לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-08-2005, 04:24
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WaR-PiG שמתחילה ב "בתור מלש"ב אני לא מבין מה רע בתותחנים"

בקיצור אין ממש רע, יש את אלה ש"אני חייב לרוץ ראשון עם הרובה ולהיות מקדימה"...
בתותחנים אתה לא רואה עם מי אתה נלחם (טוב בערך) בגלל זה בשביל חלק מהאנשים זה פחות יוקרתי, שהתותחנים יותר בעורף, יש אנשים שחושבים שזה לא מספיק "קרבי" בשבילהם. אין תפקיד רע תאמין לי, במיוחד אם אתה בקרבי...בסופו של דבר כמו שביטיס אמר כולם צריכים אתת כולם בסופו של דבר ובזמן מלחמה לא תשמע השמצות של חיילים מחטיבה זו או אחרת על חטיבות אחרות... כולם עוזרים לכולם ולכל אחד התפקיד שלו...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-08-2005, 18:27
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
חלק גדול מהמשרתים בחיל לא רצו להגיע משם מלכתחילה וגם כשהם משתחררים הדעה נשארת זהה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי WaR-PiG שמתחילה ב "אני לא מדבר על אנשים שרצו חיר וגייסו אותם לתותחנים"

תאמין לי- אני לא ידעתי מה זה תותחנים לפני הצבא, אח של חבר שלי שירת בתותחנים ותמיד צחקתי עליו שהוא לא עושה כלום, שהוא ג'ובניק וכו'. אני ראיתי רק דבר אחד באופק- קורס טיס.

בסוף הגעתי לתותחנים, סבלתי מכל רגע בטירונות, ולמען האמת הייתי חרא של טירון.
את הסוויץ' עשיתי רק אחרי שמונה חודשים בצבא כשהגעתי לסוללה הותיקה, היה לי מפקד צוות שהשקיע בי, נתן לי תפקיד יוקרתי עם הרבה אחריות (כוון) ולקח אותי בתור פרוייקט אישי.
בסוף הצוות שלי זכה בבוחן צוותים גדודי ונבחרנו לצוות מצטיין גדודי, ואני גם יצאתי לקורס מפקדים.
בזכות המחזור הזה בסוללה הותיקה אני הגעתי לקורס מפקדים עם ידע נוסף, יותר מקצועי ועם יותר מוטיבציה להצליח (כדי לחזור לגדוד בתור מפקד)- זה בהחלט תרם לי.

כדי לאהוב את החיל אתה צריך לפעמים לראות את התמונה הגדולה ולא להיות תקוע כל הזמן בפינה הקטנה שלך כחייל.
אתה תמיד צריך לשאוף להתקדם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר