לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 20:59
  someone2 someone2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי r27n שמתחילה ב "מישהו יודע מה החיל הכי קטן בצה"ל?"

חיל המודיעין בכלל לא הכי גדול מאיפה הבאת את זה תגיד לי...
חוץ מזה למה אתה מתכוון כשאתה אומר הכי גדול כאילו מכיל הכי הרבה כח אדם או יותר תקציב..
החיל הכי גדול מהתחום שהוא מכיל בעצמו הכי הרבה כח אדם ביחס לשאר החילות הוא ללא ספק חיל הרגלים ולא אחר שמכיל בתוכו רבבות חיילים סדירים ומילואימניקים שמשמשים כלוחמים בחיל כולו ולכן לו יש לו את הכי הרבה כח אדם... יש בו יותר כח אדם מאשר בשיריון תותחנים חיל האוויר או כל דבר כזה או אחר... אם אתה רוצה אני יכול להביא לך מספרים גם ביחס לחילות אחרים אבל לצערי אי אפשר באתר זה.
החיל הכי גדול מבחינת התקציב הכי גדול שהוא מקבל הוא ללא ספק חיל האוויר שמקבל בסביבות 50 אחוז מתקציב הביטחון, אך מכיל ברובו ג'ובניקים כמובן ולא לוחמים (חוץ מטייסים כמובן). וחוץ מזה כדאי שתשקלו באמת מי החיל הכי גדול או קטן לפני שאתם מנחשים כמו ילדים בכיתה ב' וזרקים שמות של כל מיני חילות. כמו שחיל המודיעין הוא החיל הכי גדול (אבסורט) פחחחחחחחחח.
ובנוגע לחיל הכי קטן , אני לא יודע מיהו החיל הכי קטן אבל אני יכול להעריך שבין הקטנים יכולים להיות חיל הרפואה וחיל חינוך אם אני לא טועה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2005, 21:52
  someone2 someone2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ProphecY שמתחילה ב "אבסורד*"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ProphecY
זה לא
זה דווקא די מסתדר לי בראש איך חייל המודיעין יכול להיות החייל הכי גדול.
8200 יחידת המודיעין הגדולה בעולם\ בארץ לא זוכר, נאמר פעם. לא סודי ד"א

יש לי שאלה אליך אחי, אתה מתכוון שחיל המודיעין הישראלי מכיל בתוכו 8200 אנשים בסך הכל?
כי אם אתה מתכוון לכך אז אני יכול להגיד עוד פעם שאתה טועה בקשר לזה שהוא החיל הכי גדול כי שוב- זה כן אבסורד חיל השיריון אם אתה רוצה שאני אגיד לך במספרים מכיל בתוכו כ16000 טנקיסטים בלבד לא כולל לוחמי פלסר שיריון וכל הגובניקים של חיל השיריון.. חיל האוויר מכיל בתוכו בסביבות ה20-30 אלף סדירניקים, ושלא לדבר על החילות האחרים שאין צורך לפרט עליהם. שתבינו חיל המודיעין הוא אולי גדול אבל בטוח בטוח שלא הכי גדול... אם תחשבו באמת בהגיון
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר