לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2005, 17:00
  יוגב מהצפון יוגב מהצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.04
הגיבוש שלך הוא ב25 לספטמבר?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קפטן צימוקי שמתחילה ב "הכנה לגיבוש שייטת 13"

אם כן ורק עכשיו נזכרת לשאול את זה אז חבל אחי כי אין לך ממש סיכוי להיכנס לכושר טוב בלי לפגוע בעצמך תוך חודש.
אם זה במועד יותר מאוחר אז יש לי כמה עצות בשבילך בתור אחד שהיה עכשיו בגיבוש וגם עברתי אז אנלא סתם מחרטט-
חול עמוק-תדע מה זה חול עמוק,תכיר אותו ,תבין את המשמעות של זה כי לרוץ בחול עמוק זה שונה כ"כ מאספלט ואפילו מחול קשה.תגיע למצב שריצה בחול עמוק בשבילך היא כמו ריצה רגילה על אספלט
תיזוזים-תדע מה זה תיזוזים, האינטנסיביות של התיזוזים בגיבוש גבוהה מאוד ושאתה בא ככה לא מוכן לזה ייקרו שני דברים או שלא תגיע במקומות האשונים ואז זה לא שווה כלום או שתגיע פעם פעמיים מקום ראשון ותקבל סחרחורת או תקיא,בקיצור תתאמן על זה וגם על זחילות.
שחייה-תשחה קצת תתאמן על צלילות אבל זה משו באמת שלוקח הרבה מאוד זמן לפתח אבל לפתוח תתאמן על זה קצת שיהיה לך מושג
מהשלושה דברים האלה בערך מורכב הגיבוש כמובן שצריך טיפה שכל למשימות של ניווט ולהרכיב דברם אבל זה מי שיש לו ,יש לו ומי שאין לו, אין לו.
יום טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2005, 20:06
  Teris Teris אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.04
אממ
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Papa_Sutul שמתחילה ב "לפני שאתה מתחיל.."

אם אתה גר קרוב להרצליה והסביבה דווקא הייתי הולך לקבוצה אחרת שפועלת במתכונת של 3 אימונים בשבוע, חבר שלי שם והוא אומר שהם יותר "טובים" מיובל עילם... שיהיה.

בכל מקרה אם אתה גר קרוב לרחובות יבנה ראשון וכו' אני ממליץ על הקבוצה בפלמחים שהיא רמה אחת מעל...

אבל עזוב את זה, אם לא בא לך להכנס למסגרת כזאתי של הכנה לגיוס, תתחיל לרוץ בחוף הים 3 פעמים בשבוע כ3-4 ק"מ, ותגדיל את המרחק עם הזמן... בשום אופן אל תרוץ עם משקלים ללא השגחה, אתה תצטער על הרגע (מניסיון) , עם הזמן תגדיל ל4 פעמים וכמובן שחשוב לגוון (אימוני אינטרוולים וכו')
אחרי כל אימון תעשה סטים של שכיבות שמיכה, בטן ומתח.

תמיד תזכור שיש לך עוד זמן וחבל סתם להרוג את עצמך על ההתחלה, אתה לא רוצה להגיע למצב שתצטרך לשבת בבית כמה חודשים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר