקחת להם הרבה זמן) בכל מקרה אם כבר בחרת Nikon אז באמת כרגע השאלה היא האם D70s או ה-D50.
אחרי קריאת המון המון ביקורת באתרים שונים ומשונים (פשוט תעשה חיפוש ב-google) הגעתי למסקנה שבשכלול המחיר אני מעדיפה את ה-D50. ההבדלים אינם גדולים והם מפורטים בצורה מאוד מפורטת כאן
פשוט תעבור על הפרמטרים ותחליט האם הם חשובים לך מספיק כדי להשקיע מחיר גבוה יותר.
ההבדלים העיקריים שראיתי הם:
1. מהירות התריס שהיא מעט נמוכה יותר ב50 (שאלתי את עצמי כמה פעמים יצא לי להשתמש במהירות צמצם גבוהה יותר מ- 1/4000)
2. צילום מתמשך (ב50 אפשר 2.5 תמונות לשניה וב70 אפשר 3)
3.כיוון ה-WB בצורה ידנית (היות וכרגע אני בדרך כלל עובדת אם המצבים במצלמה, ואח"כ עם ה-DSLR אני אנסה לעבוד עם RAW, לא ראיתי בזה חיסרון גדול)
4. הבדל נוסף שמפריע מאוד ל-Narxx הוא העובדה שב50 יש רק גלגלת אחת לעומת ה70 שיש בה שתיים, כך שזה לא כל כך נח לעבודה ללא עדיפות תריס/צמצם - היות ולא התרגלתי לעבוד עם ה70, אני כרגע לא רואה בזה בעיה, ואני מאמינה שזה עניין של הרגל.

בכל מקרה בכל הביקורות טוענים שאומנם ה50 היא גירסא נמוכה יותר של ה70, אבל באופן כללי Nikon לא הורידו מאיכות התמונות והצילום והמצלמה.

כל מה שאתה צריך לעשות זה לעבור על הפרמטרים המלאים - אם זה לא נראה לך כל כך משמעותי (ושוב זה עניין סלקטיבי לחלוטין), לך על ה50 - בהבדל אולי תוכל להוסיף כרטיס זיכרון/בטריה/רכישת עדשה יקרה וטובה יותר וכו'

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר