לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2005, 07:04
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
היה כל כך מסריח :|
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "יאללה... ספרו סיפורים מהיום הראשון בבית הספר..."

קודם כל סיפור רקע קטן. בשנה שעברה לימד אותנו היסטוריה מורה שנקרא לו ד'. והוא המורה הכי טוב בכל העולם... הוא יכול להפיל אותך מצחוק כשצריך, הוא יכול לעזור לך בבעיות אישיות כשצריך, הוא יראה אותך עם סיגריה ולא ילך לדפוק אותך. בבגרות השנה אף אחד מהכיתה שלי לא נכשל, והיו מעט מאוד שקיבלו מתחת ל80. אבל אני יודעת, ממקור ראשון, שההנהלה שונאת אותו ומחכה לפטר אותו. לא מוצא חן בעייניהם בכלל שיש לו דעות ושיש לו מה להגיד ושהוא לא יסתום ת'פה.
בקיצור כשקיבלנו את המערכת הופתענו לגלות שד' לא מלמד אותנו. כולם התעצבנו, כל הכיתה יחד הלכה לדבר עם המנהל. אבל הוא היה באיזה ישיבה משו, אז נאלצנו לחכות... ובנתיים חלק מהילדים הלכו הביתה... בסוף נשארנו 4 חבר'ה. כשהלכנו לדבר עם ד' הוא סיפר לנו שהוא עשה הכל בשביל להשאר איתנו אבל יצא ככה. היו לו אפילו דמעות בעיניים
דיברנו עם כל מי שאפשר, עם הרכזת, עם המחנכת, עם היועצת ועם המנהל הבנזונה. וכלום. נשארנו עד 3 במקום ללכת ב12!!! ואפילו לא טרחו לבדוק אם אפשר לעשות משהו. פשוט אמרו לנו לקבל את זה.

מה לעשות? אני רוצה אותו בחזרה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר