לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2005, 21:03
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אשכול: הפדיחות והשטויות שעשיתי בחיי..

לק"י

מכיוון שכל הארץ במצב די זחוח,ופני כולם עגומים מדי,או מבאסים בקיצור.החלטתי שצריך לעשות משהו שיעלה את המורל.הוא לא ישנה דברים,הוא לא יגרום להם להעלם,אך הוא בהחלט יביא חיוך!(וכולנו יודעים כמה בריא לחייך...)אז כל אחד בזמנו החופשי יספר על פדיחה קטלנית או שטות שעשה...אנשים יחייכו קצת,ואולי המדינה תשאר בחרא,אבל לפחות נצבור חיוכים והחיים יהיו די יפים..ובגלל שצריך דוגמא אישית...אז אני אתחיל..:
כשהייתי בערך בכיתה ד',הייתי במועצת תלמידים.בכל מקרה,היינו צריכים ללכת למין תערוכה של חוגים ולהצביע לדברים שמהם התרשמנו/נהננו.אז נסענו לתל-אביב כולנו מאושרים,ואני ועוד מישהי בגילי במיוחד.היה שם אביר חלומותינו,אחד מכיתה ו' שלשתינו היה עליו קראש רציני.אז רחפנו קצת והגענו למקום,שמחות ומחייכות.אני רחפתי במיוחד,כל-כך רחפתי שלא ראיתי איזה שלט עצום,ע-נ-ק מעץ שהתפרש לגובה ולרוחב...וכן..התנגשתי בו!לא מספיק ההשפלה הזאת,היו שם גם מורים והם באו ושאלו אם אני בסדר.....בקיצור מביך!סליחה על המריחה...קשה לספר את זה נורמלי...=)אז יאללה..שלפו!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-08-2005, 21:50
  -Maya- -Maya- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "אשכול: הפדיחות והשטויות שעשיתי בחיי.."

חח מצחיקה
רעיון נחמד

הממממ היו לי מלא פדיחות אני לא זוכרת את כולן אז אני אכתוב מה שזכור ליי...

לפני כמה שנים כשעוד הרכבתי משקפיים הייתי איזה יומיים בלי משקפיים כי החליפו לי עדשות במסגרת,
בקיצור זה היה יום שישי בערב והלכתי עם ההורים שלי לצעדה, וכשחזרנו אז עברנו דרך המרכז והם הסתכלו על חלון ראווה של חנות אחת ובגלל שהייתי בלי משקפיים ולא ראיתי אז התקרבתי...והתקרבתי יותר מדי
דפקתי את הראש בזכוכית והאזעקה התחילה לפעול אבל חוץ מאיתנו לא ממש היה שם מישהו אז לא נורא..

הממ ולפני כמה ימים כשהלכתי לסבא וסבתא שלי אז נפלתי סתם ככה במדרגות..אבל גם שם אף אחד לא היה אז לא נורא..

וזה מה שזכור לי כרגע
ישן 24-08-2005, 10:47
  רעל בעיניים רעל בעיניים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "אשכול: הפדיחות והשטויות שעשיתי בחיי.."

לפני חודשיים בערך היתי בים אחרי הצהריים אני יושב באחד הפונדקים שעל החוף
ושותה בירה בחוץ כי הם שמים כסאות בחוץ.
פתאום אחת באה ופרסה מגבת 5 מטר לידי ורצתה להוריד את החולצה והגינס כי מתחת היה לה בגד ים מן הסתם. אז היא הורידה את החולצה הכל טוב ויפה. אבל כשהיא באה להוריד את הגינס
הוא ירד יחד עם התחתונים. מסכנה אני ראיתי לה הכל לא יודע אם מישהו אחר ראה לא היו הרבה אנשים

אבל היא הסתכלה עלי ולא ידעה מה לעשות וריחמתי עליה.

ישן 24-08-2005, 14:17
  Soulful Soulful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.04
אמממממ וואה וואה כמה היו לי!
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רעל בעיניים שמתחילה ב "לפני חודשיים בערך היתי בים..."

פאדיחות.. חופשי...
קיצר הפאדיחה הכי גדולה שלי היא שפעם אחת אמא שלי ביקשה מאחי להקליט לה איזשהו סרט, ושהוא סיים להקליט הוא שכח להעביר להתחלה, יעני שלוחצים פליי זה ממשיך מהנק' שהוא הפסיק להקליט...
קיצורררר איזה שבוע אחרי זה באו אלינו פול אורחים וזה ואמא שלי ביקשה ממני להשים את הקלטת שהוא הקליט....
החמאר הזה הקליט על קלטת שהיה בה סרט בצבע השמים... ושלחצתי פליי זה הראה איזה אחד *ורד לבחורה... עד שקלטתי ת'קטע ועד שלחצתי על סטופ עברו איזה 30 שניות
שבהם חצי מהחברים של ההורים שלי, ההורים שלי וסבתא שלי ראו את הקטע...

ודבר מפגר שעשיתי... אממ עברתי תאונת דרכים לפני שנתיים ככה... קיצר שההוציאו אותי מהרכב הרימו אותי מהידיים ומהרגלים,ורציתי לבדוק אם אני יכול אם אני יכול להזיז ת'רגליים... אז ישרתי ת'רגלים ישר לאיזור המאוד רגיש של אותו אחד שהרים אותי....הוא התקפל לאיזה דקה-שתיים... קיצר לא נעים... לא נעים בכלל

ישן 31-08-2005, 17:56
  Yossi_Z2 Yossi_Z2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
פאדיחה דיי טרייה..

משהוא כמו שבועיים...אולי קצת יותר...

היה מסיבת הפתעה לידידה שלי שהיה לה יום הולדת...וזה היה בבית שלה....אחרי כל ההפתע וזה היה מלא בלונים על הריצפה...ושיעמם לי...(כרגיל..) אז החלטתי לקחת שני בלונים..ולעשות לעצמי "חזה"...אני בנתיים מסדר את הבלונים...מסדר שהשפיץ יהיה מקדימה שיהיה קצת ריאליסטי....בסוף שאני מרוצה מהסידור...איך שאני קם ומיסתובב להראות לחברים שלי שהיו במרפסת...אני רואה את אמא של הידידה וחברה שלה בוהות בי כאילו נפלתי ממאדים...אני בתור בנאדם שצוחק מכל שטות...התחלתי ליצחוק להם בפנים אבל מייד מהרתי להיסתובב וליפתוח את הדלת של המירפסת...
בקיצור....לבית הזה אני לא יתקרב בקרוב...

יוסי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:40

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר