לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2005, 10:17
  טופי טופי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.04
פילוג :/

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/979/755.html

לפני ההתנתקות דיברו תושבי גוש קטיף על רצונם לשמור על קהילותיהם גם לאחר הפיוני. ואולם, כעת נשמעים כבר קולות שונים. כשליש מתושבי נצר-חזני חתמו בימים האחרונים על מכתב לרשם האגודות השיתופיות, בדרישה למנות מפרק לאגודה השיתופית של המושב בשל תפקודה של הנהלת המושב ערב ההתנתקות.

לטענת הפורשים, המונים כ-15 משפחות, בחודשים האחרונים השתמשה הנהלת המושב בקופה המשותפת למימון שהייתם של השוהים הבלתי חוקיים, שבאו להיאבק נגד הפינוי. "לא כולם הסכימו שישתמשו בכסף שלהם לשלם חשמל ומים ולבנות סוכות למי שהגיע לתגבר", אמר אתמול אחד התושבים.

הפורשים מותחים ביקורת גם על כך שלא התקיים משא ומתן עם מינהלת סל"ע לפני ההתנתקות. "אם הנהגת המושב היתה מתחילה לקיים מגעים עם הממשלה, היינו נמצאים במצב הרבה יותר טוב היום", אומר אחד התושבים. "הנהלת המושב לא תכננה את העתיד, לכן אנחנו זרוקים עכשיו בבתי מלון". הם הודיעו כי בכוונתם לעבור ליישוב ניצן ולא לעין-צורים עם שאר התושבים

התושבים שפנו לרשם האגודות במשרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, חוששים כי אם יפרשו מהאגודה השיתופית הם יאבדו זכויות שרכשו במושב במשך עשרות שנים, לכן הם דורשים לפרק אותה. רשם האגודות עדיין לא השיב לבקשה.

את תגובת מזכירות נצר-חזני לא ניתן היה להשיג.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2005, 20:06
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
יחי החזיר הקאפיטליסט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טופי שמתחילה ב "פילוג :/"

ששמו ביביהו מושחתיהו גנביהו. הוא לא ימין הוא שקרן הוא רק רוצה לעשות כסף לעצמו ולחבריו ולהפוך את אזרחי ישראל עובדי כפיה.
עם מושחתיהו יבחר אני מפסיק לעשות מלואים כי אין לי שום סיבה לשמור על האינטרסים של החזירים והסרסורים הקפטלסיטים ששמוחתיהו חבר שלהם.
וסתם על הליכוד.
בגין החזיר את סיני - פתח לאוסולו.
הבאת אנשים מושחתים ומרכזי השלטון שכול תפקידם היה להתעשר על חשבון משלם המיסים.
מלחמת של"ג - ערפת ברח וחזר לנו בשטחים.
הורקת אזרחים מרוב רכושם שעוסק בעמל רב בשנות השמונים , פגיעה בתנאים סוציאלים.
ועידת מדריד - המשך הכניעה.
ביביהו נתן חברון והמשיך את המשנה הקפטליסיטית החזירית לשלו.
ביביהו כשר אוצר ממשיך לעשוק את האזרחים ולעשיר את חבריו האולגרכים.
עם מושחתיהו יהיה ראש ממשלה נהיה עובדי כפיה.
תהיה סרבנות כלכלית .
ישן 05-09-2005, 21:42

דרך אגב אני לא שמאל
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "תגובה עניינית"

אני שמאל כלכלי(סוצילזם - ולא החזירות הקפטליזם של ביבי.)
הדעות הימניות שלי הם מאוד קיצוניות.(אם היה אפשר היתי מוחק את הערבים שחיים בתוך א"י).
אבל כאני ראוה שלטון שרוצה מאיתנו כוח עמידה ופטריוטיות אבל בצד השני רומש אותנו כלכלית.
כאשר אין לי כסף לחיות בכבוד , דיור , עבודה בעלת שכר סביר שמאפשר לחיות במדינה עשקנית הזאת.
אז מה האנטרס שלי ללכת לצבא או בכלל מה אכפת מטרור החזרת שטחים או אי החזרתם.
אני צריך ללהחם מלחמת קיום אכזרית כדי לצוף מעל פני המים. אז פאק הכול.
יש עכשיו תוכנית בערוץ הראשון על סרבנים ומשתמתים מהצד הימני של המפה.
אז להם מותר בגלל הסיבות שלהם גם לי מותר שאין כסף.

נ.ב מפלגת הריקבון הלאומית(הליכוד) מאז שנבחרה הרסה כול חלקה שמפא"י ההיסורית בנתה בעמל רב.
בזכות מפא"י ישלכם מדינה. ורק בזמן הליכוד הימני ה"פטריוטי" התחילה החרבת המדינה ושקיעתה.
עם הליכוד יהיה בשלטון תוך 10-20 שנה גם לא תהיה מדינה.

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 05-09-2005 בשעה 21:46.
ישן 06-09-2005, 18:21
  יצחק גולדמן יצחק גולדמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.05
END GAME, זו פעם ראשונה שאני פוגש אותך,
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "דרך אגב אני לא שמאל"

ואני חייב לומר שאין לי אפילו מילת בקורת אחת נגדך. אני מבין אותך לחלוטין ומתרשם שאתה מדבר מתוך הלב.
גם אני "ימני", אפילו "קיצוני", מהבחינה המדינית-בטחונית. אינני מסוגל לסבול את השמאלניות של מפלגת ה"אבודה". אך עם זאת אני רואה בבירור שמפלגת הליכוד היא מפלגה מושחתת, שהרסה את הסוציאליזם הכלכלי-חברתי שהיה נהוג בשנות שלטון ה"עבודה". מפא"י, עם כל שחיתותה, בנתה את המדינה - והליכוד רק הרס: השליט פה קפיטליזם מגעיל, רדיפת בצע ללא-בושה, זלזול בעניים הגובל ממש בשינאה למי שנכשל כלכלית. ועם כל ה"קשיחות המדינית" של הליכוד, בגין החזיר את סיני והליכוד בראשות שרון החזיר את גוש קטיף. כלומר, מפלגת הליכוד זו מפלגת נפל שרק הביאה נזק.

לגבי ביבי נתניהו: אני מאז ומתמיד אהבתי אותו מפני שהוא מוכשר וסימפטי, אך היום אני יודע שעם כל הסימפטיה הוא אדם בלתי אמין (התפטרותו מהממשלה בדקה התשעים שלפני ההתנתקות היתה מדהימה עד מגעילה). אני מחבב אותו ולכן איני יכול לגדפו, אך אני מבין שלך אין בעיה לשנוא אותו - זוהי זכותך בתור אזרח מאוכזב שדופקים אותו.

ואגב, לפי החוק מותר להשמיץ ולגדף ככל שרוצים את הפוליטיקאים נבחרי הציבור: ביררתי את זה - זה לגיטימי.

לעומת זאת, אין זה לגיטימי שהגולשים יקללו איש את רעהו בזמן הויכוחים, כי הקללות הורסות את כל עקרון הויכוח המנומס, מקלקלות את תענוג הויכוח ובכך הורסות את הפורום.
ישן 06-09-2005, 23:51

מסכים איתך.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי יצחק גולדמן שמתחילה ב "END GAME, זו פעם ראשונה שאני פוגש אותך,"

אני משתדל לא לגדף אף אחד באופן אישי בפורום.
אני אומנם סבור שהייתה שחיתות גם בתקופת מפא"י אבל דעתי היא שזה לא הפריע לעיקר וזה מדינת ישראל. הרי ראשי המדינה עשו הכול כדי שתהיה לנו מדינה. הם שכינעו מעצמות ומדינות שונות בנו תשתית צבאית שבתנאים הם נינ מאוד קשה בגל אברגו של כמה מדינות ובראשם ארצות הברית.
היו משגים כמו הקליטה שיהדות המזרח שמחוסרת כול והיה לא קשה להתקל חניהול מדינה במאה ה20.
אבל בהתחשב בתנאים שאז הם נקלטו סביר אבל רצו עוד. ואז כמה פולטקאים זרזים מהלכוד התחילו להבנת בזה. ונבחרו בשנת 1977 מא אחלה השקיעה בהתחלה בקטן והיום בגדול.
מדינית התחנו נכנעים לתחתיבים של נערבים כי הם החיכמו ומנהלים נגדניו מלחמה מסוג חדש.
ששהפתרון שלה היא טרור אכזרי נגדי.(אפשר להוציא להורג של משפחות של טרורסטים)
אבל זה הליכוג לא יעשה וכך גם היורשת המתה דל מפא"י.
ודרך אגב שחיתות כאשר עלו חשדות נגד בכרי מפא"י רובם שמו כץ לחייהם ואל זה אפשר לעריך אותם.
אסור שהמפלגה הזאת תמשיך להנהיג את העם.(הליכוד מפלגת ריקבון לאומי) כי היא לא ימין מדיני אלא רק כלכלי. וביבי הוא מוכשר רק בדבר אחד בדמגוגיה ולכן במשלה שאנ הייתי ממנה שרים הוא יהיה אצלי בתקן שר ההסברה והתעמולה כי זה צד חשוב שהזנחנו אותו.
עם ישראל צריך משהו חדש ממה שקיים היום שתחזיר אותנו לחדווה והחידוש של ימי מפא"י.
כרגע אין לי למי להצביע אבל בתוח לא ביבי.

נ.ב יש לי הצעה אופרטיבית איך להפתר מכול המחבלים שחיים על חשבון מדינת ישראל(אסירים ביטחונים) לוקחים ספינת מסע ענקית מעלים אותם בתוך מחולות , ואז בלב ים משליכים את המכולות לים.
שמים בתוכם יומר נפץ שהנפץ יתכוון להתפוצץ בעומק רב וכך אין גם רעיות.

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 06-09-2005 בשעה 23:57.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר