לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2004, 17:15
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
שאלה איך עבר עליכם יום החורף הרשמי הראשון לשנה זו ?

איזה רוחות... איזה גשמים !!!
לפחות בשביל המרכז (או ליתר דיוק- דרום המרכז), זה היה יום החורף הרשמי הראשון .

אצלי היה יום נוראי, הגעתי למסקנה שזה ממש מבאס להיות בצבא בחורף, אי אפשר לדפוק ברז ליום
אחד בשביל להתפנק במיטה עם פוך ומרק חם (לפחות בלי להישפט על נפקדות... ) .
קמתי בשש ואין לי מושג איך הצלחתי לגרד את עצמי מהמיטה מרוב הקור, הרבצתי מקלחת חמה ויצאתי לאוטובוס .
איך שהגעתי לצומת שבה אני מחכה לאוטובוס שלוקח אותי לבסיס, התחיל לרדת גשם זלעפות !!!
אוקצור קפאנו שם מקור 40 דקות עד שהגיע האוטובוס ורצנו בגשם עד לבסיס (מיותר לציין שנרטבתי עד לשד עצמותי, נכון ?) .
ואם זה לא מספיק נוראי בשביל תחילת יום, אז גם הייתי בתורנות מטבח עד הצהריים ואח"כ בהרצאה
ואז גיליתי עוד תוספת ליום 'מושלם'- שחבר שלי מלמד עד מאוחר אז לא נוכל להיות ביחד היום (לונלי מי און דה אמפטי פּוך...)
לסיכום- הגעתי הביתה כמו גוויה קפואה מדוכאת ורק ברגעים כאלו (נו טוב, לא רק), אני מצטערת שאני בצבא !

נו, אז איך עבר עליכם היום
(יש לקרוא במבטא פולני...)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2004, 22:08
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אחלה יום, אני אוהב חורף.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "איך עבר עליכם יום החורף הרשמי הראשון לשנה זו ?"

סך הכל מזלי שאני לא עובד או לומד ככה שלא היה לי מה לעשות מחוץ לבית אז לא נרטבתי.

קמתי ב 7 בבוקר ונסעתי עם חבר שלי לתל השומר כי הוא השתחרר היום ומשם המשכנו לתל אביב לשנקין, לא יודע למה אבל כל היום עד שחזרנו לבית לא ירד עלינו גשם כשהיינו בחוץ, נכנסנו לאוטו מבול, הלכנו ברחוב ואז נכנסנו לברגר קינג לאכול ושוב התחיל מבול וזה היה נורא מצחיק כי שום טיפה לא הגיע אלינו כיאילו אלוהים הגן עלינו שלא נירטב.

סך הכל היה ממש מצויין וכיף ואז חזרנו לבית ואני השלמתי שעות שינה וזהו בכל מעולה וגם לא ממש קר.

נקווה שהחורף הזה לא יגמר מהר, שיהיה כמה שיותר קר וגשם, הכי כיף.

ישן 23-11-2004, 11:33
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
זאת ממש הייתה תגובה לא נחוצה ולא קשורה לחיים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי EdgeCrusher שמתחילה ב "אווווווווווי מסכנההההה"

תתבגר! כל אחד צריך לתרום במה שהוא יכול וכמה שהוא יכול ומוכן ואני רוצה לראות אותך מעביר יום אחד בלי הטבח ה"ג'ובניק" הזה שמכין אוכל שבוע כן ושבוע לא ואני רוצה לראות כל יחידה יוצאת למבצע כלשהו בלי ה"ג'ובניקים" האלה של מודיעין שיתנו להם מידע ויתריעו, ובלי החימושניק לא יהיה לך ה לירות עם הרובה היפה שלך אז בבקשה כמו שאומרים CUT THE BULLSHIT
כל אחד תורם כמה שהוא יכול וממצה את עצמו בתפקיד שבו הוא והצבא חושבים שהוא יתרום הכי הרבה וימצה את עצמו כמה שיותר תקרא לי מלש"ב צעיר שלא מבין בשיט אבל טיפה מחשבה לא הייתה מזיקה, כן גם אני פרופילניק מה לעשות אלוהים החליט שתהיה לי בעיה רפואית שמונעת ממני שירות קרבי אבל אני לא בורח מהצבא אני אמצה את עצמי בצורה הטובה ביותר בתפקידים אחרים תאמין לי שהתרומה של המערך העורפי לא פחות גדולה וחשובה מהתרומה של המערך הלוחם הקדמי שמסתער ומגן על המדינה שלנו.

רועי
ישן 24-11-2004, 20:53
  EdgeCrusher EdgeCrusher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.03
אני לא אתבטא יותר מידי אבל..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי DefendeRoE שמתחילה ב "זאת ממש הייתה תגובה לא נחוצה ולא קשורה לחיים"

סלח לי על על התגובה אתה ממש אידיוט.
כל צבא מובנה גם על תשתית של חיילים שהם פחות לוחמים או משהו, חייבים שיהיה את החיילים האלו !
בלי זה לא יהיה צבא, צבא לא יכול להתקיים רק על לוחמים וקרביים ! חייבים כמו שאמרת את המודיעינים, ואת אנשיי העורף ואת מארגני הגיוסים ! אבל, זה ניהיה גועל נפש במדינה הזאת כבר !
אתה יודע שעל כל חייל קרבי יש 4-5 ג'ובניקים ?! ועכשיו רובם כמו המנהלת הזאת שעושים תפקידים מיזערים ותרומה דיי מזערית שמסתכלים ברמה האישית ולא הכללית, שעוד מתבכיינים על היציאות שלהם, כמו לחזור ב7 במקום ב2 הביתה כל יום , בזמן רוב הקרביים סוגרים 14 בבסיס וגם יש הרבה שחוזרים פעם בשלושה שבועות ?! פעם בשלושה שבועות לראות תבית, תמשפחה, לנסות להספיק הכל ביומים?! לא להקלח שבועיים לחזור עם גי'פה הביתה ולא מתבכיינים על זה !
והגו'בניקים מתבכיינים שהם קמו ב7 בבוקר שהיה קר ועוד עיכבו אותם להרצאה ! שומו שמיים !
במצב המטורף של היום תאמין לי שגם אם על כל קרבי היו 2 גובניקים היינו מתפקדים הרבה יותר טוב..
אין מה לעשות במציאות של ישראל היום, הצבא שלנו לא יתקיים בלי הקרביים ולשבת בקרייה ולהיות פקיד\ה של איזה איש קבע בשירות של שלוש שנים או פחות זה אפסי לאומת התרומה של לוחם היום.
וניהיה מגעיל היחס של הגובניקים, ואתה יודע מה, מי שבאמת לא יכול לשרת כקרבי או לאוודווקא כקרבי אבל משהו שבאמת תורם אני באמת מעריך שהוא בכל זאת משרת ואני בטוח שגם ם משרתים על הצד הטוב ביותר. אבל אנשים שמסוגלים לשרת כקרבי שמוציאים פרופיל נמוך בכוונה אצל הקב"ן או מזיינים תשכל בקביעת הפרופיל כדי לשרת קרוב לבית ולחזור כל יום הביתה,אותם אני הכי מתעב.
ישן 24-11-2004, 22:30

אתה מדבר פה על שני דברים שונים בתכלית
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי EdgeCrusher שמתחילה ב "אני לא אתבטא יותר מידי אבל.."

קודם כל תסביר לי איך כביכול "יצאתי אידיוט" זאת האשמה חסרת שחר בהתבסס על זה שאנחנו מדברים על שני דברים שונים לגמרי! אני דיברתי על הזלזול שהפגנת בהתבטאות המפגרת הזאת תסלח לי ש"ג'ובניקים הם אפסים", אני מסכים איתך מאוד בנוגע לזה שלא חסרים במדינה הזאת אנשים מגעילים שלא מוכנים להוזיז את האצבע הקטנה שלהם לטובת המדינה בכלל אבל גם לדמעגלים יותר קרובים כמו הקהילה והסביבה שלהם ודואגים רק לתחת שלהם בלי לחשוב בכלל על מה ואיך יש להם את המדינה הזאת שעושה כל כך הרבה למענם, אבל אתה לא יכול לבוא ולעשות הכללות כאלה אתה לא מכיר אותה וזה עניין פרטניים של איש לגופו אני מה לעשות יש לי בעיית כליות שהצבא מצא לנכון למנוע ממני שירות קרבי מה שממש השביז אותי כי הייתי מורעל בכמויות מסחריות הכל הלכתי כושר קרבי מיונים לגדנ"ע צלילה ניסיתי לקבל יום סיירות לי"א הכל למען שירות קרבי משמעותי ותרומה לביטחון המדינה, אבל מה לעשות יש לי בעיה רפואית "תראה אני מבין ומעריך את המוטיביציה שלך לשירות קרבי והלוואי ויהיו עוד כמוך אבל הכליה הימנית שלך לא בסדר" זה מה שהרופא אמר בקביעת פרופיל הסופי וקבעו לי את ה64 שלי אז בסדר לקומנדו הימי אני לא אגיע אז השלמתי עם הפרופיל ואמרתי שנמצא את הסידור הכי טוב למצב המצוי את המקום שבו אני אמצה את עצמי בצורה הכי טובה ואתרום את המקסימום שאני יכול אני לא הלכתי לקב"ן להוציא סעיף נפשי
ולא פיברקתי בעיות רפואיות כדי לקבל פטורים באתי מי שאני בלי הצגות ובלי העלמות עכשיו אולי יגידו אם כל כך רציתי שירות קרבי למה סיפרתי על הבעיה אז שוב זה נושא אישי אבל עם טיפה מחקר היו רואים שאושפזתי בגלל הבעיה שלי וגם זה לא בדיוק דבר הגיוני וחכם לעשתת ולהעלים מהצבא מידע רפואי כי אני גם צריך להיות במעקב ולא חסרות עוד סיבות למה לא להעלים ולוותר על שירות קרבי, אבל אני זאת רק דוגמה אחת ואתה לא יכול לבוא ולעשות הכללות לפני שאתה מכיר את כל הפרטים שאתה מכניס בתוך ההכללה, ונכון זה לא צודק שיש אנשים קקות שמשתמטים ובורחים מהצבא כי לא נראה להם לתרום למדינה וזה אבסורד כי בזכות המדינה הזאת הם בכלל חיים ויכולים לומר בחופשיות את הדעה שלהם שהם לא רוצים לתרום, אבל זה לא מצדיק את הזלזול בג'ובניקים כי יש המון שרוצים ותורמים ועושים את המקסימום, ואתה לא מכיר אותי (שאומנם אני עדיין לא חייל אבל אני יודע שאני אתן את המקסימום ואעשה את הכי טוב שאני יכול) או את רחלי (המנהלת הרגישה לקור שלנו) או עוד המון "ג'ובניקים" אחרים שתורמים המון ותתפלא גם "קורעים את התחת" אולי לא באימונים ושמירות אבל תאמין לי שלא חסרה להם עבודה שהיא חשובה ומשמעותית לא פחות. ולא כולם משתמטים יש עוד כאלה שרוצים לתרום ולתת מעצמם את המקסימום למען המדינה שלומה ובטחונה, אז בבקשה תמנע מהכללות חסרות שחר כי זה עניין פרטני של איש לגופו

סליחה על המגילה זה פשוט זרם ממני אין כמו דוגמה אישית
שיהיה לך יום טוב

רועי
ישן 23-11-2004, 11:47

לי היה יום פשוט מקסים!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "איך עבר עליכם יום החורף הרשמי הראשון לשנה זו ?"

הבית ספר היה שכונה לא מהעולם הזה סתם הרצנו בדיחות עם המורים והביאו לנו איזה הרצאה של מצ"ח (משטרה צבאית חוקרת) על סמים וצבא ואחר כך נסעתי אל חברה שלי וטיילנו יחד איך אני אוהב להיות איתה!! אני פשוט והלכנו לסרט ברידג'ט ג'ונס עובדות החיים סרט חמוד אבל בערך איזה רבע ממנו לא ראינו... נגיד שהתעמקנו קצת אחד בשניה... השארנו גם סימנים למזכרת היא עשתה לי 2 על הצוואר עשיתי לה אחד יותר לכיוון הכתף ואחד על הצוואר זה יצר טיפה פאדיחות עם ההורים אבל בקטנה זה חלק מהחבילה... היה פשוט מקסים חחחח כל נשיקה בסרט גם התנשקנו ומצאנו איזה סידור שנוכל להשאר מחובקים ולראות את הסרט בנוח והיה פשוט מתוק ומקסים, איך אני מחכה כבר לפעם הבאה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר