לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-08-2005, 00:44
  ATB ATB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
מספר שאלות בקשר ללגת לבחורה

יש מישהי שלומדת איתי וממש בא לי עליה אין לנו דיבור, רציתי לבוא אליה סתם ככה ולהציע לה לצאת אבל אמרו לי שכדי לי קודם להתחבר איתה לפלרטט ואז בהזדמנות לשאול(בת אמרה לי). הבעיה היא אין לי גם מושג מה אני יבוא אליה סתם ככה ויתחיל לדבר על מזג אוויר, וחץ מזה מה עשוים אם כל זמן היא צמודה לחברות שלה
וזה כבר יותר שאלה עקרונית: חוץ מזה נגיד ונתחיל לצאת קבוע איך להתנהג כשאני איתה באותה כיתה מה לעשות כי זה קצת קטע יותר מביך ואין לי ניסיון בלצאת עם מישהי שיש לי מסגרות משותפות איתה
ושאלה אחרונה נגיד דייט ראשון על מה לדבר בישביל לחמם את האווירה, על האקסים זה בסדר? ואיך לדעת אם יש מצב לנשיקה או אין כי מה שעשיתי עד היום זה הייתי שואל אם היא מתנשקת בדייטים ראשונים אם כן הייתי מנשק אם לא אז לא ואם אולי אז הייתי שואל אם אפשר לנשק אבל המליצו לי לא לשאול דברים כאלה אלה אז אם לא ככה אז איך?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-08-2005, 13:23
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ATB שמתחילה ב "מספר שאלות בקשר ללגת לבחורה"

לפי השאלות שלך (ולמרות שלא רשמת את גילך) אני מניח שהוא צעיר מאוד
ואנסה לענות לך עליהם או לפחות על חלקם
אז בקשר לבחורה שלומדת איתך יש כמה דרכים (ואתה מוזמן לעשות גם חיפוש כי השאלה הזאת נשאלה יותר מפעם ופעמיים ותראה מה אנו אז לאנשים), אתה יכול להתחיל בלהגיד לה שלום ובוקר טוב זה כבר התחלה שאם היא לא שמה לב אלייך גם המילה / הברכה הקטנה הזאת תגרום לה לשים לב אלייך ולאחר מכן ניתן לשאול גם מה נשמע ומפה גם יכולה להתפתח שיחה לפעמים וגם דרך ההיכרות הראשונית אפשר לעבור לנושאים אחרים ניתן גם לנסות לבקש את עזרתה כמו ללוות ממנה מחברת כדי כביכול להעתיק חומר ואז להודות לה או אפילו לשים משהו בפנים בתור תודה או אפילו ציור של סמיילי ותודה יכול לעשות פלאים, ניתן גם אולי לבקש ממנה עזרה בשיעורים שזה בכלל מתכון להיכרות נהדרת אבל אולי עדיף אחרי שתכיר אותה טיפה כדי שזה לא יראה שנפלת עליה מהשמיים ולהגדיל את הסיכויים שהיא תסכים לעזור לך, בנוסף ניתן להעביר לה פתק עם הטלפון שלך או להגיד שתפגש איתך יותר מאוחר ובכך אתם יכול לגרום לה להפרד קצת מהחברות או פשוט שתדבר איתך בטלפון וגם אז תהיו אחד על אחד וכמו שאמרתי עוד רעיונות תוכל למצוא פה על ידי חיפוש קל ואם יעלו לי עוד אוסיף לך אותם פה

לשאלה השנייה שלך הכללית יותר אז בתור התחלה אני ממש לא הייתי מציע לך לדבר איתה על האקסים או האקסיות כי אם מדברים עליהם דבר ראשון זה יוצר רושם שהבן אדם עוד מאוהב בהם ולא עזב אותם מה שדיי מבריח את הצד השני
אפשר אולי לשלב אותם במהלך השיחה בין השאלות שאתם שואלים אחד את השני אפשר גם להגיד כמה אקסים או אקסיות במקרה שלך היו אבל שוב לדעתי לא מומלץ לפרט יותר מידי בטח לא על ההתחלה (מאותה סיבה שציינתי)
אני לא מוצא שום בעיה לצאת ויותר מזה למצוא נושאי שיחה עם מישהי שנמצאת איתך באותו מסגרת ובייחוד אם אין לכם קשר יותר מידי כי בהתחלה תמיד יש על מה לדבר אתה מכיר אותה היא מכירה אותך ובכל זאת עברת מספיק שנים שמתוכם תמצא על מה לדבר, מעבר לזה תמיד אפשר להעביר חוויות כיוון שאתם לומדים אותו הדבר או נמצאים באותו מסגרת אז יש חוויות שמשותפות לשניכם ואין כמו קצת ריכולים על כל מיני אנשים
בקשר לנשיקות ושאר הדברים, בדרך כלל יודעים שזה הרגע המתאים וגם אם לא תמיד אפשר לתת נשיקה על הלחי ולאחר מכן לראות או שגם אפשר לשאול אני לא רואה בזה שום דבר פסול וכמו שאמרתי כל זוג והקטע שלו אני משוכנע שתדע מה לעשות באותו רגע או לפחות עם הזמן תמצא

שיהיה בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים
ולשאלות נוספות אני פה (פה ת.ד. וכו)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר