לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2005, 04:40
  longbo longbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
כל מי שעושה השוואה בין חיילי צה"ל

לחייליו של הצורר היטלר ומכנה אותם קלגסי צה"ל צריך להתבייש בעצמו ולבקש סליחה ומחילה מצה"ל ומדינת ישראל.
מאמא טאטה צרחו הילדים היהודים כשנעקרו בכוח אלים מידיהן של אימותיהן ראשיהם הוטחו ונופצו בקיר וחלקם נלקחו למשאיות למחנות הגזים עיי קלגסי הרודן הנאצי ימח שמו וזכרו לעולמים.
אמא אבא צרחו הילדים הקטנים כשנעקרו מידיהן של חיילי צה"ל אבל נאספו ברוך חובקו והורגעו עיי חיילי צה"ל בעודם לוקחים אותם למשאיות לצורך ישוב מחדש.
לרגע קט לא הופרדו הילדים מאימותיהן והיו במרחק עין מהן עד שלקחו אותן משם למשאיות.

עליכם אזרחי ישראל לכבד את צה"ל ולשמור עליו מכל משמר כי הוא לא יתן לעולם לאוייב לגרש אתכם מבתיכם.
צה"ל יקח את המשימה בעצמו ויוציא אתכם מהבתים שלכם למשאיות לישוב מחדש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2005, 04:55
  longbo longbo אינו מחובר  

ברור שבטווח הארוך יצא שכרו בהפסדו
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "ומצד שני, גרם לאנשים רבים ממתנגדי ההתנתקות, לחשוב פעמיים אם להמשיך ללבוש את המדים."

אבל החברה הישראלית מפורקת ומפולגת בצורה קשה ביותר כך שזה חלק מהתהליך שיחסל את מדינת ישראל כמדינה יהודית.
הרי נאום בוש מוכיח שתכנית ההתנתקות הייתה תרגיל מבריק של לשכת ראש הממשלה כדי לחלץ אותו מהעניין הפלילי שלו ושל בניו ומהעמדה לדין.
תראה מה היה לפני תכנית ההתנתקות.
הכדור היה במגרש של הפלשתינים.אירופה וארה"ב חיכו למהלך הפלשתיני של עקירת הטירור כדי להמשיך בתכנית הדרכים.
הטירור ירד ב400% לפי פרסומים צבאיים.
ופתאום בוםםםםםםםם........ תכנית ההתנתקות שיצאה לעולמה בדיוק ובמקביל להודעת הפרקליטות על החלטה להעמיד את שרון לדין.
העם לא טיפש ולא ישלח את ילדיו לשרת בצבא שמבצע מדיניות בלתי מוסרית ובלתי מוצדקת לחלוטין שצצה לה מתוך מניעים אישיים ולא לאומיים.
וכאן הסכנה כי צה"ל זה המגן האחרון של יהדות מדינת ישראל.
צה"ל חייב להיות חזק כפי שהיה בתקומה חייב להיות חזק הוא בחורבן.
ישן 27-08-2005, 14:37
  longbo longbo אינו מחובר  

איך אומרים? שכל אפשר לרכוש אבל IQ זאת כבר
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "השוואות לשואה אסורות פה ."

בעייה אחרת.
התחכום שלי כפי שאתה מכנה אותו הודעה מתחכמת אינו בכיוון של עשיית השוואה עם הפשע של הגירוש לפשעי הנאצים.
דווקא שם הייתי רציני כי גם אני לא חושב שחיילי צה"ל הם קלגסיו של היטלר וכתבתי שכל אדם העושה השוואה כזו צריך להתבייש בדבריו ולבקש סליחה.
התחכום שלי כטענתך מופנה דווקא לרעיון שאזרחי ישראל לא צריכים להיות מודאגים כי צה"ל ימשיך בעתיד להגן עליהם ולפנות אותם מהישובים שלהם ברוך ובחמלה ובמינימום נפגעים.
הכוונה הייתה שצה"ל הפך להיות מפנה יהודים מארצם ומולדתם ותורת הלחימה שלו השתנתה מהתקפה על האוייב ומיגורו לבריחה מסודרת ומאורגנת באופן מופתי וכתבתי זאת באופן כללי לכל הציבור היהודי במדינת ישראל ולוא דווקא לציבור ספציפי מסויים.
ישן 28-08-2005, 09:05
  longbo longbo אינו מחובר  

סליחה אדוני. אם נתייחס לעובדות כהוויתן
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "לא , זו לא הייתה הטענה שלך.."

הרי זה ברור שצה"ל גירש את התושבים מהגוש אבל בהחלט לא כמו שיהודי השואה גורשו מבתיהם באלימות ובכוחנות תוך כדי הפרדת ילדים מהוריהם.
איך שלא תתיחס לזה האקוויולנטיות קיימת כי גם שם היו צווים והיו משאיות והיו חיילים ובשני המקרים התושבים נדרשו לעזוב בניגוד לרצונם.
ובכל זאת אני אומר שכל מי שעדיין עושה השוואה בין הגירוש הזה לגירוש בשואה צריך להתבייש בעצמו כי כאן צה"ל עשה זאת בצורה מעוררת כבוד ברוך ובחמלה ובהבנה כי אחים אנחנו ולא אוייבים.

בפסקה השנייה שלי ציטוט:

""עליכם אזרחי ישראל לכבד את צה"ל ולשמור עליו מכל משמר כי הוא לא יתן לעולם לאוייב לגרש אתכם מבתיכם.
צה"ל יקח את המשימה בעצמו ויוציא אתכם מהבתים שלכם למשאיות לישוב מחדש.
""

אני מתייחס לעובדה שאם כעם החלטנו לגרש את עצמנו מהארץ שלנו עדיף שיהייה זה עיי צה"ל שברור שנכשל בהגנה על אזרחי ישראל מן הטירור ובמיוחד מטירור המתאבדים ולא עיי האוייב המכה בנו בלא רחמים ואוי לנו אם נכנע לאוייב ונאפשר לו לגרש אותנו פיזית בפועל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר