לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-08-2005, 23:13
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
עזרה ללכת לקשר רציני לאחר 4 שנים של ידידות

היי אנשים,

הכרתי את ידידה טובה שלי בתאריך 25.9.2001 לאחר שסיימתי חודש וקצת של טירונות.
הייתה חובשת בבסיס שלי והתאהבתי בה. עזבתי את הבסיס שנה לאחר מכן ונשארנו בקשר טלפוני של כמאט 4 פעמים בשבוע עד היום! ביום רביעי האחרון נפגשנו שוב מאז הפעם האחרונה שהייתי בבסיס.

תמיד אמרתי לעצמי שהיא שאיפת חיי וישאף להשיג קשר רציני מעבר לידידות .

יצאנו לסרט ואח"כ ישבנו לשתות משהו מסינמה סיטי בהרצליה. (היה מאוד כיף (לפחות כך היא טענה))

היא מכירה בי כרגע בתור ידיד טוב שלה שאפשר להתיעץ איתו ולשאול את דעתו בכל דבר כמו אח.

אני רוצה לחתור ולהגיע לחוף מבטחים (קשר רציני) כיוון שהרגש אוכל מבפנים כאשר אתה עם ידידה שיש לך שאיפה להגיע איתה לקשר רציני כבר המון זמן..!?

מה עושים? איך מידידות מגיעים לקשר רציני ...? זה הדבר ההכי קשה שנתקלתי בו בחיי ולהפוך ידידות לקשר זה הדבר שנראה לי ההכי אתגרי וקשה . מה עושים? ההיפך הוא היותר קל הסיטואציה הזאת היא הקשה...

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 14-08-2005 בשעה 23:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-08-2005, 23:24
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תשובתי לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "ללכת לקשר רציני לאחר 4 שנים של ידידות"

בוס יקר
הנושא של ידידים וחברים נדון פה לא פעם ולא פעמיים ולכן אתה מוזמן לעשות פה חיפוש ולראות מה כתבו, מלבד זאת נשאלת השאלה האם אתה יודע איך היא מרגישה כלפיך כלומר האם לדעתך גם היא מעונינת ביותר מידידות או שאתה כמו אח בשבילה.
וכמובן יש לקחת בשיקול שאם תתקדמו לחברים סביר להניח שאם חס וחלילה יקרה ולא תצליח החברות לא בהכרח תוכלו לחזור לידידות הנפלאה שיש לכם כרגע אז זה סוג של הימור

אני יכול להגיד לך שהיו לי לפחות 2 מקרים שאני זוכר שהייתי בקשר טלפוני עם ידידות אחת מהם לאחר שנפרדה מהחבר אנחנו התקרבנו אבל ידענו שלא נהיה חברים כי לא היינו מתאימים אחד לשני בתור חברים אז יצאנו המון ובילינו אבל רק בתור ידידים
ועם ידידה שניה לאחר כ 4 שנים שהיינו בעיקר בקשר טלפוני ופה ושם פגישות התקרבנו מאוד והיינו כמו חברים ובסוף זה נגמר אך היום לאחר כמה זמן אנחנו שוב בקשר של ידידים טובים שלשנינו כבר יש בני זוג ואנחנו נשואים

אז אני חושב שאם אתה מאוד מאוהב בה ומוכן להקריב / לסכן את הידידות שלך איתה אתה מוזמן לתפוס אותה לשיחה ולהציע לה את זה
או שאם אתם בקשר טוב ומדברים על הכל אני חושב שמן הסתם אתם תתקרבו לאט לאט ואולי אתה יכול למשוך קצת לכיוון הזה ולראות מה קורה איך היא מגיבה

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 14-08-2005, 23:33
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

charm
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "תשובתי לי אלייך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
בוס יקר
הנושא של ידידים וחברים נדון פה לא פעם ולא פעמיים ולכן אתה מוזמן לעשות פה חיפוש ולראות מה כתבו, מלבד זאת נשאלת השאלה האם אתה יודע איך היא מרגישה כלפיך כלומר האם לדעתך גם היא מעונינת ביותר מידידות או שאתה כמו אח בשבילה.
וכמובן יש לקחת בשיקול שאם תתקדמו לחברים סביר להניח שאם חס וחלילה יקרה ולא תצליח החברות לא בהכרח תוכלו לחזור לידידות הנפלאה שיש לכם כרגע אז זה סוג של הימור

אני יכול להגיד לך שהיו לי לפחות 2 מקרים שאני זוכר שהייתי בקשר טלפוני עם ידידות אחת מהם לאחר שנפרדה מהחבר אנחנו התקרבנו אבל ידענו שלא נהיה חברים כי לא היינו מתאימים אחד לשני בתור חברים אז יצאנו המון ובילינו אבל רק בתור ידידים
ועם ידידה שניה לאחר כ 4 שנים שהיינו בעיקר בקשר טלפוני ופה ושם פגישות התקרבנו מאוד והיינו כמו חברים ובסוף זה נגמר אך היום לאחר כמה זמן אנחנו שוב בקשר של ידידים טובים שלשנינו כבר יש בני זוג ואנחנו נשואים

אז אני חושב שאם אתה מאוד מאוהב בה ומוכן להקריב / לסכן את הידידות שלך איתה אתה מוזמן לתפוס אותה לשיחה ולהציע לה את זה
או שאם אתם בקשר טוב ומדברים על הכל אני חושב שמן הסתם אתם תתקרבו לאט לאט ואולי אתה יכול למשוך קצת לכיוון הזה ולראות מה קורה איך היא מגיבה

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ותעדכן

charm היקר

תודה על התגובה ואני יקח את זה לתסומת ליבי את הצעתך.

דבר שני אני לא ממש אוהב לפשפש בין העניינים של אחרים ושיגיבו לנושא לגופו של עניין ולא להעתיק או והתחיל לקרוא שדברי זרים..

זה אני צר לי אם זה נוגד חוקים כל שהם בפורום

ישן 14-08-2005, 23:26
  stardust stardust אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 17.12.01
להפוך ידידות לקשר רציני זה לא קשה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "ללכת לקשר רציני לאחר 4 שנים של ידידות"

הבעיה היא לחזור אחורה במקרה והקשר הרציני לא מצליח.
כי גם אם היא לא מעוניינת כרגע, אם אין לה משהו רציני אחר, יש סיכוי שהיא תסכים לנסות איתך קשר רציני. אבל אם זה לא יילך, יהיה קשה מאוד להחזיר את הקשר לקדמותו. קשה מאוד עד בלתי אפשרי.
בגדול, השאלה היא עד כמה אתה מוכן להסתכן.
האם הגעת למצב שאתה לא יכול להישאר ידיד שלה, כי כל פעם שאתה רואה אותה אתה חושב/יודע שאתה רוצה מעבר, או שאתה יכול להישאר ידיד שלה ולהשלים עם המצב הקיים?

אם הקשר ביניכם מאוד פתוח, ואתה מרגיש מספיק בטוח בעצמך, אתה יכול גם לנסות לדבר איתה. אבל רק אם אתה יודע שבמקרה והיא תשיב בשלילה, זה לא יגרום להרס של הקשר.
תנסה לדבר איתה, אם היא ידידה טובה ומבינה, זה יהיה קל יותר ממה שזה נשמע.
ישן 14-08-2005, 23:36
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

stardust
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי stardust שמתחילה ב "להפוך ידידות לקשר רציני זה לא קשה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stardust
הבעיה היא לחזור אחורה במקרה והקשר הרציני לא מצליח.
כי גם אם היא לא מעוניינת כרגע, אם אין לה משהו רציני אחר, יש סיכוי שהיא תסכים לנסות איתך קשר רציני. אבל אם זה לא יילך, יהיה קשה מאוד להחזיר את הקשר לקדמותו. קשה מאוד עד בלתי אפשרי.
בגדול, השאלה היא עד כמה אתה מוכן להסתכן.
האם הגעת למצב שאתה לא יכול להישאר ידיד שלה, כי כל פעם שאתה רואה אותה אתה חושב/יודע שאתה רוצה מעבר, או שאתה יכול להישאר ידיד שלה ולהשלים עם המצב הקיים?

אם הקשר ביניכם מאוד פתוח, ואתה מרגיש מספיק בטוח בעצמך, אתה יכול גם לנסות לדבר איתה. אבל רק אם אתה יודע שבמקרה והיא תשיב בשלילה, זה לא יגרום להרס של הקשר.
תנסה לדבר איתה, אם היא ידידה טובה ומבינה, זה יהיה קל יותר ממה שזה נשמע.

stardust ,

כאשר אני איתה זה כמו משהי שאתה זורח איתה וקורן מאושר. אז להגיד שלהסתפק בידידות זה נורא קשה. (אף פעם לא מסתפק- ותמיד רוצה להשיג את הטוב ביותר)
סיכון אך רק מדברים כאלה לומדים. בעבר כאשר דיברנו בטלפון על זה שלא הייתה את האפשרות של לצאת ולהפגש וכ'ו אז היא אמרה שאנחנו ידידים וכמו אח שלה.. אז... עכשיו כאשר נפגשים זה אחרת. הסיטואציה שונה

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 14-08-2005 בשעה 23:43.
ישן 19-08-2005, 20:40
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי kobi_rahmian שמתחילה ב "בוס אני יודע אולי אני קטן (כמעט 15) אבל יש לי משהו קטן להגיד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kobi_rahmian
כל עוד אתה אוהב אותה ואתה כבר בגיל כמו שהבנתי אחרי צבא אוהב משהי והוא לא ממש את אהבה הזאת הרגש הזה יחשב כפנטזיה! וגם שתהיה לך חברה או אישה אתה לא תשכח אותה וזה עלול לגרום לבעיות חלילה ואני מכיר הרבה אנשים שהכירו הצבא והיות הם חיים יחד
אני אומר ככה או שתהיה חבר שלה ולך תדע היה קשר רציני ובגיל כזה אפשר לחשוב אל משפחה אני אומר לך על זה! ויותר רחוק מרק "רציני" כלומר משהו בגיל שלי...
כך את ההצעה הזאת כאחד שיודע על מה הוא מדבר ותעדכן

kobi_rahmian יקירי

אם אני יהיה חבר שלה לקשר רציני זה רק למטרה ללכת עד הסוף. ולא לדפוק ולזרוק. רציני , מושקע ועד הסוף(ובן 23 ב5/12 )

ישן 27-08-2005, 19:01
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בוס ידידי היקר
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "שאלה לבנות אך גם בנים יוכלו לסייע"

לשאלתך הייתי מציע שפשוט תשאל אותה לאיזה מטרה היא רוצה לדעת וככה אני חושב תקבל את התשובה הכי טובה וכיוון שכמו שאמרת שאתם כמו אח ואחות ולכן היא מרגישה חופשי לשאול אותך בתקווה שאתה תגיד לה את האמת תוכל גם לשאול אותה לאיזו מטרה או אם אתה רוצה להתחכם תוכל לשאול אותה ברמיזה / חצי צחוק על איזה בחור היא מנסה להתלבש שהיא רוצה לדעת איך היא נראית

מהניסיון שלי שבחורה שואלת אותך כשאתה ידיד שלה זה אומר שהיא בדרך כלל מעריכה את הדעה שלך אבל זאת שאלה ששואלים ידיד ולא בהכרח רמיזה למשהו אחר (למרות שתמיד יש יוצא מן הכלל) לכן הצעתי לך את מה שהצעתי

בקשר לשאלה הראשונה שלך שאיתה פתחת את האשכול הזה אז הייתי רוצה לדעת? איך היחסים ביניכם חוץ משאתם מדברים מהי שפת הגוף שלכם האם אתם מרגישים חופשי להיות קרובים אחד ליד השני האם שאתם צוחקים אתם נוגעים אחד בשני כלומר למשל עם היד על הכתף וכו, האם לפעמים אתם מותחים אחד את השני או מנסים לבדוק את הגבול ביניכם?
שאלות כאלו שתשאל את עצמך תוכל לדעת באיזה מצב אתם אם יש ריחוק גופני ברוב הזמן לדעתי אם תרצה משהו יותר רציני תצטרך לדבר איתה ואם המצב שונה יש מצב שתוכל לנסות להמשיך קצת הלאה ואולי זה יתפתח לבד רק!!! תזכור שרוב הסיכויים שאחרי שתעשה את הצעד לא בהכרח יהיה לך איך לחזור אחורה
בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר