לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2005, 23:49
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
טוב, אז ככה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Flying-Wing שמתחילה ב "את מספר המטוס המדובר"

הקרדיט בעצם מגיע לאבנעם ורמי סקלדמן, שעברו מטוס מטוס במוזיאון ורשמו את מספרו הסידורי של כל מטוס.

סתם בשביל הקטע - אז בדיוק פגשתי את אבנעם בפעם הראשונה, כשאר ליוויתי "משוגע" מחו"ל שבא לראות את המטוסים. אני עוד לא הייתי מילואימניק של המוזיאון (הייתי צלם מילואים של "במחנה") ובאותה השנה בקרתי במוזיאון 10 פעמים (ועוד בתשלום)!!!

כאמור, אבנעם הכין את הרשימה, ועכשיו אני משדך את תמונות המטוסים לנתונים ומשתדל לעמוד בדרישות...

מקווה להפיק תוצרת בשבוע\שבועיים הקרובים, וכמובן שתקבלו עדכון.

לגבי ספרי המטוס... נושא כאוב.

לבני ואני הספקנו להרים ספרי מטוס של שחק דו מושבי, נורד ומיסטר שנפלו אל מחוץ למטוס דקוטה, לפני שהגיע איזה רס"ר שהמציא גוון ירוק שנקרא על שמו (ירוק ירון)...

שתי דקות אח"כ, החליטו שאנחנו גורמים עויינים כשהתקרבנו לגדר של ה"דפ"ציה" של המוזיאון, ואז וויתרנו וחזרנו לתלם....

שאר הספרים, טבעו, אבדו או נעלמו....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2005, 09:12
  avinoam19 avinoam19 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.05
ממתי אתה קורא לי אבנעם???
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "טוב, אז ככה"

אכן בזמנו עשיתי שם פרוייקט כזה יחד עם רמי.את הנתונים העברנו לשי מורגן,שהיה קצין האוצרות אז .הנ"ל הכניס את כל הנתונים לתוכנה ופתח לכל מטוס "תיק" בתוכנה שכלל את כל הפרטים שהיו ידועים עליו,סכמות צביעה ועוד.
לי בבית יש עותק של התיקים אבל זה חומר ישן.
חוצמזה,אני חקרתי ועדיין חוקר את תולדות מטוסי המוזיאון.החומר שמצאתי הועבר בשוטף למחלקת האוצרות של המוזיאון.מה עשו עם זה לא יודע.בשלב מסויים הם פתחו את אתר המוזיאון באינטרנט.ביקשתי מאבי משה לעדכן שם את ההסטוריה של המטוסים ולא יצא מזה כלום.
אני גם עשיתי לפני שנים סדר בספריה הטכנית של המוזיאון,ואני הכנסתי לשם את מה שנקרא "אוגדן מסמכי המטוס" של כמה מטוסים.בנוסף,הלכנו יום אחד שי מורגן ואנוכי ל"ארכיון" של הפק"א של הבסיס שלפנו משם את כל האוגדנים של הקורנסים שהגיעו למוזיאון,והכנסנו אותם לספרייה הטכנית.אני מקווה שזה עדיין קיים שם.
מסמכים כאלו,עד כמה שאני יודע מועברים לארכיון צה"ל אחרי תקופה מסויימת המוגדרת בפקודות.היות וזוהי כמות אדירה של חומר,ארכיון צהל "מבער" חומר אחת לתקופה וכך הכל הולך לאיבוד.
אולי העמותה שתקום תצליח לשנות דברים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר