לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 05:45
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
לא נראה לי שהוא נולד ככה...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי coco-=cola שמתחילה ב "אוקייייייי יא מכוערייםם מה..."

הכלב בן 14! קודם כל סחטיין שהוא עדיין חי.
דבר שני, הכלב שלי ג'ינג'י, נראה בדיוק ככה
כאילו לא בדיוק ככה, אבל ממש דומה.
אבל זה לא בגלל שהוא נולד ככה מאמי... וגם לא בגלל שסיפרו אותו ככה. פשוט יש לו בעיה קטנה בעצבים.
הוא בן 12, נפלו לו כמעט כל השיניים... וגם נשר לו רב השיער. ואיך זה קשור לעצבים? את בטח שואלת...
אז ככה... לפני שהחתול שלי ארטיום נפטר, היו לי בבית 3 חתולים. חתול פרסי כתום אחד... ששוקל יותר מג'ינג'י וחזק הרבה יותר מג'ינג'י... החתול הכתום היה גונב לו את האוכל והיה מביא לו מכות אם הוא היה מתנגד (אני רצינית לגמרי). החתול השני היה ארטיום ז"ל, חתול פרסי אפור... שהיה גם הוא מביא מכות לג'ינג'י. אבל! זה היה כלום... כלוםםם!!! לעומת המכות שג'ינג'י אכל כשדריה, החתולה שלי, המליטה. כשהיא המליטה היא נהייתה חתולה קרבית, הייתה מרביצה לכל מי שהיה מתקרב לגורים שלה... ובגלל שג'ינג'י הכי חננה, הוא היה אוכל את כל המכות. והוא היה מתגרד בלי סוף... גם אם לא מגרד לו - הוא מתגרד... הוא תמיד מתגרד. ואז נשר לו כל השיער, חוץ מהשיער על הפנים ועל הצוואר כי לשם הוא לא מגיע, וגם היו לו כל מיני פצעים על העור. הבאנו לו משחות, שמפואים, תרסיסים, אבקות... וכלום לא עוזר... כשפנינו לוטרינר הוא אמר שזאת הטעות... אנחנו ניסינו למנוע את הגירוד ע"י טיפול בעור שלו... אבל העור לא היה מקור הבעיה... אלה העצבים שלו. ופעם, הוא ניסה להתאבד! (ושוב, אני רצינית לגמרי) הוא ניסה לקפוץ מהמרפסת! אני לא יודעת אם הוא באמת רצה לשים סוף לייסוריו או שהוא פשוט לא ראה לאן הוא הולך, אבל מזל שעצרתי אותו בזמן. אז חילקנו את הגורים... דריה נרגעה וזהו... הפרווה מתחילה לצמוח

מבטיחה לשים תמונה בקרוב, אם יהיה ביקוש

נערך לאחרונה ע"י מירי בתאריך 24-08-2005 בשעה 05:49. סיבה: תיקון טעות הקלדה P:
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר