לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2007, 16:38
  avivmas avivmas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל avivmas שלח הודעה דרך MSN אל avivmas
המלצה סיפור מרתק - רובוטים שנשלחו על ידי חייזרים מהחלל החיצון

לילה אחד, השקפתי על שמי הלילה מעבר לחלון וראיתי כוכבים, בין כל הכוכבים ראיתי את כוכב מאדים (אשר ניתן לראותו בעין בלתי מזוינת).

חשבתי לעצמי האם יכול להיות שבכל זאת יש עליו יצורים כל שהם?

לפתע ראיתי את הכוכב גדל לעט משום כשניראה הוא יתקרב איכשהו לכדור הארץ.

כאשר הוא היה בגודל של קצת פחות מהגודל של הירח הוא התחיל לזוז ימינה ושמולאה לסירוגין, החבר שלי אמר שזה משום שכנראה מאדים הפך להיות הירח של כדור הארץ והוא נתקל במסלול אלפסי ולכן רואים אותו זז לסירוגין.
כעבור מספר דקות ראיתי שמשהו מתקרב לעבר החלון ממנו צפיתי על הכוכב, נבהלתי מאוד, העצם הבלתי מזוהה נחת בכדור הארץ ופגשנו את העצם.
אפשר לומר שהעצם היה דמוי צלחת (אבל לא כמו צלחות במדע הבדיוני)
והיה לו זרוע רובוטית. הוא בה ואמר לנו שהוא בה מהכוכב מאדים והוא שאל למה יש לנו את כל הגוף הזה במקום חלקים אלקטרונים.
הרובוט החייזרי הזה חכם מאוד, פי שלוש יותר מבני אדם ולפי מה שהבנתי הם מתרבים בכך שהם בעצמם בונים רובוטים כמוהם.

זה עניין אותי מאוד, נאס"א תמיד חשבו שאין חיים על הכוכב אבל רובוטים יכולים לשרוד בכל מצב, אם יש טמפרטורות קיצוניות או העדר חמצן על הכוכב.

אני שאלתי את עצמי מי בנה את הרובוט הזה שמסוגל לבנות עוד רובוטים כמוהו, איך נבנה הרובוט הראשון בכלל? ההשערה שלי היא שחייזר שלא אלקטרוני בנה את הרובוט הראשון ושלח אותו למסע בחלל העמוק עד שהגיע למאדים.

אחרי שהוא סיפר לי קצת על מה שסיפרתי לכם עד עכשיו הוא פתאום נעלם, אולי הוא שב לכוכב שלו. אני לא יודע כבר מה היה אחר כך אבל אני מבטיח לכם שאת מה שאני מספר לכם עכשיו ראיתי במו עייני!

תמיד האמנתי שיש חיים תבונתיים מחוץ לכדור הארץ ושהחלל מלא בדברים מדהימים
ומי יודע, אולי גם לכם יצא לפגוש רובוחייזר.

חזרה לפורום
ישן 28-10-2007, 17:45
  shlomishtern shlomishtern אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.06
מאדים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "סיפור מרתק - רובוטים שנשלחו על ידי חייזרים מהחלל החיצון"

סיפור יפה.
יש אומרים שלנאס"א יש מידע על חיים בכוכבים אחרים ושאת המידע הזה הם שומרים כדי לא להכניס אותנו לפניקה.
אני לא יודע מי שמע שעל מאדים מצאו מבנה בצורה של פנים וגם מבנים של פרמידות. יש אפילו קטעי וידאו ברשת youtube שהגיעו מנאס"א.
אני לא יודע אם בסיפור שלך אתה מנסה להצית את הדימיון שלנו אבל תדע לך דבר אחד, שהמושג מדע בדיוני מצטייר בעיני רובנו כדבר לא אמיתי. איך ולמה ?
פרשת Roswell משנת 1947 שבה לפי העדויות והמסמכים התרסקה צלחת מעופפת בכדור הארץ ולאחר מכן יצא סרט מדע בדיוני שמטרתו בעצם הייתה לבחון את התגובות של האנשים ולהכין אותנו מנטאלית .
הנה סרט של ניתוח הצופה (חייזר) משנת 1947, לדעתי הוא אמיתי. תספור כמה אצבעות יש לו.
עלול להיות קשה קצת לצפיה.

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

אגב היום כבר התחילו לדבר על כוכב בשם NIBIRU שהוא בעצם planet X שכנראה יגיע אלינו בשנת 2012 אבל נוכל לראותו בעין בלתי מזוינת כבר בשנת 2009 או 2010 .
ומשם אומרים שהגיעו הנפילים ולך תדע מה עוד יש עליו. יש הרבה תאוריות.
ומה שמענין עוד יותר שהלוח שנה של בני המאיה העתיקים מסתיים ב 2012 !!! מממ...חומר מענין מאד. האם זה הסוף? או עידן חדש של אבולוציה? רק הזמן יגיד.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י shlomishtern בתאריך 28-10-2007 בשעה 17:56.
חזרה לפורום
ישן 07-11-2007, 13:08
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אם זה מעניין אותך:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי avivmas שמתחילה ב "סיפור מרתק - רובוטים שנשלחו על ידי חייזרים מהחלל החיצון"

ראיתי בנשיונל ג'רוגרפיק לפני חודש ומשהו תוכנית שריתקה אותי, על חייזרים. הם הראו את ההסטוריה של בני אדם לפני אלפי שנים, והראו למשל שהמאיה והמצרים בנו פירמידות ומקדשים לפי מיקומם המדוייק של הכוכבים בסדר הנכון במערכת השמש.

הראו שם שלפי כמה שנים נמצאה גולגולת דמוית-אדם שלא אנושית. הגולגולת מתאימה בדיוק מדהים לדגם הידוע של החייזרים מסרטי המדע הבדיוני (האלה עם העיניים הגדולות והאף הקטנצ'יק...).

הנה תמונה שמתארת את החייזר שאליו אני מתכוון:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.nanomessiah.com/alien-nanotechnology/images/alien_grey_dude.gif]
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר