לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2005, 02:30
  didosh didosh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלום לכולם אני חדשה פה

אני צריכה עזרה....אני יודעת שהגעתי למקום הכי תומך ומבין......

אני נמצאת בקשר עם מישהו.....אני יודעת שלא יתפתח שום דבר רציני....אנחנו ידידים אי אפשר להגיד נטו...כי יש בינינו את המשהו הזה...שאין לי מושג איך להסביר את זה...פשוט אף אחד משנינו לא אומר שהוא רוצה את השני אבל גם אני וגם הוא יודעים שאנחנו רוצים משהו
בכל אופן הוא עבר ניתוח חשוב מאוד ניתוח מכריע בחייו ....ואי אפשר לדעת אם הוא עבר בהצלחה עד שהוא יחלים .......זאת אומרת עד עוד חודש, הוא נמצא כרגע בתקופה מאוד לחוצה.....הוא מאוד מבולבל ....הוא לא יכול לצאת מהבית הוא כל היום מסביב ל 4 קירות..משהו שמאוד מקשה עליו
אני מפחדת שאם אני אתקשר אליו יותר מפעם אחת ביום אני יעיק עליו...או אם אני לא אתקשר בכלל אז הוא יחשוב שלא איכפת לי..אני מאוד מבולבלת
אני יודעת שיחס חם לא חסר לו יש מסביבו אנשים חמים ואוהבים שמקיפים אותו 24 שעות
אני פשוט רוצה לדעת מה אני אוכל לעשות כדי לגרום לו לחייך..כדי להסב לו אושר....שאני אעשה משהו שאחריו אני אדע שהוא מחייך גם מבלי שאני אראה אותו(-.ולהגיע אליו זה קצת קשה....הוא גר ממש רחוק...נסיעה של 7 שעות לפחות...)
מה בעיניכם יכול להיות ה"דבר" הזה??
באיזו צורה אני אוכל להוציא ממנו את החיוך הזה
מה אתם הייתם עושים???
תודה מראש!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2005, 10:54
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמה הצעות לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי didosh שמתחילה ב "שלום לכולם אני חדשה פה"

בתור התחלה בקשר ללטלפן או לא אז את תמיד יכולה לשאול אותו אם מפריע לו שאת מתקשרת הרבה או לא אם אתם ידידים טובים וקרובים וגם בכלל לשתף מישהו בלבטים שלך בייחוד שזה נוגע אליו זה לא יכול להזיק וזה יתן לך את התשובה הכי טובה
מלבד טלפונים אני מניח (תקני אותי אם אני טועה) שיש לו אינטרנט ואז אפשר גם לדבר שם ובייחוד לשלוח לו כרטיסי ברכה וירטואלים מצחיקים שלפחות אצלי מעלים חיוך שאני מקבל אחד מהם מה שגם מראה על מחשבה והקדשת תשומת לב וזמן אליו
ועוד כל מיני דברים נחמדים שאפשר למצוא באינטרנט
בגדול אפשר גם לשלוח לו דברים אבל אם אתם ידידים זה לפעמים יראה קצת מוזר כי זה משהו שיותר חברים עושים
שיהיה בהצלחה ותעדכני

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר