לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-08-2005, 17:26
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
התמונה היפה ביותר שראיתי בחיי (פרסום חינם לאלרואי)

אני יודע שזו עבירה בוטה על חוקי הפורום,
אבל אלרואי צילם את התמונה שיפה ביותר שראיתי מימי -
http://www.pbase.com/elroyie/image/47958022
בכוונה אני שם את הקישור ל-pbase ולא את התמונה כדי שהעבירה תהיה רק על חוקי הפורום ולא גניבה של ממש .... אבל פשוט לא יאמן מה הוא עשה.
מנהלים - תסלחו לי בבקשה אחרי שתראו את התמונה ותרשו לאשכול להתקיים.

ואלרואי - גם אם ינעלו - ההערה הבאה תשאר -
מ-ד-ה-י-ם !! היה שווה את השעות בשמש במסתור ... לדעתי התמונה יכולה לקבל המון פרסים. הייתי מתחיל בלשלוח אותה ליוסי אשבול (שמצפייה בתמונות שלך - כנראה שאתם מכירים...)
כל הכבוד ! כולי קנאה !!

ולכל השאר - כשאומרים "צילום ציפורים" - לזה מתכוונים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2005, 17:44
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "התמונה היפה ביותר שראיתי בחיי (פרסום חינם לאלרואי)"

התמונה מדהימה ללא כל ספק, אבל אני לא מתרשם ממנה יותר מדי.
זו אמנם תפיסה נפלאה, אבל עם עדשת 300 מ"מ (מתאר לעצמי שהיא מהסוג האיכותי) אפשר לערוב לציפורים האלה ולצלם הרבה טייקים שלהם, צדים את ארוחת הצהריים.
בסופו של דבר, הם תמיד תופסים שלל. בתמונה הזו יש את עניין הפרטים הרבים והמרשימים, ואת טיפת המים שרק מוסיפה לטריות של התמונה - אבל בסופו של דבר - היא תפיסה מתוכננת של משהו צפוי (אם היית תופס ברק במהירות 1/640 - זה כבר מרשים).

בכל מקרה - התמונה מקבלת ניקוד 5/5 בלי לחשוב פעמיים - שזה לא ישתמע אחרת חלילה.

ישן 26-08-2005, 19:25
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[font=Verdana]התמונה מדהימה..."

אני אגיב כאחד שמצלם ציפורים ולא כאחד שמתיימר להצליח לצלם משהו כזה -
צילום ציפורים קשה מאד משתי סיבות -
1. צילום בתעופה הוא מאד מאד מהיר וקשה טכנית
2. לציפור המון פרטים קטנים, לא דומה לשום דבר אחר (אולי מקרו של חרק מורכב). כלומר חייבים לצלם מאד מקרוב, עם עדשה ארוכה, ב-ISO100 ומהירות גבוהה.
לשקלל את שתי הנקודות יחד - יוצא בלתי אפשרי פחות או יותר...

לגבי לארוב לציפורים - זה עובד יפה כל עוד הן לא רואותם אותך. כלומר חייבים לשבת במסתור, עכשיו קצת חם בחוץ, וציפורים לא מפגרות - חייבים להכנס למסתור לפני שהן קמות בבוקר אחרת הן זוכרות שאתה שם ולא חוזרות לאותו המקום. כנ"ל אם תצא מוקדם מדי - תהרוס את המסתור לתמיד.
אז לשבת בתוך קופסה של מטר על מטר כל היום, לעשות את הצרכים שם, לשתות רק מים ועוד בסוף צריך להשתיק את המצלמה כדי שהקליק לא יבריח אותם ....

ואז בסוף - אחרי הכל - צריך גם המון מזל. כדי שבדיוק השלדג שתפס דג יגיע אליך, בדיוק יראו את הדג משופד, ובדיוק טיפת מים תעשה את זה מושלם.
צריך לנסות לצלם ציפור. רק אחרי שתשרוף מאות סלילים או אלפי תמונות דיגיטאליות בלי שאפילו אחת תצא טוב - לומדים להעריך את הצלמים שמצליחים. כמו יוסי אשבול שעשה מזה קרירה, או אלרואי.
בפעמים הראשונות שניסיתי הייתי הולך לצלם שעות, חוזר עם מאות תמונות ואפילו לא אחת שמישה.

ו-adamr - כשאתה נכנס למוזיאון ורואה תמונה של ואן-גוך - אתה אומר שאתה לא יודע לצייר בגלל זה אתה לא מתרשם ?

ישן 26-08-2005, 19:50
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "אני אגיב כאחד שמצלם ציפורים..."

לא יודע.. לא ניסיתי.

אני מתאר לעצמי שזה קשה, ואי אפשר לביים את זה ממש.
אבל מי שחוקר את ההתנהגות של הציפורים יכול להצליח לצלם, וזה רק נהיה קל עם הזמן.
אז אני לא מבין גדול, ואני לא יודע באיזה דיאורדורנט צריך להשתמש, או באיזו קופסא צריך לשבת, ומתי לקום בבוקר... אבל מחוץ לחלון שלי יש עץ עליו מקננים מלא דררות (תוכי חופשי שאני מוצא אותו מאוד יפה) ובכל שניה שאני רוצה, לו היתה לי עדשת טלה, הייתי יכול לירות בהם ולצלוף.

לא מתיימר לצלם ציפורים, אבל אני מודע לכך שבשביל להוציא תמונה מעולה מכל סגנון - צריך הרבה כשרון ולא מעט נסיון.
הכל מהצילומים הכי מבויימים בסטודיו, עד לכידת ברקים.
לכל דבר יש את ה"ממוצע" שהרוב מצליח להגיע אליו, ויש את ה"מעולה" שרק מעטים מצליחים להוציא.

ישן 26-08-2005, 21:42
  idanst idanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "[font=Verdana]התמונה מדהימה..."

אני לא יודע אם אתה יודע ארנון, אבל כל יום ראשון בפורום של אולימפוס בDPREVIEW יש שירשור שמוקדש לציפורים עם תמונות טובות מאד אז זה בטח יעניין אותך.
הנה כמה לדוגמא: (שווה מבט)
http://forums.dpreview.com/forums/r...13763910&page=1
http://forums.dpreview.com/forums/r...essage=13672677
http://forums.dpreview.com/forums/r...13588641&page=1
http://forums.dpreview.com/forums/r...essage=13407220
http://forums.dpreview.com/forums/r...essage=13318819
http://forums.dpreview.com/forums/r...12926668&page=1
פעם אחת היו גם דבורים =\
http://forums.dpreview.com/forums/r...essage=13586780

וגם עכשיו נפתח עוד שרשור נחמד שבטח יעניין אותך
http://forums.dpreview.com/forums/r...14750277&page=1

ושחכתי לכתוב, תמונה מדהימה ללא ספק.

נערך לאחרונה ע"י idanst בתאריך 26-08-2005 בשעה 21:45.
ישן 26-08-2005, 20:41
צלמית המשתמש של elro602
  elro602 elro602 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "התמונה היפה ביותר שראיתי בחיי (פרסום חינם לאלרואי)"

ארנון, ראשית תודה על המחמאות.
דבר שני לי אישית אין בעיה שהעלית את ההפניה אני רואה את זה כמחמאה בלבד.

אם יש משהו שאני לא אוהב זה זלזול, בבקשה אל תזלזלו, אני לא מזלזל בשום ז'אנר לפני שניסיתי אותו לפחות...

לא מבקש תגובות אוהדות אם בכלל, לא אני העליתי את התמונה לפה, אני ממש "אוהב" את הדרך שהגבת MARXX, סלח לי אבל זו בורות דרך התגובה ותוכן התגובה, אני מצטער שאני אוהב לצלם בעלי כנף, אבל תאמין לי שיש הרבה מה ללמוד, אני לא מבין למה צילום טבע נתפס בכזה זלזול ולעומת זאת צילום סטודיו עם תאורה מכוונת ומכוילת, מצלמה במצב צילום מסוים המתאים בצורה אבסולוטית לתנאי הצילום נחשב להרבה יותר...

ADAMR זכותך המלאה לא לאהוב.

נ.ב.

הלמידה כוללת לא רק צילום אלא דרך חיים של הציפורים, התנהגות ועוד הרבה דברים אחרים, אני אישית שמח על זה שאני מרחיב את אופקיי לעוד כיוון.

ישן 26-08-2005, 20:57
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי elro602 שמתחילה ב "ארנון, ראשית תודה על..."

אלרו - תרגיע!

"אני מתאר לעצמי שזה קשה, ואי אפשר לביים את זה ממש." (בהתייחסות לצילום ציפורים)

"לא מתיימר לצלם ציפורים, אבל אני מודע לכך שבשביל להוציא תמונה מעולה מכל סגנון - צריך הרבה כשרון ולא מעט נסיון." פה קיבלת מחמאת "כישרוני" ו"מנוסה" בסגנון שלך (צילום ציפורים).

"לכל דבר יש את ה"ממוצע" שהרוב מצליח להגיע אליו, ויש את ה"מעולה" שרק מעטים מצליחים להוציא" פה קיבלת ציון "מעולה".

"בכל מקרה - התמונה מקבלת ניקוד 5/5 בלי לחשוב פעמיים - שזה לא ישתמע אחרת חלילה"
יותר מזה?

אלרואי, מה קרה?
זה שאני לא מתרגש כי אני כבר רגיל לא אומר שאני מזלזל בסנגון שלך.
בכל מקרה - הבנת הנקרא בסיסית היתה חוסכת את התפנית בכיוונו של האשכול.
חבל...

נ.ב - השם זה Narxx ולא MARXX...
סתם, אם כבר הגבת, לפחות ציין את השם שלי נכון

ישן 26-08-2005, 21:01
צלמית המשתמש של elro602
  elro602 elro602 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.03
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אלרו - תרגיע! "[b]אני מתאר..."

"אבל מי שחוקר את ההתנהגות של הציפורים יכול להצליח לצלם, וזה רק נהיה קל עם הזמן"

"אז אני לא מבין גדול, ואני לא יודע באיזה דיאורדורנט צריך להשתמש, או באיזו קופסא צריך לשבת, ומתי לקום בבוקר... אבל מחוץ לחלון שלי יש עץ עליו מקננים מלא דררות (תוכי חופשי שאני מוצא אותו מאוד יפה) ובכל שניה שאני רוצה, לו היתה לי עדשת טלה, הייתי יכול לירות בהם ולצלוף"

"זו אמנם תפיסה נפלאה, אבל עם עדשת 300 מ"מ (מתאר לעצמי שהיא מהסוג האיכותי) אפשר לערוב לציפורים האלה ולצלם הרבה טייקים שלהם, צדים את ארוחת הצהריים"

"...אבל בסופו של דבר - היא תפיסה מתוכננת של משהו צפוי (אם היית תופס ברק במהירות 1/640 - זה כבר מרשים)"

ותבין לבד, הבנת הנקרא למדתי מזמן אז אולי בגלל גילי שכחתי משהו, אבל לא את הכל...

ישן 27-08-2005, 00:19
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי elro602 שמתחילה ב ""אבל מי שחוקר את ההתנהגות של..."

אלרו, חלאס, מה יש?

לא קמת על הצד החיובי הבוקר, ובגלל זה אתה מסתכל רק על החצי כוס הריקה.
אולי זה בגלל שאתה רגיל לקבל רק "וואו" כל היום, ותגובות כמו שלי לא מוצאות חן בעיניך.
אין לי כוח להתווכח איתך, מהסיבה הברורה שאני צודק ואתה טועה ומגיעה לי התנצלות קבל עם ופורום.

"אבל מי שחוקר את ההתנהגות של הציפורים יכול להצליח לצלם, וזה רק נהיה קל עם הזמן"
כמו כל תחום בחיים.

"אז אני לא מבין גדול, ואני לא יודע באיזה דיאורדורנט צריך להשתמש, או באיזו קופסא צריך לשבת, ומתי לקום בבוקר... אבל מחוץ לחלון שלי יש עץ עליו מקננים מלא דררות (תוכי חופשי שאני מוצא אותו מאוד יפה) ובכל שניה שאני רוצה, לו היתה לי עדשת טלה, הייתי יכול לירות בהם ולצלוף"
ללא ציניות - אני באמת לא מבין גדול בצילום ציפורים.
מכאן, למעשה - הורדתי כל אחריות לדיוקים כאלה או אחרים בכל תוכן ההודעה.
אגב - אין פה שום דבר מעליב ו/או פוגע.
אם היית טיפה יותר נחמד - אלרואי, היית מפרט לי ומנסה לעזור לי ללמוד במקום לכעוס עלי, למשל באיזו קופסא צריך לשבת, מאיזה מרחק לצלם, איזה ריח מבריח את הציפורים וכו' - באמת שאני לא מבין גדול. במקום לכעוס עלי - תן ידע (או שאל תתן, אבל לפחות אל תתעצבן סתם).

"זו אמנם תפיסה נפלאה, אבל עם עדשת 300 מ"מ (מתאר לעצמי שהיא מהסוג האיכותי) אפשר לערוב לציפורים האלה ולצלם הרבה טייקים שלהם, צדים את ארוחת הצהריים"
שוב - דיעה של אחד שלא מכיר את התחום.
מה מעליב בזה?
מזה נעלבת?????
אויי וויי זמיר - למה רגשות הנחיתות האלה?

"...אבל בסופו של דבר - היא תפיסה מתוכננת של משהו צפוי (אם היית תופס ברק במהירות 1/640 - זה כבר מרשים"
עומד מאחורי כל מילה.
צלם משהו בלתי צפוי - ואתרשם.
צלם משהו צפוי (ועם כל הכבוד - לצלם כל הזמן תמונות מושלמות, בשלב מסויים, הופך לקיטש ובנאלי, ממש כמו לצלם שקיעות) ואתרשם פחות.

יאללה - אני מחכה להתנצלות, ונוכל להמשיך להיות חברים.
שבת שלום.

ישן 26-08-2005, 23:46
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי adamr שמתחילה ב "תודה על הקראת הזכויות :)"

חברה - הגזמתם.
בד"כ אני לא מתערב אלא להביע את דעתי - אבל הפעם פשוט הגזמתם.
הייתי לפני חודש בערך באירוע לקידום החוק לספורט מוטורי. עשו שם הצגת תחלית של שליטה ברכב. מאחורי עמד בחור צעיר וכל הזמן אמר "קלי קלות", "שטויות", "ציפיתי ליותר" וכו' ... בסוף מישהו שאל אותו באיזה רכב הוא נוסע. הוא אמר שאין לו רכב. אבל הוא קורא הרבה עיתונים ויודע שזה קל.....

אז שימו לב רק לעובדה קטנטנה - כל מי שאי פעם התנסה בצילום ציפורים - אמר שזו תמונה מדהימה.
כל מי שקרא על זה בעיתון - העביר ביקורת.
ומתן - אתה יודע שאני בד"כ מסכים עם הדעות שלך, אבל לפסול תמונה כי אתה מנחש שתוכל אולי במקרה לצלם טוב כמוהו ? חז"ל אמרו "אין חכם כבעל נסיון". יש לך עץ מלא דררות ? צלם אותו. תראה לנו. אל תפסול עד שתנסה. אולי זה יותר קשה ממה שנדמה ? אולי כל ציפור במרוחקת ממך יותר מ-5 מטר לא תוכל לצלם באיכות גבוהה ? אולי בצילום ציפורים כל פגם הכי קטן בעדשה, מצלמה, מדידת אור וכו' מורגש ? אולי הרבה דברים שלא תדע עד שתנסה...

אני לא מנסה להגן על אלרואי. בהקשר אליו אני מתחרט שפתחתי את האשכול. טוב לא יצא מזה.
אני רק מנסה שתלמדו קצת. זה דבר אחד לזלזל במישהו נחות ממך. פסול - אבל מובן. אבל לזלזל במישהו שאפשר רק ללמוד ממנו ? חבל. לא תתקדמו לשום מקום ככה.

אז תעשו לי טובה שניכם - נסו לצלם ציפורים. אל תתרצו ב"עדשה", "מצלמה", "חצובה" אכלו לי , שתו לי... פשוט צאו לצלם. מה אכפת לכם ? אולי תלמדו משהו בדרך ...

ישן 27-08-2005, 03:31
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "חברה - הגזמתם. בד"כ אני לא..."

ארנון תעשה לי טובה, את בעיות הבנת הנקרא שלך ושל אלרואי תשאירו לעצמכם בסדר?
ואני אצלם ציפורים כששינכם תתחילו לצלם אופנה.

לא מעניין אותי כרגע, אין לי הציוד הדרוש לצילומים האלה גם לו רציתי לצלם ציפורים, ובזה אני מסיים את הנושא.

פסלתי את התמונה???
איפה פסלתי את התמונה?
אמנם אמרתי שזה לא מרשים אותי, אבל לפסול את התמונה.
לו היית שניכם עובדים קצת יותר חזק על העברית שלכם, הייתם מצליחים להבין שהחמאתי לבנאדם, בכך שהוא מוציא כל הזמן תמונות מושלמות, ולכן, עוד תמונה מושלמת כבר לא עושה לי וואו (אפילו שהוא קיבל אצלי, כמו תמיד, ציון 5/5).

ארנון - עשה לך מנהג קבוע, בבקשה.
בכל פעם שמשפט שלי יכול להשתמע לשתי פנים - אני תמיד מתכוון לצורה בה הוא לא פוגע בבנאדם. וזה נכון גם במקרה שאני אוהב תמונה, וגם במקרה ואני לא אוהב תמונה.
אני לא יודע אם שמת לב, או שלא שמת לב, אני לא תופס תחת פה על אף צלם.
ואם למישהו יש איזו שהיא שאלה, המפגרת ביותר שיש, אני תמיד שמח לענות ולהסביר במגבלויות הידע שלי (גם אם זה כולל מדריך להוספת EXIF בפורום, וכלה בהבדלים המהותיים בין ניקון לקנון ).
בנוגע לרושם, בתגובה הראשונה שלי, אני מציין כי בסופו של דבר, זו מיומנות.
וכמו שזו מיומנות לקחת בחורה ממוצעת, ולהוציא אותה "סופר-מודל" בעזרת סטודיו קטן בקומה שניה בבנין ישן ברחובות, גם צילום ציפורים (כמו כל תחום בחיים) - ע"י נסיון והתמקצעות, ניתן להוציא דברים מצויינים, ובקלות רבה יותר, מפעם לפעם.
לא אומר שזה קל ופשוט, אבל אני אומר שבתאכלס, אם אתה מכיר ציפורים, יודע איפה הן אוכלות, יודע מתי הן קמות, יודע את הרגלי המעוף שלהן וכל מה שצריך לדעת - בסופו של דבר, לצלוף תמונה מושלמת - זה כבר נהיה עניין טכני (ששוב, כדי שלא יבינו לא נכון - משתפר עם הנסיון).
הדוגמא של הברק שנתתי, היא דוגמא של דבר שלא ניתן לצפות והוא קורה מהר מאוד ולא חוזר שוב, לרוב, באותה נקודה בדיוק. ולכן, תפיסה כזו - תהיה מרשימה ביותר.

אם קראת את כל מה שכתבתי - אשריך. אם לא, זה ממש לא משנה.

אלרואי, כנראה שלא יצא לך להכיר אותי מספיק, וזה מסביר את האגרסיביות שלך.
היא מיותרת לחלוטין, וכל זה בגלל אי הבנה בסיסית מצידך, כפי שכבר הסברתי בתגובה שלי אליך למעלה. חבל.

ישן 27-08-2005, 06:24
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "ארנון תעשה לי טובה, את בעיות..."

אז בוא נסכים שכל תחום בצילום קשה בפני עצמו ועד שלא מתנסים בו אי אפשר להעביר ביקורת ?
צילום של עין בפלפון לא ממש נותן פרספקטיבה להעברת ביקורת על צילומי עיניים אחרים ?

תראה - יש שני סוגי אנשים בעולם - אסטרונאוטים ואסטרונומים.
אסטרונום יושב ליד השולחן שלו, לומד את התחום ומתמקצע בתיאוריה בצורה הכי טובה שיש.
אסטרונאוט טס לחלל. הוא עושה את הדברים שאסטרונום לומד עליהם.

במקרה של ציפורים - אתה האסטרונום. אתה למדת את הדברים אבל עדין לא עשית אותם. אלרואי הוא האסטרונאוט. הוא טס לחלל. אז קצת קשה להעביר ביקורת מהנוחות של המשרד / החדר הפרטי שלך.

פשוט הפריע לי מה שנראה כחוסר הערכה למאמץ אדיר שהביא לתוצאה נדירה.
אם טעיתי - אני מתנצל. וברור לי שזה לא הגיע מרוע או מרצון לפגוע. אני מכיר אותך לא מהיום.

נפרד כידידים ?

ישן 27-08-2005, 06:36
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "אז בוא נסכים שכל תחום בצילום..."

ידידים בטח - אבל למה להפרד?

me not going anywhere

בכל מקרה, שוב אתה לא מבין את שאמרתי כל כך הרבה פעמים.
ההודעה הזו תהיה קצרה, אין לי כוח לצטט את עצמי ואותך שוב.
אני מעריך את התמונות של אלרואי. אני חושב שהן טובות (ובתור אסטרונום, אין לי יכולת לשפוט, אולי הן גרועות מהיסוד ובגלל שאין לי כלים לדעת - אני סתם חושב שהן טובות, בדומה להודעה שלי באשכול אחר. ראה גם שתי הודעות למטה).
זה כמו שפעם אחת העליתי תמונה של עין עם ה 150מ"מ וכולם התלהבו, היה סבבה.
העליתי פעם שניה, גם, אהבתם, קצת פחות דיונים סביב התמונה, וזהו.
למרות שיש לי עוד מלא צילומי עיניים, אני לא מעלה אותן סתם, כי זה לא מחדש.
טוב.. אי אפשר לומר שאלרו לא מחדש, בכל פעם רואים ציפור אחרת בפוזה אחרת...
ויחד עם זה - הוא לא מחדש.

הבנת - סבבה,
לא הבנת - גם סבבה.

ישן 27-08-2005, 09:44
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "ידידים בטח - אבל למה..."

הבנתי.
מילא היו מעבירים ביקורת על תמונה שלי, אבל שבגללי יעבירו ביקרת על מישהו אחר ?
בקיצור - הבנתי, הכל בסדר, אפשר להמשיך בחיים ...

עריכה: רגע רגע רגע - עכשיו הבנתי את הפער !!
תשמע - אם אתה מצלם עין (אגב - עוד אחת מהתמונות היפות שראיתי...) - ברגע שאתה מצליח - זהו.
תוכל לשחזר את התמונה בכל רגע נתון.
להקים את הסטודיו, להביא דוגמנית, ובתנאים סטריליים - לצלם שוב את אותה התמונה בדיוק.

בציפורים זה לא תופס. אתה יכול לצלם את התמונה המושלמת פעם אחת בחיים ולא להצליח לשחזר אותה אף פעם. ובסוף צריך להגיד תודה על זה שאחת יש לך.
הבנתי את זה הרגע, כשעברתי על התמונות מהבוקר. התמונות די זהות למה שהיה לי פעם קודמת. טיפה יותר טובות. ואין אדם מאושר ממני כרגע. כי בציפורים החוסר ודאות כל כך גדול - שכל הצלחה מהנה מחדש.

לדעתי זה הפער החשיבתי ביננו והבסיס לויכוח. והסיבה שאני הולך להעלות תמונה של שלדג גמדי... שוב ...

נערך לאחרונה ע"י ArnonG בתאריך 27-08-2005 בשעה 10:03.
ישן 26-08-2005, 21:41
  alons73 alons73 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
תמונה נדירה ביופיה

אני חושב שזאת אחת התמונות הנדירות שאזכור עוד הרבה זמן.
אלרואי,
אל תתעצבן סתם, הרי זה ברור שזו תמונה נדירה ביופיה. ולהגיע לתוצאה כזו לא כל אחד יכול.
לפעמים אנשים מזלזלים כי אין להם מושג בתחום ולא מתוך כוונה לפגוע.

זהו מקרה לתגובה פוגעת שיש רק לכולם ללמוד כיצד לא מגיבים, כי העובדה שבמקרה זה
לא הייתה כוונת מפגע אך בכל זאת נפגע הצלם.

בואו נתרכז בצילום - בהבנת הנראה ולא בהבנת הנקרא

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/birthday.php?date=30/12/1973]

המצלמה היא העין השלישית-אלון ס.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר