לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2004, 21:27
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
מעניין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי in-A-coma שמתחילה ב "שני ציורי מים מלפני מליון שנה בערך (: נוסטלגיה.."

הציורים נחמדים, אבל יש לך בעיה בפרספקטיבה, אנטומיה ומעברי צבעים, אני חושב שמן הראוי שתתאמן על זה כי אני יודע שאתה מסוגל ליותר.
בציור הראשון למשל, הגלים מוזרים, במקום לצבוע את הים והאדמה סתם קשקשת ומשכת משיכות אקראיות, היית צריך להשקיע קצת יותר.
כנ"ל לגביי הדמויות, הן עשויות ברישול.
השמש האדומה אפילו לא עגולה, שוב סממן מובהק של עצלנות, כי הרי ברור שעם קצת השקעה היית יכול להגיע לתוצאות טובות יותר.
אהבתי את מעברי הצבעים בשמיים, עד שהגעת לשמש, שם ציירת סביבה הילה צהובה, והמפגש בין שאר השמיים להילה פוגע בהרמוניה של הצבעים.
אודה לך אם תסביר לי את פשר ההילה הצהובה סביב האיש בצד החוף הקרוב
(לגביי האנטומיה...)

בציור השני:
כבר עשוי יותר טוב מהראשון, (לדעתי), השקיעה וההר עם הדמות טובים למדי, סגנון מינימליסטי שכזה, שים לב להצללה המוזרה של הצלב על החוף: א. היא לא אחידה ב. בהנחה שהשמש היא מקור האור בציור, הרי שהצללת הצלב צריכה להעשות בקו ישיר מהשמש, כלומר לכיוון הצד הימני של הציור, ההצללה שלך הפוכה.

נראה לי שזהו, תמשיך להתאמן, אולי היית חוזר לעבוד בצבעים אמיתיים ונוטש קצת את הדיגיטל, (בזמנך החופשי), תנסה גם אקריל ושמן, הרבה יותר כיף מצבעי מים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2004, 21:44
  רוח רפאים רוח רפאים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
אקספרסיוניזם?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "מעניין"

לא נראה לי שהם מבטאים זאת בצורה טובה אבל בכל זאת הנה כמה הערות:

ציור 1:
אני מחזק את דיברי Au 79 לגבי צורת הצביעה (במיוחד הפריע לי תחימת הים בשחור ומחםור בצבע לבן של קצף גלים), ההילה של השמש וגם הפרספקטיבה.
אבל האור הצהוב שאופף את הדמות מוסיפה הרבה להבדלים בין בני האדם וצורת הים שמזכירה חומה ממש משך את תשומת ליבי

ד"א הציור הזה ממש רלוונטי לימים האחרונים. אתה יודע ..ים סוער.. גלים גבוהים.. אנשים טובעים.. מקריות מוזרה משהו?! 0.o

ציור 2:
השמש הימנית יצאה מאוד ריאליסטית חבל שהוספת את השמש השמאלית
יש כמה קוים שחורים לא מובנים
ו... למען השם ????! ציירת צלב

איני יודע איך זה הולך עם צבעי מים אך אני מקווה לראות שיפור.. המסר נורא חזק ומגיע לו להיראות טוב, לא?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:52

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר