לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2005, 21:06
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
איזה שקר מטומטם... עשית נסיון "שנון" לאלגוריה על שם הסרט. תפסיק לבזות את עצמך.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "לי יכול להיות תירוץ שאני סנילי, אבל מה התירוץ שלך על הטפשות הקולוסאלית?"

הגניבה של קניין רוחני של אחרים והצגתו כשלך, נקרא פלגיאט - והנסיון שלך לשדוד את צ'פלין
(שאולי נולד אחריך, אבל בוודאי גדול ממך...), הוא אבי-אבות הפלגיאטים, גם אם עשית נסיון נלעג
לשינוי השם, במטרה להראות שאינך בדיוק משווה לנאצים.

בכל מקרה, הגיל המבוגר שלך מקנה לך רק אזהרה על ההשוואה לנאצים. בצע השוואה נוספת
לנאצים (בדרך של פלגיאט/רמיזה/אמירה מפורשת או כל דבר אחר), ואני אאלץ להפסיק את
השיעורים למבוגרים, שדאתה מקבל כאן בחינם...

דבר אחרון, מסע הצביעות הנלעג שלך, שגורם לך להתנגד לחסימת מפרי חוקי פורום משמאל,
בשעה שאתה לא חדל מלקרוא לחסימת ימנים (גם כאלה שצעירים מניני-ניניך...), אמנם מרתק
ומסקרן, אבל אני מתכוון לעשות לו סוף
מעתה, אתה תפנה תהיותיך בעד-נגד חסימות/מחיקות אך ורק בפרטי, כמו גולש נורמאלי. נגמרו
הקלות הגיל...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-08-2005, 09:31
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
סוף סוף הצלחת לדחוק את ביג ג'ו מחוץ לפורום פרש.
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איזה אולטימטום מפחיד נתת לשאר השותפים...:) ד"ש לאסקימוסים..."

בלי סיבה,ללא שום חשש ומבלי להוקיר את התרומה שלו לפורום בימיו השוממים,
כשהוא ונוטה היו אלה שהפריחו את סקופים ופוליטיקה,כן כן גם אתה היית חלק מזה.
נכון,כשכל העבודה נעשתה והפורום נבנה ומלא באנשים כבר לא צריך את אלה שכיום צריך להתייחס אליהם ככאלה,הם רק מפריעים "ביחס המועדף" שהם אמורים לקבל
מעמדו של ביג ג'ו בפרש הוא ככזה שאין שום צורך לאיים עליו בפומבי ,ואיום שכזה בחסימה רק יגרש אותו מהפורום ואתה ידעת את זה היטב עוד לפני שעשית את זה.
הרי אתם מתכתבים כבר איזה 5 שנים ברציפות

מה שאני לא מבין הוא מדוע הרעה תחת טובה הזו.
אתה מאיים על אחד שלא צריך לפגוע בכבודו בצורה הזו בשל תרומתו לפורום,בשל בגרותו והעובדה שכמעט מעולם לא עבר על חוקי הפורום,ואף כיבד אותם,וכל מה שנכתב כאן היה צריך להעשות באישי.
אתה יודע את זה ,ואתה יודע שניצול מעמדך כאדמין בויכוחים הפוליטיים בניכם גרם לו ללכת.

יש מציאות אחד אורי,בפורום פרש אתה אדמין,ויכול להחליט על הכל,אבל הכל נעשה בגבולות הפורום.מחוצה לו המציאות לא משתנה ושארה כפי שהיא.

אני אומר לך במפורש,מה שנעשה כאן עם ביג ג'ו הוא מעשה נבלה שלא יעשה,ללא שום סיבה הגיונית קישרת הודעתו לנאציזם וללא שום סיבה איימת על השופט שכתב ההודעה כאן.
עכשיו אתה תוכל להפיץ את משנתך הפוליטית ללא אף מתנגד,כנואם לכל מה שישאר מהפורום הזה.

ישן 28-08-2005, 01:15
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

מעריך את ההתנצלות
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "צודק, לא אמרת "הגדול", ועל כן טעיתי בייחוס ההשוואה לנאצים, ומגיעה לך התנצלות."

צריך אומץ להודות בטעות ולהתנצל עליה, ואני מכבד את המעשה. אך כיוון שההתנצלות הייתה מאוד מצומצמת - גם ההערכה היא מצומצמת בהתאמה. נאמרו דברים אלימים וקשים - שכללו איומים והם, לא רק שנותרו בעינם, אלא שגם חזרת עליהם בההודעת ההתנצלות - חבל.

אני מעולם לא בקשתי יחס מיוחד חיובי מעבר למה שכל גולש עם הותק והתרומה שלי מקבל. אבל גם לא צפיתי ליחס מיוחד לשלילה...

המסקנה החשובה ביותר מהאשכול הזה, שכדאי לנסות בכל זאת להקשיב לכותב, ולקבל את דבריו כפשוטם בלי ליחס לו דברים שהוא מסביר שלא אמר ולא התכוון. במקרה הזה שלפנינו - זה היה חוסך עוגמת נפש מכ-ו-ל-ם.

ישן 26-08-2005, 18:45
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שרון תמיד פעל ללא מורא וללא פחד ועשה מה שבא לו ללא התחשבות בסדרי השלטון
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי הדסי שמתחילה ב "אורי,האם גם את כוב שורות אילו היית תוקף ומאשים אותו כרומז רמיזות נאציות?"

היום דוקא שהוא הפנה את פעילותו בכוון החיובי לדעתי כולם פתאום יוצאים נגדו.
היכן הייתם כשהוא הקים התנחלויות "בלי חשבון" על מנת להקשות על כל פתרון אפשרי - היום הוא חייב ל"אכול" אותה ולהתעמת עם "יקיריו" לשעבר.

זכרו לטוב את אי קבלת המרות בעת חציית התעלה במלחמת יום כיפור וזכרו לדראון עולם את גרירתנו לתוך הבוץ הלבנוני.
נזכור לרע את פזור ההתנחלויות ונזכור לטוב את מאמציו ונסיונותיו בתקון המצב והחזרת מדינת ישראל לשפיות, שתביא בעקבותיה פתוח ושגשוג.
ישן 25-08-2005, 14:33
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
בולשיט נלעג ככוכבי השמיים שאפילו לא מחזיק מים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי השופט שמתחילה ב "איומים כמו חול, ואין מה לאכול..."

זו בהחלט הייתה ההכרזה על מלחמת האחים, ותהיה בטוח שכשהיא תגיע, תכנית שרון
תתפוס חלק רציני בתפיסת עולמם והגורמים לה בעיני ה"לוחמים". הקרע בעם בהחלט
נוצר, ואם אתה חושב שלאנשים לא אכפת מזה שהם הורדו מאוטובוסים על סמך פיסת
בד שעל ראשם, אתה טועה(או אדיוט). זה פאשיזם אנטישמי מהסוג המתועב ביותר..

ואם כבר, הזכרת את הטרמינולוגיה - בוא כן ניכנס לזה.
גירוש הוא מונח מדוייק ונכון, אם כי הוא מפספס אלמנט מסויים של תכנית שרון. המונח
השלם והמדוייק ביותר, שתופס את כל משמעויות וכוונות הפינוי יהיה טיהור אתני בידי
ממשלת ישראל וצבא הקלגסים שלה.
אתה מוזמן לשחק עם זה כמה שתרצה, אבל כשמטהרים שטח מסויים מבני לאום או
שיוך אתני מסויים - מדובר בטיהור אתני. כשראש הממשלה בנוסף מכריז ש";עד 2006
לא ישארו יהודים ברצועת עזה", נעלם גם הספק באשר לכוונותיו...

נערך לאחרונה ע"י AlexKarpman בתאריך 25-08-2005 בשעה 14:42. סיבה: שגיאת הקלדה ושרת הומו
ישן 25-08-2005, 16:00
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
הדמגוג האדיוט הוא אתה. המינוח מדוייק לחלוטין.
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב ""טיהור אתני", יותר מאשר הוא דמגוגי הוא אידיוטי"

טיהור אתני אינו בהכרח גירוש האנשים אל מחוץ למדינה המגרשת, ואתה יודע זאת היטב, שכן
למרות שאינך רהוט ומשכיל, ידוע שבהיסטוריה אתה טוב מאשר בהבנת הנקרא (כל עוד אינך
מסתבך בשקרים, מה שקורה לא מעט, לצערי)

לשם הדגמה, נביא מקרה של טיהור אתני, שלא כלל גירוש אל מחוץ למדינה המגרשת:
במלחמת העולם השניה הגרמנית שלחו יהודים מכל שטחי אירופה שכבשו למחנות ריכוז בכל
רחבי השטח הכבוש ולמחנות ההשמדה בפולין. זהו, בעליל טיהור אתני, ועם זאת המדינה
הגרשת לא גירשה את היהודים מתחומה, אלא מתחום כבוש אחד למשנהו (בערך כמו לגרש
לטרנספר יהודים מנווה-דקלים לאריאל). ד.א., גם הגרמנים מצאו ליהודים המגורשים פתרונות
דיור...

אין בכתוב, כמובן, משום השוואה ממשלת ישראל למשטר הנאציונאל-סוציאליסטי בגרמניה של שנות השלושים-ארבעים של המאה
העשרים, אלא רק משום הבהרת נקודה: טיהור אתני אינו בהכרח גירוש משטחי המדינה המגרשת אל מחוצה לה. נקודה.

אה, ותהיה בטוח שבכל טיהור אתני, נדפקו גם אנשים שלא השתייכו לקבוצה האתנית שגורשה.
תתייחס אליהם כאל סטיית תקן. מספר בדואים לא משנים דבר.

עכשיו יתחילו הקללות
ישן 25-08-2005, 16:15
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

אני מניח שאתה מתכוון ב"קללות" לזה שאני נגעל מהליקוקים שלך...
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "הדמגוג האדיוט הוא אתה. המינוח מדוייק לחלוטין."

אתה עדיין בגיל שבו כדאי לך לעצב אישיות משלך, סגנון משלך, ולא להגיע להתבטלות עצמית מוחלטת תוך חיקוי של סגנון שכבר אצל המקור הפך ללעס ולקלס... לא כל התקפה מילולית היא קללה, ומאידך גיסא יכול משפט כביכול תיקני, להיות גס ואלים.

ועכשיו אחרי 60 שניות של חינוך - נחזור לנושא. צריך להיות נואש כדי להעלות טיעון מגוחך שגרוש יהודים מהונגריה לפולין, היה "בתחום השלטון של המדינה". זה לא שווה שום התיחסות נוספת. מה גם שהבדיחה שליחה על הדיור שמצאו הגרמנים ליהודים מצדיקה להפליק סטירה על פרצופך השמנוני.

הביטוי "טיהור אתני" הינו המצאה של העשור הקודם והוא היה בדיוק מה שהוא נשמע: סילוק בני עם אחד מהארץ בה חיו מאז ומתמיד - לארץ אחרת. את הטיהור האתהי עשו הסרבים סילקו בוסנים לבוסניה. לא בוסניה שקיבלה אותם. (בוסניה מצדה עשתה טיהור אתני לסרבים שהיא סלקה לסרביה...).

ישן 25-08-2005, 18:14
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
לא חסרים בעולמנו אנשים עם קשר רופף למציאות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי השופט שמתחילה ב "איומים כמו חול, ואין מה לאכול..."

ואין ספק שמחנה המתנחלים משופע בכאלה ומהם באו רבות מהאזהרות ונבואות הזעם החלולות שאתה מדבר עליהן. בד בבד, חשוב מי הרוויח מכל זה. אתה עצמך אמרת במובלע " אלא אם מטרתו האמיתית היתה באמת ליצור אנטגוניזם נגד המתנחלים". לדעתי יש בזה יותר משמץ של אמת.

מלחמת אחים, נשק חם, פגיעות בנפש הן ססמאות גיוס שלא פחות משהן הושמעו על ידי גורמים בימין הן הושמעו על ידי בכירים במשטרה, מקורות במערכת הבטחון, גורמים במשרד ראש הממשלה וכו' על תקן המתריעים. היה בזה הרבה כיסוי תחת, אבל היה בזה בעיקר מסע דלגיטימציה מוצלח מאד. אם אכן היו הערכות במערכת הבטחון לכך שהמצב ידרדר מאד, הרי שהמציאות הוכיחה שהיה פה כשל מודיעיני והערכתי בדומה להערכות טרום פלישת האמריקאים לעירק ואז אנחנו בצרות. אני לא מאמין שזה המצב במקרה הזה בגלל זמינות המקורות וההכרות הקרובה עם "האיום".

למטבע הזה יש שני צדדים, ודומני שגם אתה מודע לקיומם.

ועוד תוספת קטנה לגבי "קרע בעם" - בטוי השמור לימין בלבד כמדומני שכן הוא לא מאיים מספיק לצורך הכפשות. מכל הססמאות, דווקא זאת לדעתי איננה חלולה. אני חושב שאכן מסתמן קרע כזה, הוא רק לא חוצה את החברה שלנו כפי שחשבו/קיוו המתנחלים, אלא עובר אי שם בשוליים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:45

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר