לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2008, 22:13
  NUKEIT NUKEIT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.08
תיעוד מעניין של שיחה במערכת הקשר של חיזבאללה(וידאו)

תיעוד ממערכת הקשר של חיזבאללה בזמן מהומות חודש מאי

לפניכם תיעוד ממערכת הקשר של ארגון הטרור חיזבאללה במהלך מהומות חודש מאי , בהם חיזבאללה תקף מטרות של המחנה הפרו לבנוני בביירות ואזורים אחרים בלבנון כתוצאה מהחלטת הממשלה לפגוע ברשת התקשורת הפרטית של הארגון. בתיעוד שלפניכם ניתן לראות ולשמוע פעילים של חיזבאללה מדברים במערכת הקשר שלהם בשטח בזמן הלחימה במחוז הר הלבנון , אזור לחימה שהיה קשר לחיזבאללה בו הוא התמודד מול הדרוזים , בפרט אלה המזוהים עם מפלגתו של וואליד ג’ומבלט.

בקטע שלפניכם ניתן לראות את אחד מהאזורים בו התנהלו קרבות ובו 2 גופות של פעילי הארגון על האדמה לצד פצוע נוסף. באותו זמן מדברים הפעילים בזירה עם פעילים אחרים ושם ניתן עדכון על הובלת פעיל לעבר יחידה מיוחדת של חיזבאללה הנמצאת בבית באזור. הפצוע עצמו בעת שהמצלמה הסלולארית מכוונת עליו מבקש שאלוהים יגן עליו ויקל עליו.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 03-12-2008 בשעה 22:34. סיבה: הסרת קישור
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2008, 18:55
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי oplo שמתחילה ב "מה הבעיה בלקבל קרדיט?"

הוא לא מבקש קרדיט. הוא משתמש בפורום שלנו כבמה לפירסום שמוליך לאתר שמבקש כסף "תרומה" מהגולשים שלו.
הבחור לא תורם כלום לפורום למעט פירסומת לאתר שלו. להפך. הבחור משתדל לעבור שוב ושוב על חוקי הפורום, לא להשתתף בדיונים ולפתוח אשכולות חדשים על נושאים שכבר נדונים בפורום. באשכולות החדשים הוא רק מפרסם פירסומת לאתר שלו.
מפרסמים אחרים נחסמים מכאן והודעותיהם נמחקות.
בנתיים אני לא חוסם אותו, אלא רק מוחק לו את הקישורים.

ישן 05-12-2008, 02:32
  NUKEIT NUKEIT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "הוא לא מבקש קרדיט. הוא משתמש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוסיפון
הוא לא מבקש קרדיט. הוא משתמש בפורום שלנו כבמה לפירסום שמוליך לאתר שמבקש כסף "תרומה" מהגולשים שלו.
הבחור לא תורם כלום לפורום למעט פירסומת לאתר שלו. להפך. הבחור משתדל לעבור שוב ושוב על חוקי הפורום, לא להשתתף בדיונים ולפתוח אשכולות חדשים על נושאים שכבר נדונים בפורום. באשכולות החדשים הוא רק מפרסם פירסומת לאתר שלו.
מפרסמים אחרים נחסמים מכאן והודעותיהם נמחקות.
בנתיים אני לא חוסם אותו, אלא רק מוחק לו את הקישורים.

סתם פרובקציה זולה שלא שווה התייחסות.חבל שאתה מזלזל באינטלגנציה של הגולשים בפורום אותו אתה מנהל שבנוסף כבר זכו להתרשם מצורת התנהגותך "התרבותית" בעבר באשכולות שונים שאני ואחרים פרסמנו . אתה בעצמך פוגע בפורום אותו אתה מנהל וחבל וברוח הפורום : אתה יורה לעצמך כדור ברגל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר