לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 18:55
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
היום בו הטרור האסלאמי ינצח

היום בו הטרור האסלאמי ניצח

ישראל עוזבת לחלוטין את רצועת עזה לאחר חתימתהסכם שהיא לא חוזרת לרצועת עזה. במהלך הנסיגה המצרים מאפשרים לנשק להגיע לתוך רצועתעזה ומהפכה אסלאמית מתרחשת במצרים, סוריה, לבנון וכל שאר המדינות בהן יש רובמוסלמי.

יום הדין בא לישראל. איראן שולחת פצצת גרעיןעל תל אביב, וישנם 200000 מתים, צבאות אסלאמים עולים על ישראל, צה"ל נשבר ומובסברמת הגולן שומרון והאיזור ליד עזה. כמוצא אחרון ישראל שולחת פצצות גרעין על כלהבירות האסלאמיות הקרובות לה. בגלל זה הצבאות המוסלמים בוזזים ישובים יהודיםומחריבים את הרובע היהודי בירושלים.

ישראל שולחת פצצת גרעין על איראן. ישראל מתה. ארה"ב פולשת לאיזור במטרה לשחרר את ישראל, היא מביסה את הכוחות המוסלמים, אז איראןפולשת לעיראק ומוחצת את הכוחות האנגלו אמריקנים ששוהים שם בידי הפתעה, הצבא האנגלואמריקני מובס בבגדד ונסוג מעיראק.

המוסלמים שולחים צבא של מליונים לישראל שנבנתהמחדש בידי האמריקנים. הכוחות האמריקנים מובסים בשל היותם מעטים מדי.

כל המזרח התיכון נמצא תחת שלטון אסלאמי וכמוכן חלקים גדולים של מרכז אסיה.

הודו, נפלשת ממזרח ומערב, מצליחה להתנגד עדשהכוחות שלה מדולדלים יותר מדי. המוסלמים פולשים לכל המדינות האפריניות שלא בשליטתםוטובחים בכל הלא מוסלמים ובנוצרים בשיטה אשר בה השתמשו בישראל.

המוסלמים פולשים לגיברלטר בהפתעה ולוכדים אתאירופה בסערת מלחמה עד צרפת. כדי להרוס את ההתנגדויות באיבו המוסלמים שולחים פצצותגרעין על המקומות הכבושים מאיראן ופאקיסטן. הם כבשו חלק גדול מהעולם.

ארה"ב, מובסת, שולחת פצצות גרעין על המזרחהתיכון. ארה"ב משתמשת בצבאה כדי לעשות מתקפת פגע וברח על המוסלמים ואז פולשת בעזרתהשל סין שרוצה להרחיב את תחומי שליטתה. רוסיה גם רוצה חתיכה מהעוגה, ופולשת לאיראןומרכז אסיה, כאשר כל הצדדים משתמשים בפצצות אטום אחד נגד השני.

אירופה משוחררת, בעיקר ע"י בריטניה וארה"ב, רוסיה ושאר מדינות לא כבושות. המזרח התיכון נכבש בידי רוסיה מצפון, ארה"ב ובריטניהמהדרום, וסין מהמזרח. כל המדינות המוסלמיות נפלו. מלחמת העולם השלישית באהלקיצה.

מחיר מלחמה כזאת - מאות מליוני הרוגים משניהצדדים.

מספיק עם ספקולציות. עם זאת, אני מפחד שזהיפסיק במהרה להיות ספקולציה.

אתמול קראתי בחדשות שישראל חתמה עם מצרים עלהסכם שאומר שהיא לא תחזור לציר פילדלפי.ומצרים לא תעצוראת הנשק לטרור שהיא מעבירה לפלסטינים. טוב, התנתקנו. אין לנו שליטה יותר על מהשיקרה שם. הטרור האסלאמופאשיסטי יפרח במהרה.

הם יפציצו אותנו על בטוח. והמפלגה הימנית, הליכוד, מאוד חלשה כרגע, ואם נלך לבחירות השמאל עלול לנצח. זה הסיוט הגדול ביותרשלי כרגע.

מכיוון שהם יפציצו אותנו ונהיה חייבים לחזורלשם. אבל עם ממשלה שמאלנית, אני בספק אם זה יקרה. השמאל הוכיח את עצמו כחלוםאידאולוגי ותו לא במהלך הסכמי השלום מאוסלו עד היום.

יום אחד נהיה חייבים לסגת ולדבר על שלום. אךזה לא היום הזה. לא כאשר 80% מהפלסטינים אינם מכירים בקיומנו. רוב הסיכויים לא 20השנים הקרובות גם.

אבל מספיק לדבר על ישראל. יש לנו אתאיראן שבדרך המהירה לפתח נשק גרעיני ואל קאעידה במצוד.

אל קאעידה פרסמה ספר בו היא מתארת את דרכהלכיבוש העולם, כאשר הם מגייסים מספיק תומכים ומבצעים מהפכה אסלאמית בכל המדינותהמוסלמיות הלא לגמרי דתיות. קראו לי נביא זעם, אך איני מתייחס לזה כאיוםפעוט.

אני מתייחס לזה כסכנה קטסטרופלית לעולם החופשיוישראל בפרט. לא, אני חושב שמייקל מור הוא שמאלן עיוור שלא הבין שעיראק חזקה תחתסאדאם יכולה לתרום רק צרות. זה מה שהשמאל לא קולט.

תזכורת קצרה על האסלאם, האויב לשמאל ושארחברים. אנחנו מדברים על האסלאם, דת של שינאה וגזענות, לא להזכיר שוביניזם. למס' ציטוטים עיינו בסורה תשע פס' 5 שאומר שהמוסלמים צריכים להרוג את כל הלא מוסלמים אלאאם כן הם ממירים את דתם לאסלאם. אל תבואו אלי ותאמרו לי שזאת דת של שלום כי היאיותר מזכירה פאשיזם ועוד אידאולוגיה גזענית שאני לא אנקוב בשמה. אני לא חוזר עלדברים שאחרים אמרו לפני, קראתי את הקוראן ובסורות הראשונות תמצאו דברים רעים עליהודים ושאר לא מוסלמים.

כן, לפי האסלאם ביום הדין כל העצים ידברו כדישהם יוכלו לומר איפה היהודים כדי שיהיה אפשר להרגם. יהודים אף נזכרים כחזירים, וישנו ציטוט שטוען שאסור לקחת יהודים או נוצרים כבעלי ברית, כיוון שהם בעלי בריתביניהם. אינדיקציה מאוד מוקדמת של אמפריה יהודית נוצרית. עם כל הכבוד, דברים מסוגזה ציפיתי למצוא במיין קמפף מאשר ספר קדוש. היטלר עצמו טען שחבל שהערבים לא כבשו אתאירופה כיוון שאז הגרמנים היו מוסלמים וגרמניה הייתה מעצמה מוסלמית כי זה תואם אתהתיאוריה שלו. וחאג' אמין אל חוסייני תרם לגיבוש הפיתרון הסופי. אני לא אומר שכלהמוסלמים כאלה, אבל, אילו הם פני האסלאם. רחוק מאוד מדת של שלום. מאודרחוק.

עכשיו, חזרה לנושאים הראשיים. עכשיו כאשר אנו רואים שהטרור האסלאמי לא נובע משום מקום חוץ מהאסלאם עצמו, הבה נחזור לאל קאעידה ואיראן. כאשר אני מסתכל לאיפה נושבות הרוחות במדינות " אסלאמיות " ( מצרים, ירדן... ), ניתן לומרק שהן לכיוון תמיכה בפונדמנטליזם. ואם כך ( ואני מתפלל שאני טועה ), מהפכה אסלאמית במדינות מסוג זה היא אופציה מתקבלת על הדעת. ועם אל קאעידה ושאר ארגוני טרור לעולם אי אפשר לדעת במדוייק מה תהיה הפעולה הבאה אלא אם כן ישנו מרכז מודיעין מצטיין. ועכשיו, לאנשים שטוענים שיש " הפסקת אש " ( או ליתר דיוק השקט שלפני הסערה ) בינינו לפלסטינים, זהו שקר אחד גדול. אנחנו פשוט מסכלים יותר פיגועים. לעולם אי אפשר לדעת מה המשוגעים הללו יעשו. לעולם לא על בטוח.

עכשיו חוזרים לאיראן. לקראת דצמבר 2005 איראן תהיה בעלת יכולת לפתח פצצות גרעין, ועם עזרה מפקיסטאן זה יהיה אף מוקדם יותר. גם סעודיה ומצרים התחילו להתעניין בבניית אמצעים גרעינים, אשר אני מבטיח לכם, השלום זה האנטיתזה להם.

רק רגע, עכשיו מן הסתם ישאלו אותי איך אני מסביר את הפילוג של סונה ושיעה בתוך זה. איראן היא שיעית וסעודיה ומצרים הן סוניות. ובכן, לפני הפילוד היה אסלאם אחד. התיאוריה שלי עלולה להיות לא נכונה אך יכול להיות שהם מנסים לחזור לאסלאם זה לפני השיעה וסונה.

גם במקרה הכי טוב, שאיראן לא נותנת לשאר מדינות " אסלאמיות " יכולת גרעינית, המצב לא יותר טוב.

תתחיל מלחמה קרה בין איראן לישראל. וגם בין איראן&פאקיסטן נגד הודו. הודו תחפש בעלי ברית ומן הסתם תפנה אלינו. ועכשיו, להתנתקות. הם ממשיכים עם הטרור ואנחנו מחוייבים לחזור. אבל, איראן מודיעה שאם אנחנו חוזרים ולא מתנתקים באותה הזדמנות מהגדה המערבית וירושלים אז הם שולחים פצצת גרעין.

אז, אם נסרב הם אוטומטית ישלחו פצצת גרעין. אם לא נסרב, ונתנתק גם מהגדה וירושלים, האיראנים יחכו לעוד הזדמנות, עד שנהיה חייבים לסרב ולא נוכל לוותר עוד. אז תגיע הפצצה, במוקדם או במאוחר.

בין אם הפצצה פוגעת או לא, אנחנו נהיה מחוייבים לענות. ונענה בפצצת גרעין. המשך השתלשלות האירועים נמצא בהתחלה. מלחמה אטומית = מלחמת עולם.

אבל, זה יכול להיות לא יותר מסיוט אם נפעל מהר. אם נכריח את איראן להתפרק מנשקה בדיפלומטיה או כוח, והייתי אומר שהאפשרות האחרונה היא הסבירה ביותר כיוון שלא ניתן להאמין למילה שלהם.

אם הם יתפרקו מנשקם, כל שאמרתי יכול להישכח. הודו לא תחפש בעלי ברית ופאקיסטן לא תחפש לעצמה בעלי ברית. היא והודו תישארנה שוות. אבל, אם איראן לא תתפרק מנשקה, לעולם החופשי יהיה עתיד שחור. מאוד שחור.

דבר שחשוב לדעת:

http://stage.co.il/Stories/537228429

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-09-2005, 19:34
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אני רוצה את הפטריה שלקחת and make it a double
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכסנדר הגדול שמתחילה ב "היום בו הטרור האסלאמי ינצח"

מכרו לך סחורה סוג א' א'.

וברצינות. המשטר באיראן הוא אולי פונדמנטליסטי,אבל זה עדיין לא עיראק או צפון קוריאה,ואין שם מנהיג אחד מטורף שמחליט בצורה בלתי רציונאלית. ההחלטות המשמעותיות באיראן מתקבלות ע"י מועצת חכמי הדת,וגם בשגעון שלהם יש הגיון. הם מעבירים טילים לחיזבאללה,אבל כאלו שמוגבלים בטווח ובעוצמה. מדוע הם לא מעבירים ללבנון את הטילים שמגיעים עד ת"א או רחוק יותר?
אתה באמת רואה את המשטר האיראני מאיים את האיום שכתבת בקטע המודגש? ברגע שמישהו רישמי מטהרן יגיד את זה,אז תוך 24 שעות כבר לא תהיה טהרן! העימות הגרעיני עם איראן נמצא היום בשלב הדיפלומטי,כשהשלב הבא יהיה סנקציות במועצת הבטחון. קשה לי לראות את משטר ההיאטולות עומד נגד זה ולא מתקפל.

אופפססס,לפני שאני שוכחת. בכל פעם שמדברים על מלחמה גרעינית טוטאלית,נהוג להזכיר שהיחידים שישרדו את המלחמה הזאת הם הג'וקים החומים והגדולים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.prog2kill.com/2004/Amichai_rouch.files/image003.jpg]

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 03-09-2005 בשעה 19:46.
ישן 03-09-2005, 19:58
  אלכסנדר הגדול אלכסנדר הגדול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אני רוצה את הפטריה שלקחת and make it a double"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי minimax
מכרו לך סחורה סוג א' א'.

וברצינות. המשטר באיראן הוא אולי פונדמנטליסטי,אבל זה עדיין לא עיראק או צפון קוריאה,ואין שם מנהיג אחד מטורף שמחליט בצורה בלתי רציונאלית. ההחלטות המשמעותיות באיראן מתקבלות ע"י מועצת חכמי הדת,וגם בשגעון שלהם יש הגיון. הם מעבירים טילים לחיזבאללה,אבל כאלו שמוגבלים בטווח ובעוצמה. מדוע הם לא מעבירים ללבנון את הטילים שמגיעים עד ת"א או רחוק יותר?
אתה באמת רואה את המשטר האיראני מאיים את האיום שכתבת בקטע המודגש? ברגע שמישהו רישמי מטהרן יגיד את זה,אז תוך 24 שעות כבר לא תהיה טהרן! העימות הגרעיני עם איראן נמצא היום בשלב הדיפלומטי,כשהשלב הבא יהיה סנקציות במועצת הבטחון. קשה לי לראות את משטר ההיאטולות עומד נגד זה ולא מתקפל.

אופפססס,לפני שאני שוכחת. בכל פעם שמדברים על מלחמה גרעינית טוטאלית,נהוג להזכיר שהיחידים שישרדו את המלחמה הזאת הם הג'וקים החומים והגדולים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.prog2kill.com/2004/Amichai_rouch.files/image003.jpg]

אלה אנשים שהם קיצונים מוסלמים. ונוסף על זה גם שיעים. לכי תחליטי שהם לא יעשו את זה. הם לא אומרים במסגדים שלהם סתם מוות לישראל.

דבר שחשוב לדעת:

http://stage.co.il/Stories/537228429

ישן 04-09-2005, 09:31
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
רק להזכיר לך משהו אחד:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלכסנדר הגדול שמתחילה ב "היום בו הטרור האסלאמי ינצח"

בדרך כלל, לאחר שמטילים פצצת אטום באיזור מסויים יש קרינה רדיואקטיבית. אם האיראנים, ישגרו לעברנו טילים עם ר"ן אטומי, אז למה שהאמריקננים יכניסו חיילים לאיזור שבו הם ימתו עוד לפני תחילת כל קרב?
דע לך, שאם מישהו יפלוש לג'יברלטר הוא יתקל קודם כל בספרדים, מה שמבטיח הידלדלות כוחותיו לפני שהוא יגיע לצרפת. האומות הערביות שניתן לראות בהן כמסוגלות למעשי פלשיה נרחבים כאלו הן ספורות. ומה גם, שניתן לראות לאורך ההיסטוריה את רמת שיתוף הפעולה ה"מעולה" ששוררת ביניהן - ראה את ש"פ ביניהן במהלך מלחמת העצמאות שלנו, כאשר כל מדינה חשדה באחרת כי היא רוצה יותר שטחים מהמדינה, ומשום כך (בין הייתר) נמנע מהן ש"פ אסטרטגי שהיה יכול להוביל לניצחון שלהן. אותו דבר לדעתי יקרה גם אם (וזה אם גדול) ותהיה החלטה נואשת של מספר מדינות ערב לפתוח בפלישה כוללת. אתה שוכח שבאירופה ישנן מדיונת עם צבאות לא מבוטלים (גרמניה, אנגליה וכן הלאה) שהציוד בהן ואיכות החומר האנושי גבוהה בהרבה ממרבית הצבאות הערביים.
כמו כן, אמריקה לא תובס כ"כ מהר בזכות היתרון הגאוגרפי שיש לה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:48

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר