לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 01:05
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
תגיד לי רגע....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yura4ka שמתחילה ב "שאלה חשובה"

מה זה כל החרא הזה שאתה מקשקש? לדעת איפה הגבול? אם אתה פוזאיסט?
דבר ראשון לא צריך להיות חשוב לך מי חושב עלייך מה חוץ מהחברים שלך מה איכפת לך אם איזה 3 ילדים יאמרו שאתה פוזאיסט? תהיה אתה עצמך ושלא יעניין לך ת'זין מה כולם אומרים.
קח למשל ריב שלי ושל סלאש(סלאש זה סתם להדגים חח אל תגיב או משו) אמרתי שלדעתי צ'ילדרן חסרי כוח וכל מיני והוא התחיל לאמר לי שאנלא מבין כלום ושאני מדבר כמו ילד בן 5... אם תשאל הוא עדיין יחשוב ככה... אבל לא איכפת לי ממה שסלאש אמר ולי יש את האמת ואת האהבה למוזיקה שלי ולמה שנשמע לי טוב. זה שסלאש אמר שאנלא מבין כלום ושאני אדיוט והכל זה לא אומר שאני כזה ולא כלום והוא יכול להמשיך לחשוב ולהאמין בזה... תעשה מה בראש שלך ואל תשים זין על מה שאומרים... אם תעשה את זה אתה לא תהיה פוזר גם אם תשים לק שחור ואיפור.... וזה בגלל שאתה עושה מה שאתה אוהב ובא לך. פוזרים זה אנשים שמושפעים ממה שאומרים להם ולא באמת חיים ת'מוזיקה הם פשוט סתם וואני בי כאלה, הם לא הם עצמם הם מנסים להיות משו אחר, אם תהיה מי שאתה תמיד תיתקבל באהדה וזה נכון בכל תחומי החיים.
וסלאש, מטאליסט זה מישהו ששומע מטאל ואוהב את זה אין שום צורך בללכת להופעה אחת, אין שום צורך בלדעת ג'אנרים ואין שום צורך בכלום חוץ מלהקשיב למוזיקה ולאהוב אותה באמת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-08-2005, 23:22
  slipkorn slipkorn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.04
חח...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי DRasphyxia שמתחילה ב "די,די כבר,הבנו שאתה ילד קטן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DRasphyxia
די,די כבר,הבנו שאתה ילד קטן ומסכן שמכיר איזה 7 להקות שכל העולם חורש עליהן גם ככה, וחושב שהוא מכיר הכל אבל אחרכך בוכה כמו ילד קטן כשמדברים על סגנונות ונלחץ ממילים כמו אנדרגראונד
כל היום אתה מזיין פה תשכל על כמה אתה אוהב מטאל דמט אתה באמת חושב שזה מעניין פה מישהו?? באמת עדיף שתצא קצת מהמחשב תלך להופעות אולי זה יעזור לך קצת המצב שלך קשה
באמת בהתחלה ריחמתי עליך חח

את מהאנשים האלה שמדברים סתם בלי לדעת אהה? כי הפעם ממש ממש לא הלך לך.
אני לא מתיימר לדעת ולזהות סיגנונות ולא איכפת לי מאנשים כמוך שעושים עליי פוזה, אני שומע כי אני אוהב את זה, לא כמוך כדי לשחק אותה על אנשים כי זה הדבר היחיד שאת מפגינה בפורום הזה.
זה שאני שומע לעומק 7 להקות זה אומר שאני לא אוהב כל מה שמשמיעים לי ושאני יותר בררן מימך ומאנשים אחרים. מספר הלהקות שאתה שומע לא קובע כלום וזה לא עושה אותך ליותר טובה ממני או מה שלא יהיה את סתם יוצאת טמבלית פה. אגב אני הולך לאינפקציה בשבת, אני יוצא למועדונים וכשיוצא לי גם להופעות, אל תידאגי לי.
תפסיקי לתפוס תחת על אנשים כי את סתצם יוצאת מפגרת, וכולם יתעלמו מימך כמו שאני הולך לעשות מההודעה הזאת.
ישן 26-08-2005, 00:39
צלמית המשתמש של _Liora_
  _Liora_ _Liora_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
אנסה לעזור..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yura4ka שמתחילה ב "שאלה חשובה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yura4ka
כאילו אני רוצה לדעת מתי אתה סתם אוהב את המוזיקה שאתה שומע ומתי אנשים יחשבו שאתה מושך תשומת לב בכוח??
תודה

אני אגיד לך מתי זה עובר את הגבול...זאת אומרת, מתי אתה ממש פוזה שרוצה למשוך שומת לב..

זה מתי שאתה לובש חולצות של להקות ועוד כל שאר הדברים, אבלללללללללללל...אתה בכלל לא תקשיב למוזיקה של הלהקה שעל החולצה שלך, ואתה בכלל לא מתחבר למטאל ואתה יותר רוצה מותגים ושטויות. אז אתה סתם פוזה. אבל אם אתה באמת מתחבר למטאל ואתה באמת אוהב את זה...אז אתה לא פוזה. הרי זה מה שאתה אוהב....
בקיצור..אם אתה אוהב מטאל ואתה רוצה ללבוש חולצות של להקות, להאריך שער וכל זה...תעשה מה שבראש שלך. על תשים על אף אחד...שכולם יקפצו מצדך..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר