לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2004, 14:55
  b^baby b^baby אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04
אנשים אני חייבת עזרה!!

טוב אנשנושים אני חייבת את העזרה שלכם!! אבל חייבת!

זה התחיל ככה לפני איזה 5 וחצי חודשים הכרתי את בן הדוד של חברה שלי. היינו ידידים טובים ואז הבנתי שאני אוהבת אותו. באותו זמן שהכרתי אותו הייתה לו חברה אז העדפתי לשמור הכל בבטן ולהתרחק ממנו. הוא מרוב שהיה עסוק בחברה שלו לא התייחס להתרחקות ביננו.
אני המשכתי לי הלאה למרות שהיה לי קשה אבל התגברתי כמו שאומרים.. לאחר חודשיים הכרתי מישהו והתחלנו להיות בקשר ואנחנו כבר חברים חודש וחצי(אגב אני אוהבת אותו מאוד!)
הבן דוד של חברה שלי בינתיים נפרד מחברה שלו ולא יודעת מה קרה פתאום הוא מתחיל להתקשר אליי ואומר לי "מה את עושה היום?", "בא לך לעשות משהו היום?" ואני תפסתי אותו כידיד אמרתי לו סבבה וזה... וכל זה קורה כשהוא יודע שיש לי חבר!!!
הוא התחיל להתקשר כל יום וזה התחיל להיראות לי מוזר ביותר... חבר שלי כבר התחיל לחשוד בקטע שלי איתו... התחלתי עוד פעם לתפוס מרחק והבנתי שאני כבר לא מרגישה כלפיו כלום והוא לא מזיז לי... הוא דווקא התחיל להגעיל אותי אני לא יודעת למה!
בקיצר יום אחד הוא עושה לי שמעי אני חייב לדבר איתך דחוף אני רוצה לראות אותך.. אמרתי לו שמע אני לא יכולה דבר איתי בטלפון. אז הוא עושה לי לא עכשיו אני קופץ אלייך לשכונה נדבר..
בקיצר הוא בא והוא אומר לי "שמעי לא יודע מה קרה לי אני כבר יותר לא חושב על חברה שלי לשעבר.. היא לא מזיזה לי.. שכחתי אותה בזכותך... אני מתחיל לפתח רגשות כלפייך ואני רואה אותי ואותך בתור חברים... אני רוצה לדעת אם תהיהי מוכנה לעזוב בשבילי את חבר שלך?" הייתי המומה באותו רגע!! אמרתי שמע "יש לי חבר אני אוהבת אותו..לא רוצה שהקשר שלנו בתור ידידים יהרס אבל ברגע זה הרסת אותו כי אני לא יכולה להיות ידידה של מישהו שרואה אותי יותר מידידה.."
הוא אמר לי תחשבי על זה... אני לא החזרתי לו תשובה ולא כלום... מאותו יום הוא רק מציק לי הוא נדבק לי לנשמה הוא לא עוזב אותי, כל פעם הוא מברר דרך בת דודה שלו מתי אני מסיימת ללמוד והא בא לבית הספר שלי... הוא מתקשר אליי יותר מ-5 פעמים ביום... ונמאס לי!! אמרתי לו שיפסיק כבר אני לא רוצה שום קשר איתו ובמקום שהוא יתרחק ממני הוא ממשיך וממשיך... דיברתי עם חברה שלי שתגיד לו שיפסיק כבר והוא לא מבין!!
אני לא רוצה לספר לחבר שלי כלום כי הוא אחד שמקנא מהר ולא חושב פעמיים לפני שהוא עושה משהו.. אני בבעיה אני לא יודעת איך להרחיק אותו ממני! ניסתי להכיר לו את חברה שלי והוא לא רוצה!! נמאס לי כבר!! תנו לי עצות מה לעשות אני מפחדת שהוא ינסה לסכסך ביני לבין חבר שלי הוא מתחיל כבר להפחיד אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מקווה שתתנו לי עצות מהר!!
כל עצה תתקבל בברכה...

תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2004, 01:37
  Kodak Kodak אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי b^baby שמתחילה ב "אנשים אני חייבת עזרה!!"

את צריכה לחשוב מה האפשרויות שלך ומה ההשלכות שלהן.

ראשית, להתעלם מהבנאדם אינך יכולה מכיוון שאת מנסה, ויותר מכך- את אומרת לו במפורש שאינך רוצה דבר איתו. אגב, כאשר את אמרת לי שאינך רוצה עימו דבר, כיצד הוא הגיב? מה הוא אמר לך?

כמו כן, אם הינך רואה שהוא עובר את הגבול, הוא מאבד פרופורציה, דיבורים עימו לא עוזרים, תנסי לדבר עם הבת דודה.. שתפעיל קצת לחץ. כמו כן, להגיד לו שוב ושוב שאינך רוצה עימו דבר ובטון תוקפני. אף אדם רציונאלי לא רוצה להיות בקשר עם בנאדם שמדבר אליו באגסיביות (בהנחה שלפני ניסית להסביר לו בצורה נאותה ומכובדת שאין לך עניין בו).

בלי קשר למעשייך הלאה, עלייך לספר לחבר שלך. הוא חבר שלך, לא? מערכת יחסים מבוססת על תקשורת. משהו מציק לך, מפריע לך, מטריד אותך, עלייך לחלוק עימו. שיעזור לך הוא למצוא פיתרון. כמובן שאם ברור שלך שהבחור רוצה או ירצה בשלב מסויים לסכסך בינך ובין חברך הנוכחי הוא יגיע באיזשהו שלב אליו וינסה לסכסך, ולכן רצוי שתדברי עם חבר שלך לפני שהוא ידבר איתו (או כל דבר אחר). תמיד טוב שזה יבוא ממך, ולא בקטע של להסתיר, אלא של לחלוק עם חברך לחיים שהינך אוהבת, מכבדת וסומכת. אני מאמין שאם תספרי לו בצורה הנכונה הוא יבין אותך ויעזור לך.

אם הינך רואה שהוא מגזים, מתנהג בצורה אובססיבית לגמרי (שוב, חשוב לקחת הכל בפרופורציה), אין לך ברירה אלא לומר להורים או לכל גורם מוסמך כולשהו שיכול להרגיע את הבנאדם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר